2 kez anne olmak ısteyenler buyrun topıgıme

Slm kızlar bizim denemeler dün itibariyle tamamlandı artık 16 ağustosu beklemeye koyuldum Allah inşaallah sağlıklı hayırlı bereketli bir evlat nasip eder gönlümde ki Rabbime ayandir takdiri onun nasib eyler inşaallah şimdiden heyecan bastı 14 gün nasıl geçecek bakalım

HTC phone ile...

slm anne adayları günaydın

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Slm kızlar bizim denemeler dün itibariyle tamamlandı artık 16 ağustosu beklemeye koyuldum Allah inşaallah sağlıklı hayırlı bereketli bir evlat nasip eder gönlümde ki Rabbime ayandir takdiri onun nasib eyler inşaallah şimdiden heyecan bastı 14 gün nasıl geçecek bakalım

HTC phone ile...

Amiiiiiiinnnn inş bekliyoruz bizde haberlerini :KK66:

Tevekkül eden insan huzurlu insandır.

HTC phone ile...

Bide canım uyguladığın bi formül mü var? Erkek veya kız bebek için :) paylaşırsan çok mutlu edersin

arkadaşlar size bişey danışacağım bundan 3 ay önce spirali çıkartıp muayene oldum ve 3 cm kist olduğu söylendi 1 ay içinde ilaç kullanıp adet dönemimde kontrole gittim kist in eridiğini söyledi Dr.
şimdi 2 aydır sadece regl sadece 1 gün sürüyor Ramazan olduğu için Dr a gidemedim fakat bi terslik olduğunu düşünüyorum
hiç 1 günde adet biter mi acaba ?

arkadaşlar size bişey danışacağım bundan 3 ay önce spirali çıkartıp muayene oldum ve 3 cm kist olduğu söylendi 1 ay içinde ilaç kullanıp adet dönemimde kontrole gittim kist in eridiğini söyledi Dr.
şimdi 2 aydır sadece regl sadece 1 gün sürüyor Ramazan olduğu için Dr a gidemedim fakat bi terslik olduğunu düşünüyorum
hiç 1 günde adet biter mi acaba ?

Aaaaa kız sen üzerine adet görmeyesin 1 gün sürermiş bazılarının öyle olunca. Tabi bi uzmana görün birde test yap hemen. Heycanlandım 😃

benimde aklıma geliyor o ihtimal ama Haziran ayında ultrasona girmiştim bişey görünmüyordu
bu ay günümü bekliyorum ayın 5 inde az kaldı bakalım hayırlısı
bende heyecanlıyım

benimde aklıma geliyor o ihtimal ama Haziran ayında ultrasona girmiştim bişey görünmüyordu
bu ay günümü bekliyorum ayın 5 inde az kaldı bakalım hayırlısı
bende heyecanlıyım

Hayırlısı olsun inşşşş

Bide canım uyguladığın bi formül mü var? Erkek veya kız bebek için :) paylaşırsan çok mutlu edersin

Bir oğlum var Allah biliyor kiz bebek istiyorum sık iliski denedik hergün oldu yumurta normalde bugün catlicakti ama dun gece sabaha karşı çatladı yani yumosa denk geldi bakalım nasip kısmet hayırlı sağlıklı eli yüzü düzgün bereketli olsun inşaallah oglanda kızda başımın tacı

HTC phone ile...

Bir oğlum var Allah biliyor kiz bebek istiyorum sık iliski denedik hergün oldu yumurta normalde bugün catlicakti ama dun gece sabaha karşı çatladı yani yumosa denk geldi bakalım nasip kısmet hayırlı sağlıklı eli yüzü düzgün bereketli olsun inşaallah oglanda kızda başımın tacı

HTC phone ile...

Allah gönlüne göre sağlıklı sıhatli hayırlı evlat versin. Benimde iki kızım var gönlümden geçen erkek :) en önemlisi tabiki sağlıklı sıhatli hayırlısı olsun.

merhaba arkadaşlar nasılsınız..
benim regl geçeli 4.gün üff beklemek ne zor ha oldum ha olacam diye bekiyorum.kendimi hamile gibi de hissetmiyorum.Vücudum bana oyun oynuyor:KK33:
yarını da beklicem bakalım.

HTC phone ile...

canım yumurtanın be zaman çatladığını nereden biliyorsun

canım yumurtanın be zaman çatladığını nereden biliyorsun

Yumurtlama sürecimi 8 aydır takip ediyorum gerek ovulasyon testiyle gerek akıntı ağrı ile benim yumurtam catlarken cok şiddetli kasik ağrısı yapiyor kivrandiriyor resmen ardından tık diye kesiliyor akıntı kremsiye dönüyor böyle anlıyorum cnm.

HTC phone ile...

merhaba arkadaşlar nasılsınız..
benim regl geçeli 4.gün üff beklemek ne zor ha oldum ha olacam diye bekiyorum.kendimi hamile gibi de hissetmiyorum.Vücudum bana oyun oynuyor:KK33:
yarını da beklicem bakalım.

Sorma valla sanki ben bekliyorum burda :KK70:

ayy canım seni de mi strese soktum :))ben dayanamıyacam birazdan eczaneye gidip test alıcam 2 gün geçti sayılır diğer testten bakalım biraz da korkuyorum negatifi görmekten:))

Erken gebelik testi al canım bulursan. 15 tl ye almıştım ben. Heycanlanıyo insan stres değilde :KK70:

X