Lazer Epilasyon 2 Senelik Lazer Epilasyon Tecrübem

mesaj atamıyorum ablacım banada yeri önerebilir misin yüz için?

merhba ben biryere başladım
jel suruyorlar lazer uyguluyorlar
ilk seansı yaptım jiletle temizledim

tüyler sımdı elime geliyor tuttugum anda dahada dokuleckemiş.
şimdi ikalıcı değil derken bana benim durumumu lutfen acıklarmısınız

Bir müddet o kökler o şekilde kalacaktır,hemen pürüzsüz olmaz. Dediğim gibi daha yolunuz var sabrederseniz 1.5 yıl gibi sürede iyi bir duruma gelir.

rohy merhaba ben de sana bir sey danısıcam.biz de bugun arkadasımla bir yere gittik lazwr yapan guzellik merkezi ama estetisyenler var.çanakkalede yeni açılan bir yer.tüm vücut 8 seans için 1000tl fiyat verdi.açılış için bu şekilde uygun oldugunu soyledi.temiz guvenilirz bir yere benziyor cok da ilgililer oradakiler de memnun kalmış.gittiğimiz de bir bayan vardı o da almış bu 8 seansı 1000tllik paketten.her sey tamam guzel tek problem cihazları IPL imiş.ben de bu cihazı sordum son urununu kullanıyorum IPLnin ve gercekten işe yarıyor.zaten yaramasa beni gelir bulursun hesap sorarsın ben bu riske niye gireyimki falan dedi açıkcası ikna edici bir bayandı her seyi açık seçik anlatıı.bir de sana danısayım dedim canım şimdiden tesekkürler

kızlar ve özellikle tecrubeli rohy :)) bugun bir lazer epilasyon merkezine gittim görüşmek için ama kapalıydı.aslında özel bir göz poliklinigi ama böyle bir hizmete de baslamıslar.cihaz olarak alexandrite apoggee 5500 gibi bir seydi adı.bu cihazi bilen var mı arkadaşlar veya kullanan ? tesekkürlerr

kızlar ve özellikle tecrubeli rohy :)) bugun bir lazer epilasyon merkezine gittim görüşmek için ama kapalıydı.aslında özel bir göz poliklinigi ama böyle bir hizmete de baslamıslar.cihaz olarak alexandrite apoggee 5500 gibi bir seydi adı.bu cihazi bilen var mı arkadaşlar veya kullanan ? tesekkürlerr

Bende aynı cihazla lazere giriyorum genetial bölge için bacak ve kol için ise alexandrite candera ile şuan için 2 seans oldu ama memnunum .Kırmızı lazer ışını şeklinde tene 1 cm filan kala soğuk üflemeli bir alet ,en son çıkan teknoloji ürünlerinden zaten sanırım

Bende aynı cihazla lazere giriyorum genetial bölge için bacak ve kol için ise alexandrite candera ile şuan için 2 seans oldu ama memnunum .Kırmızı lazer ışını şeklinde tene 1 cm filan kala soğuk üflemeli bir alet ,en son çıkan teknoloji ürünlerinden zaten sanırım

canım cevap verdigin için tesekkürler :) ben de bugun gittim ögrendim seans fiyatlarını.ben de genital bacak ve koltuk altına gitmek istiyorum ama ögrenciyim de aynı zamanda sanırım hepsine gidemicem fiyatlar biraz fazla tabi lazer oldugu için.koltuk altı 70,özel bölge(genital)tümü 130 ve tüm bacak 350 tl diyor.senin gittigin yerde fiyatla nasıl ? gercekten faydalıysa bir şekilde gidicem bacak olmasa da digerlerine.mesela senin 2 seans sonunda hangi bölgende ne kadarlık bir azalma oldu ayrıntılı yazar mısın ?

canım cevap verdigin için tesekkürler :) ben de bugun gittim ögrendim seans fiyatlarını.ben de genital bacak ve koltuk altına gitmek istiyorum ama ögrenciyim de aynı zamanda sanırım hepsine gidemicem fiyatlar biraz fazla tabi lazer oldugu için.koltuk altı 70,özel bölge(genital)tümü 130 ve tüm bacak 350 tl diyor.senin gittigin yerde fiyatla nasıl ? gercekten faydalıysa bir şekilde gidicem bacak olmasa da digerlerine.mesela senin 2 seans sonunda hangi bölgende ne kadarlık bir azalma oldu ayrıntılı yazar mısın ?

Ben bu sene 10 martta başladım lazere bahçelievlerde bir güzellik esnetik zayıflama merkezinde.8+2 -10 seansa 2.600 tl peşin aldılar.tüm kol+tüm bacak+genetial ve popo bölgesi :KK1: dediğim gibi daha 2 seans gittim en etkili şuana kadar genetial ,bembeyaz oldu maşallah :KK34: çok geç çıkıyor tüyler orada yaklaşık 60 gün sonra filan , ciddiyim :) bacaklarımdakiler ara ara azaldı ama çok az azalma var ve eskiden çok kalın siyah çıkardı şuan iki seans olmasına rağmen ince çıkıyor, uzaktan bakan göremez :) kollarım hala aynı fakat geç çıkıyor ,aynı renk malesef :KK43: ama elbet orasıda azalıcak diye ümit ediyorum çünkü oradaki kıllar, bacak ve genetialdekiler kadar kalın değildi , doğal olarak o daha geç etki edecek .. acısına gelince ben dayanıyorum , 16-20 derece uyguladılar şuana dek , seans arttıkça derece artacakmış , tek tek bıyığını cımbızla çekince yada genetialde ki kilı nasıl acır ama hemen geçer lazerde öyle acı bırakıyor hemen geçiyor. tüm vücut 1 saat sürüyor . tek tek gidersen bacaklar 30 dakika kadr genetial 10dk cık .kollarım da 15-20 dk kadar filan ..merkezden çıkana kadar acısı geçiyor .başka sormak istediğin olursa söylerim :KK34:

Son düzenleme:
Ben bu sene 10 martta başladım lazere bahçelievlerde bir güzellik esnetik zayıflama merkezinde.8+2 -10 seansa 2.600 tl peşin aldılar.tüm kol+tüm bacak+genetial ve popo bölgesi :KK1: dediğim gibi daha 2 seans gittim en etkili şuana kadar genetial ,bembeyaz oldu maşallah :KK34: çok geç çıkıyor tüyler orada yaklaşık 60 gün sonra filan , ciddiyim :) bacaklarımdakiler ara ara azaldı ama çok az azalma var ve eskiden çok kalın siyah çıkardı şuan iki seans olmasına rağmen ince çıkıyor, uzaktan bakan göremez :) kollarım hala aynı ama geç çıkıyor ama aynı renk malesef :KK43: ama elbet orasıda azalıcak diye ümit ediyorum çünki oradaki kıllar bacak ve genetialdekiler kadar kalın değildi , doğal olarak o daha geç etki edecek .. acısına gelince ben dayanıyorum , 16-20 derece uyguladılar şuana dek , seans arttıkça derece artacakmış , tek tek bıyığını cımbızla çekince yada genetialde ki kilı nasıl acır ama hemen geçer lazerde öyle acı bırakıyor hemen geçiyor. tüm vücut 1 saat sürüyor . tek tek gidersen bacaklar 30 dakika kadr genetial 10dk cık .kollarım da 15-20 dk kadar filan ..merkezden çıkana kadar acısı geçiyor .başka sormak istediğin olursa söylerim :KK34:

aa çok uygunmus seninkisi ya her yer içinde valla çok güzel.bence fiyatı cok uygun ve 10 seans yani bu cihazla bence kesin sonuc alırsın senin adına cok sevindim :)) benim bu görüştügüm yerde 2600 ancak 4 5 seans parası yani.ben artık burda başlıcam yavaştan seneye de mezun oluyorum devamını memleketimde getirecegim kendi paramı kazanmaya baslayınca artık napayım:) bu kadarını babam kaldıramayabilir :)
bir de seyi sorucam ben esmer tenliyim mesela bende kaç derecelik atış kullanıcaklar acaba ? bir de ben 1 hafta sonra falan memleketime dönucem.gitmeden koltuk altıma bir kere yaptırıp denemek istiyorum ama sonrasın da agda vs alınmıcak ya ne kadar süre tuysuz kalır benim koltuk altım ilk seanstan sonra ? yani ben haftaya bugun koltuk altım için lazere gittigimde ne zaman dokulmeler olur,ne kadar tuysuz kalır ve ne zaman tekrar cıkmaya baslar ?

aa çok uygunmus seninkisi ya her yer içinde valla çok güzel.bence fiyatı cok uygun ve 10 seans yani bu cihazla bence kesin sonuc alırsın senin adına cok sevindim :)) benim bu görüştügüm yerde 2600 ancak 4 5 seans parası yani.ben artık burda başlıcam yavaştan seneye de mezun oluyorum devamını memleketimde getirecegim kendi paramı kazanmaya baslayınca artık napayım:) bu kadarını babam kaldıramayabilir :)
bir de seyi sorucam ben esmer tenliyim mesela bende kaç derecelik atış kullanıcaklar acaba ? bir de ben 1 hafta sonra falan memleketime dönucem.gitmeden koltuk altıma bir kere yaptırıp denemek istiyorum ama sonrasın da agda vs alınmıcak ya ne kadar süre tuysuz kalır benim koltuk altım ilk seanstan sonra ? yani ben haftaya bugun koltuk altım için lazere gittigimde ne zaman dokulmeler olur,ne kadar tuysuz kalır ve ne zaman tekrar cıkmaya baslar ?

14 şubat sevgililer günü kampanyası ve toplu seans olduğu için sözde o zaman 2 .600 demişlerdi . Eğer tek tek seans parası vermiş olsaydım dediğiniz gibi çok daha fazla öderdim. Ve gittiğim yer bana göre çok kaliteli ve güvenilir ayrıca da temiz.
Size yapılacak olan atış derecesi hakkında pek bir fikir yürütemeyeceğim, benim tenimde çok beyaz sayılmaz kumralım ve 15-20 derece arası ile başlanıldı, sanırım o lazeri yapacak olan kişiye görede değişebilir, fakat ilk seanslarda yüksek tutmazlar doğal olarak dereceyi.. Koltuk altımı yaptırmıyorum ben oradaki kıl dökülmesini ve çıkış sürecini net bilemesemde genel olarak yaptırdığım bölgelere kıyasla, yaptırdıktan sonra ki iki gün böyle hani el tüyleriniz yanar bir siyahlık yapışır kalır ya öyle oluyor ,kıllar yanıp cildinize yapıştığı için , ilk 12 yada 24 saat yıkamıyorsunuz zaten,sonra duşta keseledikçe o görüntü gidiyor. Lazerden 4 gün sonra pürüzsüzlük sağlanabilir cildinize göre değişir elbet. Kıllar 12-15 yada 20 güne çıkmaya başlayıp minik minik olduktan sonra dökülüyorlar sürtünmeyle dökülmesi doğru orantılı, ne kadar çok kese yada lif o kadar çok dökülme :) dökülenler ise 4-5 hafta sonra çıkıyor yavaş yavaş tabi lazer tüm kılları gördüyse :) ikinci seanstan sonra çıkma süresi daha çok uzuyor örneğin 4-5 hafta değilde 6-7 hafta :KK34:

14 şubat sevgililer günü kampanyası ve toplu seans olduğu için sözde o zaman 2 .600 demişlerdi . Eğer tek tek seans parası vermiş olsaydım dediğiniz gibi çok daha fazla öderdim. Ve gittiğim yer bana göre çok kaliteli ve güvenilir ayrıca da temiz.
Size yapılacak olan atış derecesi hakkında pek bir fikir yürütemeyeceğim, benim tenimde çok beyaz sayılmaz kumralım ve 15-20 derece arası ile başlanıldı, sanırım o lazeri yapacak olan kişiye görede değişebilir, fakat ilk seanslarda yüksek tutmazlar doğal olarak dereceyi.. Koltuk altımı yaptırmıyorum ben oradaki kıl dökülmesini ve çıkış sürecini net bilemesemde genel olarak yaptırdığım bölgelere kıyasla, yaptırdıktan sonra ki iki gün böyle hani el tüyleriniz yanar bir siyahlık yapışır kalır ya öyle oluyor ,kıllar yanıp cildinize yapıştığı için , ilk 12 yada 24 saat yıkamıyorsunuz zaten,sonra duşta keseledikçe o görüntü gidiyor. Lazerden 4 gün sonra pürüzsüzlük sağlanabilir cildinize göre değişir elbet. Kıllar 12-15 yada 20 güne çıkmaya başlayıp minik minik olduktan sonra dökülüyorlar sürtünmeyle dökülmesi doğru orantılı, ne kadar çok kese yada lif o kadar çok dökülme :) dökülenler ise 4-5 hafta sonra çıkıyor yavaş yavaş tabi lazer tüm kılları gördüyse :) ikinci seanstan sonra çıkma süresi daha çok uzuyor örneğin 4-5 hafta değilde 6-7 hafta :KK34:

anladım cANIM usenmeden anlattıgın için her seyi cok saol :) cok guzel o zaman ya lazer yaptırdıgın sürece sadece dökülen tuylere sahip oluyoruz,yani cogu zaman temiz kalıyor.ben de eger koltuk altıma yaptırırsam yaza denk gelecegi için pis bir goruntu olmasından korktum ama madem dokuluyor lifle vs ile cok iyi.tekrar cıktıgında zaten yine giderim.
cok tesekkür ederim yordum seni umarım sonuçlarından memnun olmaya devam edersin darısı bizim basımıza :)

anladım cANIM usenmeden anlattıgın için her seyi cok saol :) cok guzel o zaman ya lazer yaptırdıgın sürece sadece dökülen tuylere sahip oluyoruz,yani cogu zaman temiz kalıyor.ben de eger koltuk altıma yaptırırsam yaza denk gelecegi için pis bir goruntu olmasından korktum ama madem dokuluyor lifle vs ile cok iyi.tekrar cıktıgında zaten yine giderim.
cok tesekkür ederim yordum seni umarım sonuçlarından memnun olmaya devam edersin darısı bizim basımıza :)

:) Ne demek Canım hiç önemli değil , Sonuçta benimde daha iki seans oldu ama yinede eskiye nazaran iyi ,bitme olmasada kılların incelmesi güzel şuan , siz gideceğiniz merkezede mutlaka bunları sorun :) inşallah güzel tüysüz sonuçlar alırız hepimiz :KK34:

göbek bölgesindeki tüyleri lazerle aldırmayı düşünüyorum kızlar kıllarda çoğalma yapabilir mi? tedavi süresince jilet vuruyorlar mı? daha beter olacak diye korkuyorum ne önerirsiniz?

göbek bölgesindeki tüyleri lazerle aldırmayı düşünüyorum kızlar kıllarda çoğalma yapabilir mi? tedavi süresince jilet vuruyorlar mı? daha beter olacak diye korkuyorum ne önerirsiniz?

İyi bir uzman bulup iğneli epilasyon yaptırmanızı öneririm.

ya arkadaşlar ben geçen hafta salı yaptırdım ilk seansı. Tüm vücut gittim, bir hafta oldu ama maşallah kıllar mıh gibi duruyorlar. Aradım söyledim durduklarını, 10 gün geçer ve dökülme olmazsa öyle arayın veya gelin ama dökülme muhakkak olacaktır telaşlanmayın genelde 7. ve 10. gün arası olur dökülmeler dediler.
benim gibi böle bişi yaşayan var mı? hayır bide cuma akşamı tatile gidicem dökülmezse ne yapiim ben? :KK14:

ya arkadaşlar ben geçen hafta salı yaptırdım ilk seansı. Tüm vücut gittim, bir hafta oldu ama maşallah kıllar mıh gibi duruyorlar. Aradım söyledim durduklarını, 10 gün geçer ve dökülme olmazsa öyle arayın veya gelin ama dökülme muhakkak olacaktır telaşlanmayın genelde 7. ve 10. gün arası olur dökülmeler dediler.
benim gibi böle bişi yaşayan var mı? hayır bide cuma akşamı tatile gidicem dökülmezse ne yapiim ben? :KK14:

hangi makine ile yaptırdın dökülme süresi ona gore değişir. ama dokuluyor merak etme.ben hepsini denemiş biri olarak yazıyorum alexandrayt en temizi. dokulmede daha çabuk oluyor sonuçta daha iyi. ama hiçbir şekilde bitmiyor :KK50: bunuda unutma

kalan tüyleri ne yapıyorsun peki kökten müdehale yapamıyoruz değil mi iğneli filan?? ya da jilet kullnıyorsan onlarda kalınlaştı mı??
bide yakın bölgelerinde alınması gerektiği yoksa köke müdehalede uyarıldığı söyleniyor doğru mu??

mahvettiler derken? Yanık mı yoksa tüylerde artış -kalınlaşma mı oldu? Ben yüz bölgesine gidiyorum bir yerde,soranlara özel msg.da söyledim.
Tavsiye ettiklerimden gidip de başlayan oldu mu bilmiyorum ama başlayacak olanlar var. Son derece memnunum,kalın olan tüyler hiç çıkmıyor inceler de bitti gibi birşey,1 ay oldu yaptıralı daha hiç çıkan yok,incelerden bile. Sizin acaba hormonel bir probleminiz var d ao yüzden mi iyi sonuç alamadınız?
Çünkü hormonel problemlerde lazer tersi etki yapabiliyor. Önce hormonlarınıza baktırın,sonra da kesinlikle memnun kalabileceğiniz bir yer tavsiye edebilirim.

Dökülmesi lazım canım,sor bence ve daha dikkatli yapsınlar o bölgeye. Üstüne basa basa vurgulayarak uyarmalısın. Aksi takdirde bir sürü müşterisi olan yerler olduğu için es geçebiliyorlar.

rohy mesaj kutun mesaj dolu olduğu için mesaj atamıyorum. rica etsem nerde yaptırdın sen mesaj atabilirmisin bana

Lazer Epilasyon ile ilgili her türlü bilgiyi sizinle payşalabilirim o kadar tecrübe ve bilgi sahibi oldum diyebilirim. Eğer cihaz ve uzman konusunda gerçekten iyi bir yer arıyorsanız size Ankara'da Eskomed Polikliniği'ni öneririm.Alexandrite Lazerin son çıkan nesil olan cihazıyla çalışıyorşar zaten lazer işlemi yapıpırlekn aynı anda soğutucusuda devreye giriyor ağrı eşiğiniz düşük olsa bile oldukça acısız diyebilirim içeri girdiğinizde sizi mis gibi bir koku alıyor odalar tertemiz uzmanlar gerçekten işlerini çok iyi bilen kişiler dr.ları var. cilt bakımı, kimyasal peeling manikür pedikür ve dolgu ayrıca botoksda yapıpılyor. geçen ay ayrıca yanaklarıma dolgu yaptırdım ve çook memnun kaldım.

Ya ben bisey merak ettim, lazer epilasyonun her seansina gittigimizde tüyleri jiletle kesecekmiyiz?

X