Lazer Epilasyon 2 Senelik Lazer Epilasyon Tecrübem

Cildim oldukça beyaz,kıl rengim siyahTI (kurtulduğum için -di'li geçmiş zaman kullanabilirim :) )

Farkı 2.3.seanstan itibaren hissetmiştim( ama konunun başını okursanız ilk gittiğim yerdeki uzun seanslardan sonra başka yere geçiş yaptım)
Alexe gittim ama bu şimdiki gittiğim yer bazı bölgelere Nd-Yag uyguladı.Örneğin kollar. Ayrıca yine örneğin uygulama yapan kişi 'koltuk altına nd yag yapılmaz,ter bezlerini olumsuz etkileyebilir-tahribe yol açar'demişti.

Tüm vücut gittim, ayak bölgesi -bel bölgesi dahil yani.Şu an kollarda ince çok az kaldı,bacaklar tamamen bitti.Koltuk altı bitti,genital bölge çok az kaldı.

Koyu renk tabaka derken? Krem beyaz renk ve zaten uygulamadan 5 dakika önce peçeteyle bölgeden arındırıyorum.Hiç bir problem yaşamadım,ayrıca dermatoloğum probvlem olmaz demişti.

Teniniz koyuysa lazerin dozunu ona göre ayarlamaları açık tene nazaran çok çok daha önemli çünkü yanık riski daha fazla. Ayrıca tüyleriniz uzadıysa çok,kısaltıcıyla kısaltarak gidin,yani en azından tüyler 2 mm kadar gözükür olsun.Üst kol konusunda haklılar,enazından uzun zaman alır azalması,tamamen bitme yaşanmayabilir.

Size mesaj atacağım, bence orayla görüşüp kontrol seansında bilgi alın derim.Cevaplar daha tatmin edici olur sizin için.

gittiğim yerin ismini mesaj olarak atıyorum.

mesajla gittiğiniz yerin adını sormustum ama, söylerseniz sevinirim :)

Grimsi arkadaşım,
Bana da gittiğim yeri sormuşsun ama toplam mesaj sayım 21 olduğu için özelden cevap yazamadım sana. Sanırım sen İstanbul'da oturuyorsun. Ben Konya'da gidiyorum lazere.

Grimsi arkadaşım,
Bana da gittiğim yeri sormuşsun ama toplam mesaj sayım 21 olduğu için özelden cevap yazamadım sana. Sanırım sen İstanbul'da oturuyorsun. Ben Konya'da gidiyorum lazere.

Peki arkadaşım, teşekkürler yinede:)

bende istanbuldan güvenli bir merkezin adını özelden bekleyenler listesindeyim...banada özelden yazarsanız sevinirim..

Cildim oldukça beyaz,kıl rengim siyahTI (kurtulduğum için -di'li geçmiş zaman kullanabilirim :) )

Farkı 2.3.seanstan itibaren hissetmiştim( ama konunun başını okursanız ilk gittiğim yerdeki uzun seanslardan sonra başka yere geçiş yaptım)
Alexe gittim ama bu şimdiki gittiğim yer bazı bölgelere Nd-Yag uyguladı.Örneğin kollar. Ayrıca yine örneğin uygulama yapan kişi 'koltuk altına nd yag yapılmaz,ter bezlerini olumsuz etkileyebilir-tahribe yol açar'demişti.

Tüm vücut gittim, ayak bölgesi -bel bölgesi dahil yani.Şu an kollarda ince çok az kaldı,bacaklar tamamen bitti.Koltuk altı bitti,genital bölge çok az kaldı.

Koyu renk tabaka derken? Krem beyaz renk ve zaten uygulamadan 5 dakika önce peçeteyle bölgeden arındırıyorum.Hiç bir problem yaşamadım,ayrıca dermatoloğum probvlem olmaz demişti.

Teniniz koyuysa lazerin dozunu ona göre ayarlamaları açık tene nazaran çok çok daha önemli çünkü yanık riski daha fazla. Ayrıca tüyleriniz uzadıysa çok,kısaltıcıyla kısaltarak gidin,yani en azından tüyler 2 mm kadar gözükür olsun.Üst kol konusunda haklılar,enazından uzun zaman alır azalması,tamamen bitme yaşanmayabilir.

Size mesaj atacağım, bence orayla görüşüp kontrol seansında bilgi alın derim.Cevaplar daha tatmin edici olur sizin için.

Bana da atar mısın canimmmmm

canım konun öyle bilgilendirici olmuş ki teşekkür ediyorum. gittiiğin merkezin adını bana da gönderebilir misin mesajla. Ben seneye eylül gibi evleniyorum bu eylül sonu da lazere güvenilir bir yer bulup başlamak istiyorum artık geldi de geçiyor vakit benim için.22 yaşındayım bu kıl tüy mahvetti beni vallahi ya, ben göbek bölgeme iki göğüs arama kollarıma da yaptırmak istiyorum ek olarak buralara yaptırıp faydasını görenler var mı acaba..pco var ben de bu da aşırı tüylenmeye neden oluyormuş zaten. Off off bu konuda çok muzdaribim ben ya :KK43:((

cnm merhaba..benimde sana sorularım var...
bende bu sonbahar başlamak istiyorum lazere..bacaklarımı yaptırmak istiyorum..alt bacaklarımı...
çünkü bende batık sorunu var vede yıllardır geçmedi naptıysam bende lazere başlamaya karar verdim..yanlız bi sorum var:yani şazerle batıklar kesin geçiyo mu???ynai benim asıl sorunum batıklar vede onların geçmesini çok istiyorum....vede kaç seanstan sonra geçiyolrlar???bnei bu konuda bilgilendirisen çok sevinirim......yani eğer bu sene lazere başlarsam seneye rahatca batıksız pürüzsüz bi şekilde etek giyebilirmiiyim???
cevaplarsan sevinirim

hanımlar benim yaşadığım yerde paket fiyatları 900 ile 1000 tl arasında değişiyo.nasıl uygunmudur sizce.paket alıp memnun kalan,kalmayan varmı?

canım konun öyle bilgilendirici olmuş ki teşekkür ediyorum. gittiiğin merkezin adını bana da gönderebilir misin mesajla. Ben seneye eylül gibi evleniyorum bu eylül sonu da lazere güvenilir bir yer bulup başlamak istiyorum artık geldi de geçiyor vakit benim için.22 yaşındayım bu kıl tüy mahvetti beni vallahi ya, ben göbek bölgeme iki göğüs arama kollarıma da yaptırmak istiyorum ek olarak buralara yaptırıp faydasını görenler var mı acaba..pco var ben de bu da aşırı tüylenmeye neden oluyormuş zaten. Off off bu konuda çok muzdaribim ben ya :KK43:((

canım ben de pko yok ama genetik olarak kıldan tüyden müzdarip olan biriyim ben de.. ve ben de 2 sene kadar lazere gittim.. alex ve diode... koltukaltı, genital ve bacakta güzel sonuç aldım.( güzel derken alt bacak tamamen bitti, üst bacak seyrek ve ince olarak var..koltukaltı ve genital bitmedi ama azaldı oldukça..en önemli koltuk altımdaki kararmadan eser kalmadı bembeyaz şimdi )
kollarda da azalma oldu ama aynı sonucu aldığımı söyleyemem..gerçi kollarda çok seans uygulanamadı çünkü yazın güneş vs alınca yapılamadı filan.. göğüs arası ve göbek konusunda da şunu söyleyebilirim..göğüs arana hiç dokundurtma lazer, göbekte de ortadaki koyu renkli tüylerin olduğu çizgi şeklinde hat var ya, orası dışında faydası olmuyor.. yani sert ve koyu renkli kıllara etki ediyor lazer.. ince kıllarına hiç ellemeden direkt iğneli yaptır derim.. (bu arada yaptırdığım yer oldukça güvenilir bir yerdi, yaptırdığım yerle ilgili sorun olduğunu sanmıyorum, zaten başlarken onlar da söylemişti incelerde etkili olmayacağını boşa yaptırdığımı ama ben yine de dayanamayıp, bir umut, ya kurtulursam deyip yaptırdım.. boşa yaptırmışım cidden..

selam kızlar,bende geçen sene eylül ayında lazer epilasyona başladım. 7 seanslık bir paket almıştım yüz hariç tüm vücut ,son bir seansım kaldı ama ben pek verim alamadım. görüşmeye ilk gittiğimde 'çok doğru karar vermişsiniz çok faydasını göreceksiniz %80 azalma olacak' gibi laflar ettiler fakat şimdi verim alamıyorum dediğimde tüy kökleriniz çok sarı deyip kestirip atıyorlar pardonda ben ilk geldiğimde kıl köklerim mavi miydi ?? :S evet azalma var tüylerim geç de çıkıyor fakat çıkıyorlar sorunda bu zaten.ben anlamıyorum bu seanslar bitince ben tekrar mı ağda ile uğraşacağım ya :KK43:

mrb arkadaşlar. en kısa zamanda bende lazere başlamayı düşünüyorum. tüylerimi aldıktan sonra vücudumda sivilceler oluşuyor ve yaralar aylarca geçmiyor. verdiği acının tarifi ise anlatılamayacak kadar fazla. üstelik vücudumda genel olarak tüy miktarı fazla. bu beni psikolojik açıdan oldukça etkiliyor. lazer konusunda tecrübeli olan arkadaşlardan, lazere gidip memnun kalanlardan tavsiye istiyorum. istanbulda oturuyorum anadolu yakasında. anadolu veya avrupa yakasında önerdiğiniz ve önermediğiniz yerler varsa msj atbilirmisiniz. lütfen acil olarak yardımlarınızı bekliyorum. kurtarın beni bu acı ve dertten :KK43: yardımlarınızı bekliyorum :18:

Merhaba acaba nereye gidiyorsunuz gittiğiniz yerin adını banada mesaj olarak atarmısınız , teşekkürler

diod laser
Selam arkadaşlar

Ben de diod lazere başladım ve 3 seans kol,koltukaltı ve genital gittim.
Koltukaltı ve genitalde sanki azalma var gibi.Kollarımda da sanki incelmiş gibi geliyor ama sanırım karar vermek için henüz erken.
Benim gittiğim yerdeki marka Cheveux diode lazer diye bir marka.Duydunuz mu hiç?
gidenler memnun olduğunu söyledi ama gene de insanın içinde kuşku oluyor

gittiğiniz yeri ve ortalama yaptırdığınız tüm alanları kaça denk geldiğini yazarsanız sevinirim. çünkü ben de vücudumda saçlarım, kaşlarım ve kirpiklerimden başka tüy olsun istemiyorum yani neredeyse tepeden tırnağa. iletişim bilgisi yollarsanız sevinirim :)

arkadaşlar bir de genital bölgeye 1 ya da 2 kereden fazla yapılmamalı ve bu kadarla bitmeli diyorlar. bilginiz var mı? daha fazlasının olmaması gerektiğini diyenler var???

Sn. rohy.Mesaj kutunuz dolu oldugu ıcın mesaj atamadım. Banada mumkunse gıttıgınız yerın adını yazarmısınız ozelden. birde şu türü yeni duydum.sızın bahsettıgınız yerde bu sekıldemı yapıyor acaba yuzdekı tuyler ıcın.

Teşekkurler

ALINTI

Ultrasonik Epilasyon Nedir ?
Dünyada ilk ve tek olan Ultrasonik epilasyon teknolojisi Applisonix Selectif Violet™ ile şimdi Estetik International şubelerinde. Klinik olarak kanıtlanmış ilk ultrason tabanlı epilasyon çözümü olan Selectif Violet™ bir lazer yada iğneli epilasyon cihazı değil yenilikçi bir epilasyon teknolojisi olan ultrason dalgaları ile çalışmaktadır.

Cımbız ağzı ile kıl köklerini tutarak ultrason dalgaları sayesinde köklerini yakarak kalıcı bir epilasyon ve acısız bir uygulama sağlar. Kaş, üst dudak, çene, koltuk altı ve bikini bölgesi gibi hassas bölgelerde acısız kalıcı tedavi için geliştirilmiştir.

Yan etkisi olmayan güvenli bir tedavi sunan ultrasonik epilasyon, lazer epilasyon için bir alternatif değil tamamlayıcıdır. Lazer epilasyonun göremediği beyaz ve sarı kılları yok etmede ve lazerle mümkün olmayan kaş şekillendirme gibi işlemlerde kullanılmaktadır.

sağol cnm, insanın muzdarip olduğu bi konu olunca ve tabi yüklümiktar da yatıracak olunca cıcığnı çıkarana dek araştırıosun :d zaten internet elimizin altında, her bilgiye ulaşıyoruz, o yüzden bolca araştırıp okudum:)

Canım bana da gittiğin yeri özelden yazabilirmisin. özel mesaj atamadığım için burdan yazıyorum :)

arkadaşlar antalyadayım dün başladım genital koltuk altı ve yüz için önce her yere jilet yaptı ve jel sürdü sonra 2 başlığı olan bi cihazdan bi takın ayarlamalarla yüzüme başladı sordum alex.le ıpl i karışık yapıyorum yüzüne dedi ben anlamadım sonucu bekliyorum çok canım sıkkın ve sabırsızım değişiklik olmazsa paramamı yanayım canımın yandığına mı bilemedim

X