2 kez bebegin kalbi durdu

ailem ve sizler disinda kimseye icimi acamiyorum.. en yakin arkadaslarim biri hamile digeri bebegi var. yanlis anlamasinlar kiskandigimi dusunmeeinler diye guclu durmaya calisiyorum onlara karsi.. ama o kadar zor ki iyiki sizler varsiniz kader arkadaslarim.. Allah insallah bizim de yuzumuzu guldursun

ailem ve sizler disinda kimseye icimi acamiyorum.. en yakin arkadaslarim biri hamile digeri bebegi var. yanlis anlamasinlar kiskandigimi dusunmeeinler diye guclu durmaya calisiyorum onlara karsi.. ama o kadar zor ki iyiki sizler varsiniz kader arkadaslarim.. Allah insallah bizim de yuzumuzu guldursun
Aynı şeyleri yaşıyoruz çok normal böyle düşünmen.hele eşim karnımı falan seviyodu yoruldum artık diyorum bu 3 olacak.yoruldum.

canimm benkm cok sagol ilgin alakan icin..10 dk oldu eve geleli.. hala hamile olmadigima alismaya calisiyorum icim aciyor..Rabbim kimseye yasatmasin kimseye..
çok geçmiş olsun canım, Allah bidahasını yaşatmasın. Yaşadığımız herşeyin bi sebebi var, yaşadığın kayıplar sana çok güzel bi şekilde geri dönecek inşallah, güzel haberlerini duyacağız bi gün.

insanın acısı olunca üzülüyor elbette bu kıskançlık değil ki. önceden umursamadığın hamilelik, bebek kelimeleri sanki üstüne üstüne geliyor. insan kendini eksik hissediyor üzüntünü yaşa tabiki sonuna kadar dök içini kendine zarar verme. yaşadıkların ve hissettiklerin çok doğal. ben eltimin bebeğini görmeye gittiğimizde hiç elime bile almadım içimden gelmiyor rol yapamam.

insanın acısı olunca üzülüyor elbette bu kıskançlık değil ki. önceden umursamadığın hamilelik, bebek kelimeleri sanki üstüne üstüne geliyor. insan kendini eksik hissediyor üzüntünü yaşa tabiki sonuna kadar dök içini kendine zarar verme. yaşadıkların ve hissettiklerin çok doğal. ben eltimin bebeğini görmeye gittiğimizde hiç elime bile almadım içimden gelmiyor rol yapamam.
evet valla eskiden hic ama hic dikkatimi cekmezdi hamilelik dogum bebek.. simdi gercekten tvde bile hamile unluleri falan gormek istemiyorum sanki herkes gozume gozume sokmaya calisiyor gibi..

canimm benkm cok sagol ilgin alakan icin..10 dk oldu eve geleli.. hala hamile olmadigima alismaya calisiyorum icim aciyor..Rabbim kimseye yasatmasin kimseye..
Geçmiş olsun.. :KK43: İnşaallah geçerli bir nedeni vardır bulunur da tedavi olursun.. Allah'ım bir daha böyle bir acı yaşatmasın ne sana ne kimseye. Kendimi senin yerine koymaya çalışıyorum da; çok zor birşey.. Diyecek birşey bulamıyorum. Hamile kalmadan önce; düşük yapıp da ağlayıp sızlayanlara kızardım. Çok abartıyorlar diye. Ama öyle değilmiş işte, bu da farklı bir acıymış. Şuan bana korkusu bile yetiyor. :KK43:

rahim agzinda yara var dedi bir de dr.. simdi simdi aklim yerime geliyor.. yakalim dedi ince smear yapacakmis.. bu gebelige engel olur mu acaba sonradan Allah'im yardim et.. yaranin durmasinda iyi degil ama yakilmasi yada dondurulmasinda rahimi bozar diyor bazi yerlerde hic dogum yapmamis kisiler onermiyolarmis. nappicam ben simdi

Çok geçmiş olsun canım, allahım bir daha yaşatmasın.

ah be ahhh...
bugun ne uzucu bi gun oldu boyle..
seni o kadar iyi anliyorum ki..
uyuyamiyorum hala uzuntuden. Allah yardimcimiz olsun...
umidimizi kaybetmeden yola devam..
Biz elimizden geleni yapmaya devam edelim gerisi Rabbimin takdiri....

ah be ahhh...
bugun ne uzucu bi gun oldu boyle..
seni o kadar iyi anliyorum ki..
uyuyamiyorum hala uzuntuden. Allah yardimcimiz olsun...
umidimizi kaybetmeden yola devam..
Biz elimizden geleni yapmaya devam edelim gerisi Rabbimin takdiri....
Aynen öyle canım takdiri ilahi yapacak hiçbir şey yok veren de o alan da o.çözüm aramaya devam edeceğiz

Tahminler hisler doğru yarın 3te operasyona gireceğim 5gün önce kalbi durmuş.bu 3oldu hemde 10ay içerisinde.sonuncuda iğneye rağmen.artık tüp bebek bölümüne yazacağım çünkü doktorum da onu önerdi.çok üzgünün
şimdiden geçmiş olsun canım.Allah yardımcın olsun, çok üzüldüm, duygularını ve hislerini tahmin edebiliyorum :KK43:

Sağol canım acaba hiç çocugum olmayacak mı diye düşünmüyor değilim.beni ne gibi süreçler bekliyo hiç bilmiyorum.
ah canım ben ilk bebeğimi kaybetmeme rağmen bu düşünceler içindeyim seninki o kadar normalki. ben hiç çocuk sahibi olamicakmışım gibi duygulara kapılıyorum. hepsi psikolojik bunların, yaşanılanlar kolay değil ama elbet güzel haberlerinizi alacağım :) bak benim eşim istemiyor bile hiç yanaşmıyo.

ah canım ben ilk bebeğimi kaybetmeme rağmen bu düşünceler içindeyim seninki o kadar normalki. ben hiç çocuk sahibi olamicakmışım gibi duygulara kapılıyorum. hepsi psikolojik bunların, yaşanılanlar kolay değil ama elbet güzel haberlerinizi alacağım :) bak benim eşim istemiyor bile hiç yanaşmıyo.
Hepimizinki çok zor bir durum sende eşini ikna edersin inşallah biz tedavi olacağız hemen sorun ne ise artık

Hepimizinki çok zor bir durum sende eşini ikna edersin inşallah biz tedavi olacağız hemen sorun ne ise artık
artık bu konuda tek kelime etmiyorum. oda kendini zırh gibi koruyor, böylesi daha kötü ilişkimize yansıyor. o yüzden halden anlayan eş ile zor günlerde geçer üzülmeyin. halden anlamayan eş ile çok zor herşey.

X