2.planda olmak

ressamona

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2009
99
0
31
Merhba arkadaşalr bir sevgilim var eskiden başka bir sevgilisi en yakkın arkadaşıyla sevgili ollmuş ama sonra intar edip ölmüş bu kız.Sevgilim çok ağlamış arkadaşıyla ne kavgalar etmiş ben bunu öğrendikten sonra içimde bi kurdla dolaşıyorum hala aklı ondamı içinde bir yaramı onu hiç unutamıcakmı olur ya her insanın içinde bir yara vardır hala onu seviyormu of of onun için içinde 2.kadınmıyım

sevgilin icin üzücü bir olay onu sevmis ve bitmis

kiz onu terketmis gitmis arkadasiyla olmus

ölmüs gitmis dert ettigin seye bak yahuakannehir

Son düzenleme:
Merhba arkadaşalr bir sevgilim var eskiden başka bir sevgilisi en yakkın arkadaşıyla sevgili ollmuş ama sonra intar edip ölmüş bu kız.Sevgilim çok ağlamış arkadaşıyla ne kavgalar etmiş ben bunu öğrendikten sonra içimde bi kurdla dolaşıyorum hala aklı ondamı içinde bir yaramı onu hiç unutamıcakmı olur ya her insanın içinde bir yara vardır hala onu seviyormu of of onun için içinde 2.kadınmıyım

canım geçmiş geçmişte kalmış eğer hepimiz geçmişe takılı kalırsak asla mutlu olamayız.benim tuafıma giden senin sevgilinin eski sevgilisi sonra yakın arkadaşıyla sevgili oluyo tuaf bişey vallahı

ıçinde bişe kalsa bile sonuçta seni seviyor ki seninle canım dimi bunları düşünüp üzme kendini

kiz ölmüs... sevgilin ne yapabilir ki.. hayatini ölmüs eski sevgilisine adayacak degildir sanirim..

onunla çıkarken onunla beraberken değil. başka biriyleyken intihar etmiş. bu sevgilini bağlamaz. ama hangimiz bir arkadasımız ölse üzülmeyiz ki... bence üzerinde duracak birşey yok.

e zaten sevgılınızı bırakmamısmı ..
en yakın arkadasıyla bırlıkde olmamısmı..
azcok sevgılınızın ıcınde kırgınlık vardır olen eskı sevgılıye karsı..
ve ölmuş bı genc kız yuzunden ılıskınızı yıpratmanızada sasırdım dogrusu..
kendınızı sız nasıl goruyosanız sevgılınızde o sekılde gorur..

ayol siz sımdı olmus bı kızımı kıskanıyorsunuzakannehir
yapmayın kuzum takıcak baska derdınızmı kalmadı

canım aslında seni cok iyi anlıyorum ama kız olmus sonucta allah rahmet eylesin.
bende sevgilimin eski sevgililerini surekli kafama takıyorum hatta bi konu bile actım bunula ilgili.simdi sen sevgilini cok seviyosun ve baska biriyle paylaşmak istemiyosun kalbini dimi.
ben dusundumde tamamen bizim kuruntularımz onlarla mutlu olsalrdi ayrilmazlardi oyle değil mi.
sadece kendimizi ve ilişkimizi yıpratıyoruz

merhaba

illa eski ilişkileri düşünmek zorundayız kızlar olarak bende takardım eskiden. adam seni seçmişki senin yanında kızda ölmüş gitmiş ilişkinizi etkiliycek durumda değil . neden mutlu olmaya çalışmıyorusunda içine kurt düşürmeye çalışıyorsun .. senin eski erkek arkadaşın olmadımı?? o senin için 2. erkekmi?? bence bunları düşünüp ilişkini etkiliyceğine yanında olmanın mutlu olmanın tadını çıkar. öptüm

olmus gitmis kizi mi dert ediyorsunuz allah askina..
eger gercekten sevmisse yureginde ona ait bir yer mutlaka vardir..
ama sizle birlikte ise mutlu ise sevdigini soyluyorsa bence emin ol kendi adina zor birseyi basariyordur..
bu durumda ona kostek degil destek olmalisiniz..
bence ikinci pplandamiyim diye dusunmek yerine bunu atlatmasini nasil saglayabilirim diye dusunmek lazim..
seven insan karsindakini dusunur en azindan..

Eğer öyle birşey varsa zaten belli ederki kendini durduk yere ilişkinizde sorunlar çıkar hep sıkıntınız olur. Ama bukadar dert ediyorsan sor ona konuşun seninle neden paylaşmasınki.

Taktığın şeye bak... Sakın kendini kıyaslama o eski sevgili ile. Ölmüş biriyle saçma bir yarışa da girme bence. O, senden daha az düşünüyordur o kızı bence :)

Unutmicak tabiki!! Kim unutabilirki böyle hazin sonla biten bir iliskiyi? Bende olsam unutamazdim!!:nazar:

Lakin unutmasina gerek yok ki güzelim....aklinin kalbinin bir kösesinde o rahmetli kiz olsa bile ne yazar.? Nasil olsa senin icin bir tehlikle arz etmiyor...öyle degilmi?

Sevgisinden süphe etmenede gerek yok....sevmese yaninda ne isi var

kiz Allah rahmet eylesin olmus simdi siz madde olarak dunyada olmayan birini mi kiskaniyorsunuz zaten sevgi bitmese ayrilmazlardi kiz ustelik baskasiyla cikmis oldugunde tabiki uzulmustur insanin evinde besledigi bir hayvan olse onada icerler aglar normaldir insanin dogasinda vardir ama zaten birseyler unutulmasa seninle birseylere baslarmi hic kafana takma iliskini zedeleme

Ya vallaha ben o kızı düşünmeye korkarım, ya ruhu gelir beni rahat bırakmazsa diye akannehir
Hem bir kere sevgilini aldatmış,ona karşı hisleri o an ölmüştür merak etme :teselli:

unutmamıştır elbette. bu acı ile yaşayacak.. tabi sen de.....

ama 2. planda olmak apayrı birşey.hezeyan yüzünden sapla samanı karıştırma.. yaşasaydı hadi anladık ama bir hayaletle yarışamazsın güzelim....

ey allam yaa kafamçokkarıştı

ölmüş ya derde bak :nazar:

kötü etkilemiştir aklından çıkmayabilir sevsede sevmesede ..

Allah rahmet eylesin

X