Elektronik Ev Aletleri 2 robot süpürge arasında kaldım

Karakartal123

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2021
16
4
26
Merhabalar kızlar yardıma ihtiyacım var evliyim 1 bucuk yaşında kızım var ve günde 3 den fazla süpürge açıyorum sezeryanla doğum yaptım ve son zamanlarda belimde agrı basladı esimle konustuk bana yardımı olur diye robot süpürge alalım dedik çünkü geceleri uyuyamaz oldum çok iyi bi süpürgem yok fantom olması lazm cok agir oldugu icin cok zorluyodu beni hem bütçeme uymasi icin hemde almışken iyisini alaym dedigim için 2 süpürge arasında kaldim biri 2600 tlden başlıyor oda indirimli suanlık adı xiaomi mi vacuum essential digeri 3800 küsur oda indirimde xiaomi mi vacuum mop 1c olan aranizda kullanan bilgisi olan var mı 2600 olani direk alabilirim 3800 olanda kendimi sıkarak alıcam eger iyiyse arada sadece harita farkımı var yoksa daha iyi mi supuruyor bilemedim yardım ederseniz sevinirim

1c kullanıyorum ben çok memnunum. Çekiş gücü için 4 farklı modu var ve gayet yeterli, ayrıca mop özelliği de var. Diğerini bilmiyorum ama 1c çok yüksek olmadığı için baza altına da rahatlıkla girebiliyor.

1c kullanıyorum ben çok memnunum. Çekiş gücü için 4 farklı modu var ve gayet yeterli, ayrıca mop özelliği de var. Diğerini bilmiyorum ama 1c çok yüksek olmadığı için baza altına da rahatlıkla girebiliyor.
Çok teşekkür ederim bende onu alayım diye düşünüyorum ama digeriyle özellikleri sadece haritamı onu merak ediyorum haritalamada evde degilken istedigin odayi seçebiliyormusun peki ben genelde evdeyim ama yazın çalışmaya başlayacagım onun icin kafam karışık biraz

Çok teşekkür ederim bende onu alayım diye düşünüyorum ama digeriyle özellikleri sadece haritamı onu merak ediyorum haritalamada evde degilken istedigin odayi seçebiliyormusun peki ben genelde evdeyim ama yazın çalışmaya başlayacagım onun icin kafam karışık biraz
Haritalama özelliği yoksa diğerinde kesinlikle 1c seçmelisin çünkü bazen sadece tek bir odayı veya bir bölgeyi süpürmen gerekiyor vs harita çok işe yarıyor

Bende çok araştırmıştım, bütçemi biraz zorlayıp daha iyi olani aldım. Borcu ödenir, o süpürge devamlı yardımcınız olacak. Almışken iyisini alın.

Haritalama özelliği yoksa diğerinde kesinlikle 1c seçmelisin çünkü bazen sadece tek bir odayı veya bir bölgeyi süpürmen gerekiyor vs harita çok işe yarıyor
Cocuk olunca evde bende haritalı olanı tercih etmeyi düşünmüştüm ama kararsızdm teşekkür ederim 1c olanı alıcam Allah izin verirse

X