2. Kez klomene başlayan var mı

Merhaba bende bu ay hariç geçen 2 ay klomen çatlatma iğnesi kullandım ikisindede bi fayda olmadı yumurta büyüyor çatlıyor ama gebelik olmuyordu bu ay rahim filmi çekindim bat 7 aralık bekliyorum bakalım tam 1 sene oluyor bu ay korunmayı bırakalı yorulduğumu hissediyorum artık 😔
Bende bu ay olamazsa bir daha ki ay rahim filmi çekilcem

Kaçıncı gününüz
Hiç bilmiyorum kaçinci günüm adetim çok düzensiz 49 günleri buluyo adet olmam 1 Kasım'da adet oldum 5 Kasım'da klomen kullanma başladım günde iki tane bilmiyorum 30 gün olarak hesaplardan bu ay bugün adet olmam gerekiyor çok düzensiz olduğu için hesap yaoamiyorum

Hiç bilmiyorum kaçinci günüm adetim çok düzensiz 49 günleri buluyo adet olmam 1 Kasım'da adet oldum 5 Kasım'da klomen kullanma başladım günde iki tane bilmiyorum 30 gün olarak hesaplardan bu ay bugün adet olmam gerekiyor çok düzensiz olduğu için hesap yaoamiyorum
Çatlatma iğnesi kullandınız mı

Ben de bugun itibariyle 2. Kez klomene basladim insallah bu son olur saglikli bebisimiz olur hepimizin insallah
Amin amin inşAllah ya benimde son günüm cumartesi inş iğnemi vurulcam çok heyecanlıyım inş bu kez tutar Rabbim herkse nasip eder sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar

Bennigne vurulmadim gecen ay gerek yok demisti ama bu ay teklif etsem mi doktora acaba
Gerek yok ama peki yumurtan çatlamış mı diye baktı mı doktor kist olmasın sonra benim yengem sadece klomen 6 ay kullandı sonra doktorunu değiştirdi iğne vuruldu 2.ay hamile kaldı

Bennde bu ay 2. Defa klomene basladim ama normalde kanamam baya olurdu bu ay cok az hayatimda ilk defa boyle bi is basima geldi 3. Gunum ama yogunluk bitti normalde 5 gun biterdi ilaci da kullaniyorum basina boyle bi sey gelen var mi acaba

Gerek yok ama peki yumurtan çatlamış mı diye baktı mı doktor kist olmasın sonra benim yengem sadece klomen 6 ay kullandı sonra doktorunu değiştirdi iğne vuruldu 2.ay hamile kaldı
Bende kist yok cok sukur doktora gittim bu ay da kullan dedi . Ama benim anlamadigim bu klomen 3 aydan fazla kullanimi olmuyor rahim duvarini inceltiyormus cunku hatta ilacin kendi icinde de yaziyor

Bende kist yok cok sukur doktora gittim bu ay da kullan dedi . Ama benim anlamadigim bu klomen 3 aydan fazla kullanimi olmuyor rahim duvarini inceltiyormus cunku hatta ilacin kendi icinde de yaziyor
Evet doğru benim incelmiş 1 santim doktor ilac yazdı bunun için iğnemi vuruldum ilacımı kullanıyorum bakalım hayırlısı 3 aydan sonra aşılamaya geçiyorlar diye biliyorum benim bu ay da olmazsa birdaha ki ay rahim filmi çekilcek zaten

Evet doğru benim incelmiş 1 santim doktor ilac yazdı bunun için iğnemi vuruldum ilacımı kullanıyorum bakalım hayırlısı 3 aydan sonra aşılamaya geçiyorlar diye biliyorum benim bu ay da olmazsa birdaha ki ay rahim filmi çekilcek zaten
Ben sanirim 3. Ayi beklemicem gibi duruyor 2. Ayim su an bu ayda kullanip 1 ay hic bi sey yapmayip ertesi ay yine hamile kalmazsam asilama ya gecmeyi dusunuyorum . Insallah bu ay olur hepimizin saglili hayirli bebisleri

X