2 kez bebegin kalbi durdu

Dionysos1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2018
117
41
31
Çok gecmis olsun. Pihtilasma falan mi var acaba inceletseniz.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 984 gün geçti.

tasmeclisi

Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2018
311
290
evet durmus.. kanamam basladi ilk once konduramadim yoruldum ondan sandim.. meger kaybetmisim 2 hafta once.. bugun ayrilik gunu kurtaj olacagim.. nasil zor bi geceydi nasil.. Rabbim kimseyi dara dusurmesin
Çok üzüldüm ne diyeceğim bilemiyorum :KK43: Allah sana sağlık ve güç versin, bunu da atlatıcaksın eminim. Çok geçmiş olsun güçlü olmaya çalış, sen elinden geleni yaptın, inşallah sıkıntısız atlatırsın bu süreci :KK43:

ozgsnr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Mart 2014
618
414
31
Çok geçmiş olsun iki kez aynı şeyi yaşadım,3.ye hamileyim kanamam var iğne vurulucam sanırım benim de kalbi durdu yüne çok moralim bozuk

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 495 gün geçti.

senaaanur

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2018
164
66
32
Çok geçmiş olsun iki kez aynı şeyi yaşadım,3.ye hamileyim kanamam var iğne vurulucam sanırım benim de kalbi durdu yüne çok moralim bozuk
canim bekleme hemen git doktora onsallah bisey yoktur durbakalim bi sakin ol belki kan sulandiricilardan olmustur kanama bi git bakalim

senaaanur

Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2018
164
66
32
Çok üzüldüm ne diyeceğim bilemiyorum :KK43: Allah sana sağlık ve güç versin, bunu da atlatıcaksın eminim. Çok geçmiş olsun güçlü olmaya çalış, sen elinden geleni yaptın, inşallah sıkıntısız atlatırsın bu süreci :KK43:
insallah... o kadar canim aciyor ki anlatamam..

nebileyim

anneyim ben :)
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2010
1.892
3.799
Canım allah sabır versin. Aynı şeyi yaşadım. İlk iki bebeğimi 6.ve 8.haftalarda kalbi durdugu için kaybettim 2010da.
Üzüntünün aynısını yaşadım.
Sana moral olursa diye yazmak için geldim: şimdi 3 minik kızım var.
Kurtajdan iki adet sonra ilk kızıma hamile kaldım.
Hamilelik boyunca clexane 0.2 iğne oldum tedbir amaçlı.
Çocuklarım sağlıklı çok şükür.
Annemin so sözü beni ayakta tutmuştu: "yavrum yiyecek ekmeği varsa o sana tutunur, yoksa elden birşey gelmez".
Tedbir bizden takdir allahtan.
En kısa zamanda öpüp koklayacagin sevgiyle buyutecegin yavrularina kavusman dileğiyle.
Inş.kuretaj ve sonrası rahat geçer.
Sevgiler.