2.kez epizyotomi kabusu

Hangi kremdi hatirliyor musunuz bu arada çok soru sordum kusura bakmayın
Estağfurullah ne demek 🙏🏻 teramisin gibi bir şeydi adı göz kremi olarak da kullanılıyormuş normalde, o iyi gelmişti.

Ben de 2-3 haftaya doğum yapacağım, tekrar normal mi denesem yoksa direkt sezaryen mı olsam diye düşünüyorum. Siz normal olduğunuza pişman mısınız? 7 sene olunca ben çektiğim acıları unuttum tabi şu an

Estağfurullah ne demek 🙏🏻 teramisin gibi bir şeydi adı göz kremi olarak da kullanılıyormuş normalde, o iyi gelmişti.

Ben de 2-3 haftaya doğum yapacağım, tekrar normal mi denesem yoksa direkt sezaryen mı olsam diye düşünüyorum. Siz normal olduğunuza pişman mısınız? 7 sene olunca ben çektiğim acıları unuttum tabi şu an
Benim doğumum suni sanciyla olduğu için çok zor oldu yani kendi sancım olsaydı belki böyle olmazdı o yüzden sizi yönlendirmek istemem ama baya psikolojim bozuldu travma oldu bende. Önceden 3 4 çocuğum olsun derken mesela şu an başka istemiyorum diyorum.
Ya aslında doğum zor olsada geldi geçti ama 1 ay olacak hala dikiş yerim iyileşmedi .hem doğum travması hem dikiş patlaması beni baya zorladı.
Allah size kolay doğum nasip etsin zaten 2. Doğumlar daha kolay oluyor diyolar

Benim doğumum suni sanciyla olduğu için çok zor oldu yani kendi sancım olsaydı belki böyle olmazdı o yüzden sizi yönlendirmek istemem ama baya psikolojim bozuldu travma oldu bende. Önceden 3 4 çocuğum olsun derken mesela şu an başka istemiyorum diyorum.
Ya aslında doğum zor olsada geldi geçti ama 1 ay olacak hala dikiş yerim iyileşmedi .hem doğum travması hem dikiş patlaması beni baya zorladı.
Allah size kolay doğum nasip etsin zaten 2. Doğumlar daha kolay oluyor diyolar
Ben de 12 saat suni sancı aldım, doğumum uzun ve travmatikti 45 dk sürdü ebeler karnıma bastırdı, zorla çıkardı doktor artık en son. Dikişlerim de yaklaşık 2 saat sürdü tutmadı bir türlü. Sonra kan kaybından bayıldım 😢 işte sonrası da malum 5. gün dikişler açıldı baya uzun sürdü toparlanmam. Psikolojim alt üst olmuştu. İdrar kaçırma falan da olmuştu bende.
Ben de uzun yıllar çocuk düşünmedim, oğlum 6.5 yaşında şu an. Sırf onun için tekrar çocuk fikri düşündüm ama şu an yine bir doğum korkusu sardı beni. İnşallah sağ salim kavuşuruz.

X