2.Kez nişan atıyoruz.Ailem çok karşı. Tek çare habersiz nikah diyor.

ilk ayrılığınızdaki olaylar pek büyük şeyler değilmiş. Güzel güzel konuşup çözmek yerine, trip atarak, aşırı dramatize ederek, anneye babaya duyurarak hata etmişsiniz. Daha sonra siz unutup affetseniz bile, onlar unutamaz. Ağlayıp zirlayip trip yaptiginiz şey, büyük ihtimalle basit bir seyfi.

Madem başlarda hep gülüp eğleniyordunuz, cok mutluydunuz , o zaman ufak tefek sorunları uzatmamayi da bilecektiniz. Belki ailelere yandırmasaydınız, cok guzel bir nişaniniz, cok guzel bir düğününüz olacakti. Hatanin %99'u sizde. Bu saatten sonra olmaz. Geçmiş ola

Konu hortlayinca konu sahibi gelip bir sey mi yazdi acaba diye dusundum konuyu okurken. Noldu acaba son durum. Kesin evlenmistir bir de bebegi vardir ve her gun agliyordur. Var mi iddiaya giren
Benim yüzümden oldu galiba. Baska konuya cevap yazarken, forum, benzer konuları öneriyor Tarihi de yakın gibi geldi. Tüm mesajları okudum, son mesajin tarihine de bakmadan ben de bir yorum yazayim dedim. Belki, aynı durumda olan başka birileri, konu açmadan, arama butonunu kullanıyor olur ve yorumlar işe yarar.
Bence bozulmuştur bu nikah...

Ailen onun ailesine gitmiş ya helal olsun nu kadar nasıl değersizleştirdin aileni bir erkek için. Hatalı olan senin ailen olsa amenna. Allah aşkına bırakın şu erkeklerin peşinden koşmayı. Anne yada babanız şu adam gibi davransa size kıyamet kopar annem seni sevmiyor babam beni saymıyor diye ama elin adamı yaparsa kıymetli oluyor değil mi. Sizi büyüten insanlara sırtınızı çevirip gidecekseniz buyrun gidin. Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanı nasılsa

Allah akıl fikir versin. Ailesi demeyecekmi seni bohçanla gelinliğinlemi aldık 7 24 seni aşagılayacaklar. kendi ayağınla geldin diyecekler. Aileni karş aile icin ayaklar altına alman çok yanlış aklinı başına al

Olay olalı epey zaman geçmiş ama iki kelam edeyim istedim.Aileni elalemin karşısına istemedikleri halde nişan atılmasına, onları yok saymalarına rağmen çıkarmışsın utanmalısın kendinden.
Sevgilininki altından sanirim başka izahı yok. İnsan anne babaya nasıl reva görür ki bunu.

Ayrıl ailen istemiyorsa bir bildikleri vardır..kaldi ki hakaret vs olmuş evlenecek erkek her zaman bulunur. B3nim annem de esimi istemiyordu yanı içine sinmemisti..oyle böyle evlendik ama mutsuz bir evliliğim var bazen keşke evlenmeseydim diyorum..anne baba çocuğunun kötülüğünü istmeez..el bebek büyüttükleri kızlarının da bir omur mutsuz olmasını asla istemezler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…