Erkek İnfertilitesi 2 Milyondan 76 Milyona Yolculuğumuz

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Klomen kullandı, hatta necmettin hocanın muayanesinde yaptığı sayımda 13 milyon çıktı ama çok güvenemedim labaratuvar ortamı olmadığı için.yalnız klomen üretime baskı yapar değerleri yükseltir hapı bırakıncada değerler yerle bir olabilir bırakın hapı şimdiden ameliyat olun dedi.

Hm. En iyisi düzgün bir doktora tedavi olmanız. Iyicene araştırin bu devirde kimseye güven kalmadı malesef :KK43:

Kelebekk47 tatlim sizinde boyle bir sorununuz var miydi Kaan Aydos ta siz mu tedavi oldunuz.

Evet kaan Aydos da tedavi oluyoruz. Sayımız 2mil. Hız %10 önce tüp bebek denedik. Olmayınca bitkisel Çözümler uyguladık von sene boyunca. Sayı 4mil. Çıktı ama tekrar iniş oldu. Temmuzdan beri kaan beye tedavi oluyoruz. Eşim ankaraya gitti muayene oldu kaan hoca doğal yolla olabilir dedi ama dna hasarı önce tedavi edilmeli. Yoksa 10 tüp bebek de yapsak olmaz dedi.

Evet kaan Aydos da tedavi oluyoruz. Sayımız 2mil. Hız %10 önce tüp bebek denedik. Olmayınca bitkisel Çözümler uyguladık von sene boyunca. Sayı 4mil. Çıktı ama tekrar iniş oldu. Temmuzdan beri kaan beye tedavi oluyoruz. Eşim ankaraya gitti muayene oldu kaan hoca doğal yolla olabilir dedi ama dna hasarı önce tedavi edilmeli. Yoksa 10 tüp bebek de yapsak olmaz dedi.
Ilk firsatta bende mail atarak durumu bi sorayim kaan beye. Insallah biz de bebek sahibi olabiliriz, Allah insallah bu guzel duyguyu bizlere de yasatir.

KIZLAAAARRR şu sonuçlara bi bakarmısınız eşim 1 ay kadar çakşır otu. Soğuk pres keçiboynuzu. Ginseng ve E vitamini kullandı.

Eklentiler

• PhotoGrid_1440168340701.jpg
    PhotoGrid_1440168340701.jpg
    122,4 KB · Görüntüleme: 216
Slm arkadaslar esimin spermi 2 milyon artirmak istiyoruz hmn tup bebge gecmk icin maddi imkanim yok 1 senll evliyim 7 aydr esim ilac tedavsi goruyo bir ara 6 milyon olmustu geri hpsi dustu ne yapalrim

selam kızlar bende eskılerdenım soyle bı bakayım dıye gırdım ne var ne yok dıye...sıze moral olmak ıcın yazmak ıstedım bızde kombıne sıkıntı var yanı hem sayı hem morfolojı hemde hareketlılıkte sıkıntı vardı halada var dun test yaptırdık yıne kotu maalesef ama hıc olmamasından ıyıdır dıye sukredıyorum Rabbıme bınlerce kez sukurler olsun kızım kendılıgınden oldu su anda 3.5 yasında Rabbım ısteyen herkese nasıp etsın kızıma hamıle olduğum ay degerlerımız sayı 4 mılyon. morfolojı %1, ılerı hareketlı yüzde ondu hareketsız %60dı değerler pek ıc acıcı degıldı negatıfle sonuçlanan tup bebek tedavımız vardı. ınsallah Rabbım hepınızın kucağını hayırlı sağlıklı evlatlarla doldursun...sımdı ıkıncıyı ışıyoruz ama morfolojı %2 çıkınca sağlıklı döllenme olur mu dıye düşünüyorum kızımdan once bı dusuk yasadım o da kendılıgınden olmuştu hamıle kalabıldıgını görmek bıle ınanılmaz olmuştu düşükle bıtse bıle...Rabbımın mucızelerı bıtmez sonrasında yıne hamıle kaldım hıc umıdınızı yıtırmeyın ınsallah evlatlarımıza kavuşuruz...

selam kızlar bende eskılerdenım soyle bı bakayım dıye gırdım ne var ne yok dıye...sıze moral olmak ıcın yazmak ıstedım bızde kombıne sıkıntı var yanı hem sayı hem morfolojı hemde hareketlılıkte sıkıntı vardı halada var dun test yaptırdık yıne kotu maalesef ama hıc olmamasından ıyıdır dıye sukredıyorum Rabbıme bınlerce kez sukurler olsun kızım kendılıgınden oldu su anda 3.5 yasında Rabbım ısteyen herkese nasıp etsın kızıma hamıle olduğum ay degerlerımız sayı 4 mılyon. morfolojı %1, ılerı hareketlı yüzde ondu hareketsız %60dı değerler pek ıc acıcı degıldı negatıfle sonuçlanan tup bebek tedavımız vardı. ınsallah Rabbım hepınızın kucağını hayırlı sağlıklı evlatlarla doldursun...sımdı ıkıncıyı ışıyoruz ama morfolojı %2 çıkınca sağlıklı döllenme olur mu dıye düşünüyorum kızımdan once bı dusuk yasadım o da kendılıgınden olmuştu hamıle kalabıldıgını görmek bıle ınanılmaz olmuştu düşükle bıtse bıle...Rabbımın mucızelerı bıtmez sonrasında yıne hamıle kaldım hıc umıdınızı yıtırmeyın ınsallah evlatlarımıza kavuşuruz...
Mrb sizi az cok biliyorum bu topigi basindan itibaren aylarca okudum hemen hemen hepiniz hamile kaldiniz sanirim hamilelik haberlerino okudukca umudum artti masallah size cok sanslisiniz ins yine cok beklemeden hamile kalirsiniz benimde esimse sorun vardi gectigimiz kis kaan hocada tedavi oldu degerler duzeldi normal sayiya ulasti ama ben hamile kalamadim hala da olmuyor 5 kez de tup bebek denedik daha once onlarda da hic gebelik olusmadi benle alakali herhangi bir sorun yok ben artik pes ettim umudum kalmadi olsaydi olurdu kac aydir kac yildir kaan hoca normal yoldan olabilir dedi cok ugrastik ama olmayinca olmuyor....

Mrb sizi az cok biliyorum bu topigi basindan itibaren aylarca okudum hemen hemen hepiniz hamile kaldiniz sanirim hamilelik haberlerino okudukca umudum artti masallah size cok sanslisiniz ins yine cok beklemeden hamile kalirsiniz benimde esimse sorun vardi gectigimiz kis kaan hocada tedavi oldu degerler duzeldi normal sayiya ulasti ama ben hamile kalamadim hala da olmuyor 5 kez de tup bebek denedik daha once onlarda da hic gebelik olusmadi benle alakali herhangi bir sorun yok ben artik pes ettim umudum kalmadi olsaydi olurdu kac aydir kac yildir kaan hoca normal yoldan olabilir dedi cok ugrastik ama olmayinca olmuyor....

Yazını görünce yazmak istedim. Bizde kaan hoca da tedavi deyiz. Senin de yazdıklarını okudum baştan beri ve umut oldun.
Bizim hasar %22 sayı morfoloji hız yerlerde ama.. bende artık bunu düşünmeye başladım ,değerler düzelse bile belki de zamani gelmemiştir ve yine beklemede kalacaz.. Eşim hemen olur filan diyor ama ben endişeliyim. Rabbim midye midye arkadaşıma 2 kez gebelik nasip etti .. inşallah da ikinci evladına kavuşur sağlıkla. Tedavinin içinde olduğumuz için çok mutluyum ama randevu tarihi beklerken ki umudum yok malesef.

Yumurta takibi klomen vs yaptın mi değerler düzelince??

Yazını görünce yazmak istedim. Bizde kaan hoca da tedavi deyiz. Senin de yazdıklarını okudum baştan beri ve umut oldun.
Bizim hasar %22 sayı morfoloji hız yerlerde ama.. bende artık bunu düşünmeye başladım ,değerler düzelse bile belki de zamani gelmemiştir ve yine beklemede kalacaz.. Eşim hemen olur filan diyor ama ben endişeliyim. Rabbim midye midye arkadaşıma 2 kez gebelik nasip etti .. inşallah da ikinci evladına kavuşur sağlıkla. Tedavinin içinde olduğumuz için çok mutluyum ama randevu tarihi beklerken ki umudum yok malesef.

Yumurta takibi klomen vs yaptın mi değerler düzelince??
sen yinede kaybetme umudunu nasipten otesi yokmus bunu daha iyi anliyorum artik degerleriniz duzelir ins cunku hastalarinin cogunda iyilesme goruluyo bizim.degerler normal yolla gebe kalinacak durima geldi ama olmadi yumurta takibi klomen falan hepsini denedim bi kezde asilama denemwk.istiyorum umudum kalmasin diye hersey zamani gelince oluyor biz nekadar da ugrassak zamani gelmeden olmuyo hic bisey demekki bizim.icin daha nasip olamayacak belkide hic nasip olmayacak ins sizin olur cok beklemeden bizim sorun dna hasari degildi zaten fsh dusuktu esimde

MELEKiim MELEKiim Rabbim ardimizda fatiha okuyacak salih evlat bırakmayı nasip etsin .. başka söz diyemiyorum artık. Zamanla insan alışıyor bir şekil.
Amin canim benim bende oyle dua ediyorum inanki hep birde tedaviye gerek kalmadan beklemedigim zamanda olsun diyorum .zamanla.alisiyo insan gercektende ilk yillarda olmadikca cok bozuluyodu moralim ama zaman gectikce insan olmayacagi dusuncesine alistiriyo kendini hakkimizda hayirli olani hayirli zamanda versin rabbim ins

MELEKiim MELEKiim bence cok umutsuzluga kapilmissin. Ozellikle kadinda stres faktirunun gebeligi cok etkiledigini duymustum. Psikoloji, stres okadar cok etliliyor ki bicok tanidikta kasitli denemelerde degil olursa olur dedigi donemlerde bebek sahibi oldugunu duydum. Belki de hic olmucak gibi dusuncelere kapilma sakin, bak esinin de degerleri normale donmus. Sakin umudunu kaybetme arkadasim.

İyi akşamlar arkadaşlar. Beni bazılarınız bilir, bilmeyenler için tekrar anlatayım. 2 yıldır bebek sahibi olmak için uğraşıyoruz.
İlk 1 yıl herşeyin yolunda olduğunu düşünerek beklemekle geçti. sonra eşimin sperm sayısının 2 milyon ile 3 milyon arasında olduğunu öğrendik. Hemen ne yapalım derken Mayıs 2009 da tüp bebek yaptırdık negatif sonuç aldık.

Şimdi ne oldu. Ocak ayından itibaren Allahın izniyle, değerli hocam Sayın İbrahim Adnan Saraçoğlunun sitesinden satın almış olduğumuz bitkisel çay ve eşime uyguladığım beslenme programı sayesinde geçen hafta yaptırdığımız sperm testinde 2 milyondan 76 milyona yükseldiğini gördük.

Bizi en çok bizler anlarız ve yardımcı oluruz, bunu en iyi bilenlerden biri de benim. Neler çektiğimizi bi Allah bide bizler biliyoruz.

Gelelim uyguladığım beslenme programına:
Her sabah:
1 tatlı kaşığı, cevizli--ballı--arı sütü--polen karışımı
Zeytinyağında bekletilmiş 1 incir.
Kahvaltıda mutlaka keçiboynuzu pekmezi--yumurta--peynir--kuşburnu marmelatı--
ballı süt

İşe giderken 1 elma, 3 ceviz içi, 10 adet siyah üzüm kurusu, 3 kayısı, 3 incir kurusu

Öğlen muzlu--ballı--cevizli--tarçınlı karışım

Haftada 4 kere roka--tere--kıvırcık--turp--havuç--taze soğan--dereotu--maydonuz limonlu zeytinyağlı nar ekşili salata

Haftada 1 kere brokoli salatası
Haftada 1 kere kereviz salatası
Haftada 1 kere pırasa, 1 kere ıspanak, 1 kere bürüksel lahanası
Haftada 1 kere balık,
Haftada 1 kere bol kimyon--kekik--karabiberli tavuk ve kırmızı et
Her akşam 1 su bardağı taze sıkılmış portakal suyu
Bir akşam ayçekirdeği bir akşam yerfıstığı mutlaka
Her akşam keçiboynuzu kürü
Haftada 2 kere Sayın İbrahim Adnan Saraçoğlu Hocamızdan aldığımız bitkisel çay.

Umarım sizlere faydalı olur. Daha hamile kalamadım ama en azından İLAÇ kullanmadan doğal yollarla doktorların hiç yükselmez dedikleri sayısı yükselttik. Pes etmeyin ben yukarda yazdığım listeyi 3 aydır şaşmadan uyguladım. Allah hepimizin yardımcısı olsun.Tez zamanda böyle güzel haberler vermeyi nasip etsin
Merhaba. yeniyim ama uzun zamandır sizi takip ediyorum ve son durumunuzu merak ediyorum.

Kızlar umudunuzu kaybetmeyin çok erken sevinmek istemiyorum ama varikosel ameliyatından 2.5 ay sonra hamileyim Allah'ıma bin şükür 4 sene sonunda ilk kez gebe kaldım :KK200::nazar::nazar:
Test mu yaptın canım ne güzel gözün aydın inşaallah benimde olur esimde varikosel var bakalım ameliyat olacak inşaallah rabbim verir hayırlısıyla bu ay

X