2.kez meme büyütme ameliyatı olmayı düşünenler

Mor karanfil

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2020
12
8
45
Kızlar,6.gün önce meme büyütme ameliyatı oldum,2.kez.çünkü iki yıl önceki ameliyatımda 325 cc protez koymuş doktorum.omuzlarım geniş olduğu için beğenmedim,küçük görünüyordu hala.ilk ameliyatım çok ağrılı geçti,günlerce ağrı,yatıp kalkmakta zorluk çektim.Kas altıydı ameliyat.İyileşmede zorluk çekince 2.ameliyatı asla düşünmüyordum.şimdi iyi ki olmuşum diyorum.çünkü hemen toparlandım,ağrılarım az oldu çok şükür.400 cc koydu doktorum.memnunum yani.

Kızlar,6.gün önce meme büyütme ameliyatı oldum,2.kez.çünkü iki yıl önceki ameliyatımda 325 cc protez koymuş doktorum.omuzlarım geniş olduğu için beğenmedim,küçük görünüyordu hala.ilk ameliyatım çok ağrılı geçti,günlerce ağrı,yatıp kalkmakta zorluk çektim.Kas altıydı ameliyat.İyileşmede zorluk çekince 2.ameliyatı asla düşünmüyordum.şimdi iyi ki olmuşum diyorum.çünkü hemen toparlandım,ağrılarım az oldu çok şükür.400 cc koydu doktorum.memnunum yani.
Merhaba. Geçmiş olsun. Benim merak ettiğim zaten deri esnedi ve orda bir boşluk oluştu. Ağrı eziyeti aynı mi oldu?

Hayır çok şükür ağrı çok az oldu.Ameliyattan sonra kalkıp gezdim.Hemşire bile şaşırdı,2.ameliyat çünkü dedim.ilkinde çok,felaket ağrılar çektim.

8 bindi 2018 yılında.şimdi 16 bin dedi,önceki hastam olduğun için 15 bin olsun dedi.ilk yaptıran 14 binmiş.2.ameliyatta silikon yerini,kapsülü temizliyorum ondan fiyat bin,iki bin fazla oluyor dedi doktor.dolar,euro arttı ondan yani

Bende 29 agustosta ameliyat olmustum. 350 cc takti bende memnun değilim istediğim boyutta olmadı küçük oldu. Hastaneyi aradim memnun değilim diye ocak ayında tekrar çağırdılar bakacaklar belki ameliyat tekrarlayabilir. Ama bende cok korkuyorum ilkinde 4 5 gun boyunca çok agrim oldu ve aynı aciyi cekmekte cok zor geliyor. Nasil olacak bilmiyrm. Ama suan ki dusunsem 2.yi olmak

Benim yaram taze benimde inşallah böyle ağrısız gecer

İlk ameliyat kadar ağrı olmayacağından emin olabilirsiniz.Benim ilki ile 2.si arasında ağrı,hareket zorluğu vs.çok fark oldu.şimdi 3.haftayı doldurdum.çok şükür iyiyim.iyileşme süreci daha hızlı oldu bu defa.

Merhaba 5gun once revizyon oldum.Neredeyse sifir agri ilkinde epey zorlanmistim.2.si ki suanda tamamen sargiliyim ameliyatli oldugumu sargilar olmasa unutucam

Geçmiş olsun,ağrınızın az olması güzel.tabi keşke ilkinde yeterli protez konmuş olsaydı da,2.ameliyatı olmasaydık.maddi olarak da az miktar değil ameliyat ücreti.neyse,mutlu olabilmek önemli.inşallah bi daha olmak zorunda kalmayız.tekrar geçmiş olsun

Merhaba boyun kilon kac acaba bende 400 yaptırdım ve pişmanım 500 istemedigim için omuzlarım geniş 1.60 boy 55 kilo

1.68 boy,64 kiloyum.omuzlarım geniş.Doktor,Türk hastalara 450 hiç takmadım dedi.Ben 2.ameliyatta 450 istiyorum deyince.Ben de 400 olsun o zaman dedim.size 500 fazla gelirdi zaten

325 idi,şimdi 400 takıldı.fark oldu,daha güzel oldu.tabi şu an 1 aylık.şişlik,ödem vardır.biraz inse de güzel olur inşallah

Size kac cc takıldı önceki kac cc di
350ye 325 di.Suan 225 her ikisi de.cok memnunum kendi dokumla beraber son derece normal boyutlarda suanda.sarkma ihtimalini de ortadan kaldirmis oldum bu kararla.350likler ilk 90 gunde baya sarkik duruordu 8.aydan sonra aynaya bakilmiycak halde nine memesine donmustu :)

X