Kocam beni evde bıraktı 15 gündür annesi ile tatilde

• Onun annesi kiymetliymis de aileniz neden değersiz oluyor.Boyle bir adam için üzülmeye degmez .Asla geri adım atmayın. 15 gün boyunca hiç arayıp sormamış.Kesinlikle size ve evliliğinin değer vermiyor.Kalicak yeri yoksa anaciginin yanına gitsin bir zahmet

Canım ben sana be söylemen gerektiğini söylerdim ama banlanmayım. Çocuk yok anladığım kadarıyla. Olcak yaşancak şey değil evliliğini cidden gözden geçir. Annesi çok rahat elde edebiliyor oğluşunun aklını. Çok sıkıntı yaşarsın. Kocan cidden saygısız bir insan. Buarada annene çok üzüldüm Allah rahmet eylesin toprağı bol mekanı cennet olsun inşallah. Kv de suratına bakılcak kadın değil. Tek söylencek şey
cidden gözden geçir evliliğini. Allah yardımcın olsun.
arkana bakma kaç bacım. o kayınvalide ile bir ömür geçmez. kocanda ortada kalınca anlar ne nedir.

Ya ben siteye yeni uye oldum ama sizin bu yazdiklarinizi tv de gormedim. Olacak sey var olmayacak sey var. Kocan gibi PISIRIK kedi ama esine aslan kesilen bir adam daha gormedim. Sizin ikinizi gorsem sen kesin guzel o adam cirkindir. Genelde boyle oluyor cunku guzelim kizi alip uzup duruyorlar. Ama anlamadigim bir sey var 8 yil olmus hala konusmayla bir yere gidemedigini dusunmedin mi?? Bu adami dovup dovup bayiltacaksin sonra doverrk ayiltacaksin. Sana yaptiklari ne ya? Gitsin anasiyla girsin yataga o zaman tovbeeee yarebbiiimmm... sen iyi dayanmissin. Bekara kari bosamak kolay derler ama ben evliyim ve 1 oglum var sana evliligini dusun felan demeden ayril diyorum benim kocam beni evde birakip anasiyla tatile gitmeyi dahi dusunemez gebertirim !!! Allah yardimcin olsun cok zor koca ile aran kotu olunca tum dunyayla iyi olsanda mutlu olamiyosunn bilirimmm

Böyle hayat nasıl gecer ya yazık size. Ya bunlara katlanacaksınız konusmayla hal olacak seyler değil yada artık bi nokta koyacaksınız. Eşiniz anneyle eş ayrımını maalesef yapamıyor. Nasıl olurda sizi evde bırakır tatile giderler ohh ne güzel hayat gitmesinler ölürlermi bu ne saçmalık. Okurken çıldırdım ya lütfen bu şekilde yaşamayın sizi düşünmeyen insanları siz hiç düşünmeyin ona göre karar verin çok üzüldüm hakkınızda hayırlısı olsun

Ya ben siteye yeni uye oldum ama sizin bu yazdiklarinizi tv de gormedim. Olacak sey var olmayacak sey var. Kocan gibi PISIRIK kedi ama esine aslan kesilen bir adam daha gormedim. Sizin ikinizi gorsem sen kesin guzel o adam cirkindir. Genelde boyle oluyor cunku guzelim kizi alip uzup duruyorlar. Ama anlamadigim bir sey var 8 yil olmus hala konusmayla bir yere gidemedigini dusunmedin mi?? Bu adami dovup dovup bayiltacaksin sonra doverrk ayiltacaksin. Sana yaptiklari ne ya? Gitsin anasiyla girsin yataga o zaman tovbeeee yarebbiiimmm... sen iyi dayanmissin. Bekara kari bosamak kolay derler ama ben evliyim ve 1 oglum var sana evliligini dusun felan demeden ayril diyorum benim kocam beni evde birakip anasiyla tatile gitmeyi dahi dusunemez gebertirim !!! Allah yardimcin olsun cok zor koca ile aran kotu olunca tum dunyayla iyi olsanda mutlu olamiyosunn bilirimmm
Aynen de öyle, 2 ay uzaklaşalım düşünelim evliliğimizi birbirimizi aramayalım bu sürede dedim eşyalarımı alıp çıktım, 9 gündür nasılsın bişeye ihtiyacın var mı ne yapıyorsun diye bile aramadı

Böyle hayat nasıl gecer ya yazık size. Ya bunlara katlanacaksınız konusmayla hal olacak seyler değil yada artık bi nokta koyacaksınız. Eşiniz anneyle eş ayrımını maalesef yapamıyor. Nasıl olurda sizi evde bırakır tatile giderler ohh ne güzel hayat gitmesinler ölürlermi bu ne saçmalık. Okurken çıldırdım ya lütfen bu şekilde yaşamayın sizi düşünmeyen insanları siz hiç düşünmeyin ona göre karar verin çok üzüldüm hakkınızda hayırlısı olsun
Hayırlısı oldun artık! 2 ay uzaklaşalım düşünelim evliliğimizi, birbirimizi aramayalım bu sürede dedim eşyalarımı alıp çıktım, 9 gündür nasılsın bişeye ihtiyacın var mı ne yapıyorsun diye bile aramadı. Bence de bitmiş artık

Boşanmak için zaten sebeplerin var çocuk olduktan sonra sorumluluğun daha farklı olabilirdi şu an yolun başındasın iyi düşün karar ver kendini daha fazla çıkmaza sokma tatile çık kardeşinle kafani toparla 2 nci bi şans verdiğinde durumlar daha farklı bir boyuta gelebilir

Senin eşin insan değil annesinde tam bir hokkabaz yalancı cadı kurtul bunlardan zararın neresinden dönersen kardir

Boğarım ben böylesini , e kardeşim sende sabır taşımısın yaaa...
Tebrik ederim , saygını ve mesafeni tüm bu yaşadıklarınıza rağmen koruyabildiğin için.
Allah yardımcın olsun...Böylesi kaynanalar için yaşasın kaynayan kazan.

Hayırlısı oldun artık! 2 ay uzaklaşalım düşünelim evliliğimizi, birbirimizi aramayalım bu sürede dedim eşyalarımı alıp çıktım, 9 gündür nasılsın bişeye ihtiyacın var mı ne yapıyorsun diye bile aramadı. Bence de bitmiş artık
Ararsa hic acmayin.Once çooooook sinirlenecek
Mesajlarda hakaret edecek cvp vermeyin .
Susun hep .
4 gün sonra açın telefonu hakaret edince yüzüne kapatın .
Hep açın yüzüne kapatın .İyi birseyler söyleyene kadar .
Ama bi cacık olmaz bu heriften .

Sabrına hayran kaldım ben hayatta tahammul edemezdım evlılıgın dusunulucek bu yerı kalmamıs secım senın tabıkı

Kusura bakmayin ama biraz sizde de var. Daha evlenmeden ne demek esinin annesi siz ve esiniz tatile gitmek. Hayatimda duydugum en mantiksiz sey. Sevgilinle tatile gidebilirsin ama daha sevgiliyken pesinize takilan kaynanadan farkli bir tutum sergilenmesi beklenemezdi. Ayrica evliliginizi basinda siz kabul etmissiniz beraber oturmayi. Bastan bu kadar taviz verirseniz sonunda olacagi buydu. Kaynana bu. En kucuk acik, bir ufacik taviz vermeyeveksin. Dunyanin en iyi insani bile olsa ayni zamanda sizin en buyuk rakibiniz.

yahu kimse sınanamadığı günahın masumu değildir.Bence kızcağız adamı çok sevmiş tolere ederim diye düşünmüş kadın yapışmış kalmış gerçektten çok zor ağzım açık okudum.Bende de var bir tane kaynana ve oğul bunlar hep böle yahu ama baş etmek çok zor kemik kadroyla ana oğluna düşkünse halolur amaoğul anaya tapıyorsa o zamna gerçektten yanlış evililik.

X