Aranızda bu robot süpürgelerden kullanan var mı?

Rhea Silvia

Kedisever
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2021
954
914
Uzun araştırmalarım sonucu roborock s5 max ta karar kılıp aldım. Çok memnunum. Biraz daha fazla verip daha uzun süreli kullanabilirsiniz. Fp açıdından en iyisi.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 21-01-2022

Hamileliğimin 9. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 222 gün kaldı.

Bebeğiniz dokunmalara karşı refleks gösteremeye başladı. Artık bir nesne bebeğinizin kafasına dokunursa, bebeğiniz dönecektir. Bebeğinizin iç kulağında vücut denge sistemini sağlayan yarım daire kanalları oluşmaya başladı. Bebeğinizin dış kulağı şekillenmeye devam ediyor. Bebeğinizin erken kaydedilebilir beyin dalgaları oluşmaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 4 gr. - Yaklaşık boyu : 16 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

LOTUS0

"Şimdi"den başka zaman yok
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
7.773
15.720
Hayır bırakmıyor ne var ne yoksa alıyor zaten iki tarafinda dönen fırçalar var onlarla topluyor. şuan fiyatlar düşmüş durumda benden sonra iki arkadaşım daha aldı onlarda memnun.Ama benim evim 1+1 sizin eviniz daha büyükse mesela iki kere şarjdan sonra tam supurebilir .Bence mopta çok gerekli değil ben mopunu hiç kullanmadım tek önemli olan çekim gücü çok rahat edersiniz.
Mop ben de kullanmam sanirim. Su an 3+1 ama 2+1e geçeceğiz.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :92.3 Kg. Şimdiki Kilom :90.3 Kg.

tolin

PITIRCIK MUNE!:D
Pro Üye
23 Ekim 2011
17.276
18.796
Mop ben de kullanmam sanirim. Su an 3+1 ama 2+1e geçeceğiz.
Temizler ya ben kasımda almıştım o zamandan beri hiç sorun yaşamadım birde mutlaka kendi mağazasından alın akıllı ürün sonuçta bir sorunda ortada kalmayın. Birde mesela disardayken çalıştırmak istiyorsanız fiş prize takılı olmalı yoksa WiFi bağlantısı kopuyor 6ani bunlar ufak detaylar :)

La Lune

Just SQUAT!
Pro Üye
28 Şubat 2012
11.843
21.621
1. Modeli aldım ben memnunum. Evim 160m2 1 kere şarj oluyor yaparken. Tozu bırakma olayı çok nadir oluyor. Ama beklentiniz nedir ona bağlı memnuniyet. Mesela odaya otomatik gönder yapılmıyor ama odaya koy kapıyı kapat aynısı. Evde değilken de çalışıyor haritalama o işe yaramıyor yani. Uygulamadan başlat sen evde yokken halletsin. Ama takılma sıkışma olursa orada kaliyor. Ev çok kalabaliksa orta sehpa vs varsa sürekli onları kaldirman gerek. Ve ben bı kere aldım diğer süpürgeyi hiç açmam demek olmuyor çünkü giremediği yerleri açman lazım yine. Silme özelliği de güzel. Baştan mopu ıslatıp takarsan daha iyi siliyor. Ama yapışmış leke temizlemez.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1757 gün geçti.

LOTUS0

"Şimdi"den başka zaman yok
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
7.773
15.720
Temizler ya ben kasımda almıştım o zamandan beri hiç sorun yaşamadım birde mutlaka kendi mağazasından alın akıllı ürün sonuçta bir sorunda ortada kalmayın. Birde mesela disardayken çalıştırmak istiyorsanız fiş prize takılı olmalı yoksa WiFi bağlantısı kopuyor 6ani bunlar ufak detaylar :)
Aklima yaziyorum bütün bunlari. Magazadan almayi düşünüyorum ben de trendyolda sorun yasayanlar muhatap bulamıyor.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :92.3 Kg. Şimdiki Kilom :90.3 Kg.