2 senelik sevgilimi anlayamıyorum ben mi çok safım?

Dslrsmv

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2020
373
420
Bundan iki sene önce arkadaş ortamında tanışıp hoşlandığım biri oldu ve hayatıma uzuuuun uğraşlar sonunda bir şekilde girdi. Çok zor aldım onu hayatıma çünkü kolay kolay insanlara güvenemiyordum ki zaten kendisi ilk sevgilim. O da bu konuda benim gibiydi. Lay lay lom kafasında biri değildi. Benden çok hoşlandığını düşüncelerimden ve karakterimden çok etkilendigini uzun bir flörtün sonunda söyledi. Ona evet dedikten sonra rüya gibi geçen 4 ayın sonunda birgün beni çok özlediğini derslerden dolayı yanıma gelemediğini söyledi. Evine gittim bende. Farklı şehirlerde üniversite okuyoruz çünkü. Sürekli o geliyordu. Evinde kaldığım o üç günde hayatımda ilk defa cinsel anlamda birşeyler yaşadım, söylediğine göre onunda ilkiymişim. Engel olmaya çalıştım o gece ama kendisi çok istekliydi ve bir yerden sonra bende ona çok aşık olduğum için direnemedim. Bir yerden sonra zaten çok fazla istekli oldum ve normalde asla yapmam dediğim bu şeyi yaptım. Sonrasında çok ağladım kendime yakıştıramadım travma gibi oldu bende. Ona uzun uzun sarıldı beni çok sevdiğini bizim evleneceğimizi korkmamam gerektiğini beni asla bırakmayacağını kendi kız kardeşinin de olduğunu söyledi. Herşey o günden sonra değişmeye başladı ama sanki. Ben yurtta kaldığım için yanıma gelse bile birlikte olamıyorduk ben zaten istemiyordum da bunu, vicdanım susmuyordu çünkü. Kendisi yanıma gelmemeye başladı. Bir şekilde hep beni getirtiyordu. Meşgul olduğunu söylüyordu beni görmek istediğini söylüyordu o benim yanıma geldiği zaman kalacak yeri olmadığı için benim gelmem gerektiğini söylüyordu. Kısaca cinsellik yaşamak istediği için bahane uydurup beni getirtiyordu işte. Bende onu duygusal olarak özlediğim için gidiyordum. Giderken de kendime söz veriyordum bu sefer birlikte olmayacağım diye ama beni öptüğünde karşı koyamiyorum. Böyle bir sene geçti bu bir sene için de 15 kere falan birlikte olduk. Seni asla bırakmam diye yemin eden bu kişi 2 ay önce beni sudan çok tartıştığımız için terketti. Söz vermişti sözünde de durmadı. Tabi aldı hevesini gitti kullandı beni diye düşündüm bende. 1 ay ayrı kaldık ve ben dayanamayıp ona mesaj attım çünkü hala seviyordum ve barıştık. Fakat onunla ayrıldığımız o bir ayda Allaha çok dua ettim bir daha evlenene kadar asla zina yapmayacağım diye ve yemin ettim bunun için. Sevgilime de bunu birkaç gün önce kibar bir şekilde söyledim. Benden ayrıldığında yasadiklarimiz için çok pişman oldum ve tövbe ettim dedim. Evine geldiğimde de kendimize engel olamıyoruz o yüzden artık görüşsek bile ben asla senin evinde kalmam dedim. Kendisi de sen bilirsin falan diyor ama birkaç gündür soğuk davranıyor trip atıyor sanki ve konuşunca da sana öyle gelmiş trip atmiyorum diyo. Moralim çok bozuk beni kullanıyor mu sizce ? Ben onunla evlenmek istiyorum . onu seviyorum ama o beni sadece cinsel anlamda seviyor gibi hissediyorum sanki

Kaldıramayacağınız şeyleri yaşamamalıydınız. İnsanlar sevdikleri insanla sevişmek ister, bunun için ortam yaratma çabasına da girer, burda anormal bir durum yok. Ama bazı insanlar inanışları ya da tabuları nedeniyle bunu belli kurallara bağlarlar. Sizin hem inançlarınız tabularınız var hem bunları bir kenara koyup bir şeyler yaşıyorsunuz. Çekişki sizin içinizde, adamda problem yok.

22 yaşındayım. Ben bu saatten sonra bir daha asla o hatayı yapmam zaten çok pişmanım. Sizce kendisi cinsellik için birlikteyse ayrılır mı kesin bir süre sonra

Kaldıramayacağınız şeyleri yaşamamalıydınız. İnsanlar sevdikleri insanla sevişmek ister, bunun için ortam yaratma çabasına da girer, burda anormal bir durum yok. Ama bazı insanlar inanışları ya da tabuları nedeniyle bunu belli kurallara bağlarlar. Sizin hem inançlarınız tabularınız var hem bunları bir kenara koyup bir şeyler yaşıyorsunuz. Çekişki sizin içinizde, adamda problem yok.
Ben öyle düşünmüyorum bu tarz konulardaki fikirlerimi belirtmiştim o da benim gibi düşündüğünü söyleyip üzerine evine davet ettikten sonra ben direnmeye çalışmama rağmen bana dokunduysa eğer bunun sorumluluğunu almalı

22 yaşındayım. Ben bu saatten sonra bir daha asla o hatayı yapmam zaten çok pişmanım. Sizce kendisi cinsellik için birlikteyse ayrılır mı kesin bir süre sonra
Sen cinselligi kabul etmezsen ihtiyaclarim var diye ayrilacak, kabul etsen zaten cinsellik yasiyorum diye ilerde ayrilacak. Yaslar kucuk zor işin

Engel olmaya çalıştım o gece ama kendisi çok istekliydi ve bir yerden sonra bende ona çok aşık olduğum için direnemedim. Bir yerden sonra zaten çok fazla istekli oldum ve normalde asla yapmam dediğim bu şeyi yaptım.

Onun çok istekli olması ya da sizin ona çok aşık olmanız cinsel birliktelik için yeter koşul değil. İkiniz de istediğinizde beraber olursunuz. Başta istemeyip hayır dediyseniz ne kadar istekli olursa olsun onun durması gerekirdi. Bence odaklanmanız gereken kısım bu. Sonrasında istekli olmanız en başta sizin rızanız olmadan başladığı gerçeğini değiştirmiyor. Bundan sonraki ilişkilerinizde de sınırlarınızı iyi koruyun. Sonradan pişman olacağınız şeyler yapmayın. Ne istediğinizden emin değilseniz hayır deyin en kötü ihtimalle hayır dediğiniz için pişman olursunuz onu sonra evete çevirmek daha kolay olur.

Ben öyle düşünmüyorum bu tarz konulardaki fikirlerimi belirtmiştim o da benim gibi düşündüğünü söyleyip üzerine evine davet ettikten sonra ben direnmeye çalışmama rağmen bana dokunduysa eğer bunun sorumluluğunu almalı

Tecavüz bu dediğiniz farkında mısınız?

Tecavüzse eğer (ki anlattığınız şey tecavüz) o zaman şikayet edecektiniz, etmelisiniz. Yok kendi isteğinizle birlikte olduysanız yetişkin bir birey olarak sorumluluk sadece size aittir.

iyice kurban psikolojisine sokmuşsunuz kendinizi, bu şekilde mevcut ilişkiden bi hayır göremezsiniz.

Sırf birlikte oldun diye kötü birisiyle,evlilik sorumluluğu kaldıramayacak birisiyle evlenmeye kalkma.
Çünkü sonu zaten mutsuz evliliğe ve en nihayetinde boşanmaya gider. Boşu boşuna olan mutsuz geçirdiğin yıllarına olur.
Ayrıca cinsellikle ilgili , senet gibi 'su şu şu yaşandı benden asla ayrilamaz' düşünceniz inanın ki sağlıklı degil. İki insan birbirine sözler de vermiş olabilir, aileler de tanışmış olabilir, Dünya masraf yapılmış da olabilir. Ama ortada doğacak bebek yoksa kimse kimse ile evlenmek zorunda değil. Ne yaşanırsa yaşansın olmuyorsa olmuyordur.
'Hep kavga cikarttigim için ayrildi' demissiniz. Siz hep kavga çıkartan birini sırf ilişkiye girdiğiniz için çeker miydiniz? Şahsen ben cekmezdim.
Allah vermiş bir ömür. Onu da hıra güre harcayamam.
O yüzden lütfen düşünce şeklini değiştirmeye çalış. Seni sevmedigine emin olursan adama yapışma, ayrılma cesareti göster.
Ayrıca kullanilmak sözcüğünü lugatindan sil.
Kızların şu sözüne uyuz oluyorum. Benim de yurtta bir kız vardı. Sevgilisiyle kalabilmek için yapmadığı kalmazdı. Bize yalvarırdi sahte imza atalım diye. Yangın merdiveninden kaçma tesebbusu bile olmuştu. Çok seviyordu,isteyerek gidiyordu... Çocuk bundan ayrılınca "ühüü,beni kullandı"
Yani bacım. Bu mu kullanılmak?
Senin durumunda da aynısı. Yaşarken aşkla, bir cinsel çekimle yaşamışsin. Ne yasandiysa zaten kendi isteğinle yapmışsın. Yaşarken böyle hissederken neden bitince 'beni kullandi' diye düşünüyorsun? Kullanılmak bunun neresinde?
Beyninden ve dilinden böyle çirkin ve sacma kalıplaşmış sözcükleri atman lazım.

Tecavüz bu dediğiniz farkında mısınız?
Sonr
Onun çok istekli olması ya da sizin ona çok aşık olmanız cinsel birliktelik için yeter koşul değil. İkiniz de istediğinizde beraber olursunuz. Başta istemeyip hayır dediyseniz ne kadar istekli olursa olsun onun durması gerekirdi. Bence odaklanmanız gereken kısım bu. Sonrasında istekli olmanız en başta sizin rızanız olmadan başladığı gerçeğini değiştirmiyor. Bundan sonraki ilişkilerinizde de sınırlarınızı iyi koruyun. Sonradan pişman olacağınız şeyler yapmayın. Ne istediğinizden emin değilseniz hayır deyin en kötü ihtimalle hayır dediğiniz için pişman olursunuz onu sonra evete çevirmek daha kolay olur.
Evet tam olarak durum böyleydi.. Ben o olaydan sonra çok fazla korktum. Böyle birşey yaşayıp üzerine o kişiyle evlenmemiş olmaktan korktuğum için onun isteğim dışında beni zevke getirip sonra da benimle birlikte olduğu gerçeğini görmek istemedim sanırım. Onun bana söylediği sevgi cümlelerine odaklanmayı seçtim ve böyle böyle 2 sene geçti suan ne yapmam gerektiğini biliyorum. Resmen artık tövbe ettiğim için benden ayrılmasını bekliyorum ama biliyorum ki ayrılsa bile açık açık söylemez bunun yerine bahane uydurur

sizinle sadece cinsellik icin birlikte ise baska aktiviteler yapmak istemez, atiyorum arkadaslari ile tanistirmaz falan filan,
eger boyle ise bu sekilde dusunmekte haklisiniz.

Ama adam cinsellik istiyor diye de sadece bunun icin birlikte diyemeyiz.

siz bu konuyu kendi icinizde bitirmelisiniz, kendi kararinizi verdikten sonra o karara en cok saygi duymasi gereken kisi sizsiniz. Ondan sonra beyefendi sogursa da o da onun bilecegi is, siz kendi kendinizle celiskiye dusmeyin, en cok buna onem verin.

Bana dokunduysa derken tecavüz yok değil mi?

Öncelikle tecavüz yok yazdığınız kadarıyla. O zaman siz de bilmem kaç defa bilerek isteyerek beraber olmuşsunuz. Adam sorumluluk alacak ta evlenecek gibi bir durumda değilsiniz. Yaptığınız şeylerin sorumlulugunu alması gereken kişi sizsiniz. Direkt karşı tarafı suclayamazsiniz. Baya belli adam için cinsellik ön planda, sizi ayağına çağırmış siz de istemişsiniz gitmişsiniz. İstemeseydiniz gitmediniz değil mi?

Adamdaki problem kızı gerçekten sevmiyor oluşu değil mi yani sizce de?

Öncelikle tecavüz yok yazdığınız kadarıyla. O zaman siz de bilmem kaç defa bilerek isteyerek beraber olmuşsunuz. Adam sorumluluk alacak ta evlenecek gibi bir durumda değilsiniz. Yaptığınız şeylerin sorumlulugunu alması gereken kişi sizsiniz. Direkt karşı tarafı suclayamazsiniz. Baya belli adam için cinsellik ön planda, sizi ayağına çağırmış siz de istemişsiniz gitmişsiniz. İstemeseydiniz gitmediniz değil mi?
Gerizekali mısınız ya cinsellik istesem zaten yaşardım herkes peynir ekmekle beynini yemiş sanki
BANA EVLENECEGINE SÖZ VERDİ VE HERKES VERDİĞİ SÖZLERİN SORUMLULUĞUNU ALMAK ZORUMDA
Yemin ediyorum kadının düşmanı yine kadın
Yazık size !

Gerizekali mısınız ya cinsellik istesem zaten yaşardım herkes peynir ekmekle beynini yemiş sanki
BANA EVLENECEGINE SÖZ VERDİ VE HERKES VERDİĞİ SÖZLERİN SORUMLULUĞUNU ALMAK ZORUMDA
Yemin ediyorum kadının düşmanı yine kadın
Yazık size !
Siz çok akıllı olduğunuz için yazmışsınız konuyu heralde? Adamin bir sözüyle cinsellik yaşayacak kadar akıllı bir kadinsiniz. Plaket aldınız mı bari hatıra kalır?

İlk derken kesinlikle yalan söylüyordur ona çok inanmadım ve zaman geçtikçe benim ihtiyaçlarım var demeye başlayacak sen yapmadıkça ya ayrılacak ya da aldatacak. Üstelik senin mesajın üzerine barışmışsınız. Bir ay boyunca çocuğun pek umrunda olmamış ki sudan kavga çıkardığı halde adım atmamış. Bence sen sevsen de bu ilişki cinsellik için devam ediyor. Haklı veya haksız olduğumuzu ilerleyen zamanlarda göreceksin. Seni sevmeyen biriyle sırf birlikte oldunuz diye peşinden koşup kendini parçalama. Bekaret herkesin kendi inanışı görüşüne göre anlam taşıyor. Sen zaten defalarca birliktelik yaşamışsın senin içinde şu saatten sonra önemli olmasın. İnandığın doğrularla yoluna bak. Bir zar dünyanın sonu değil bekaretini kaybeden bambaşka biri olmuyor sonuçta.

X