İlköğretim Yorum ve Soruları 2.sınıfı bitirip 3e geçenler yeni dönemde burada buluşalım

kızlar iyi tatiller hepinize, oğlanı sünnet ettirdikte fazla yazamadım size ,tudemden sonuç beklediğimiz gibi geldi kardeşine üzülünce sonuç arada kaynadı gitti okullarında 1. olmuş sınıf arkadaşlarını geçmek onu biraz sevindirdi. ıyi geceler....

8.soru c şıkkı olacak 11 yani. 10.soru da c şıkkı yani 60 ceviz. pazartesi türkçeden yazılı olacaklar acaba kaç yanlışım çıkacak diye söylenip duruyor bugün.bu da beni üzüyor.

canımm 8nci soru c değil b şıkkıymışş

baktımdaa benim kızmdaa matematikten 8nci soruyu yanlış yapmış ve 10ncu soruyu boş bırakmış

karabiber seni ve kızını tebrik ederim, gayet güzel bir sonuç bence.Allah bozmasın canım.

Çok sağol canımmm,amin inşallah elimden geldiğincee yardımcıı olmayaa çalışıyorumm bende

kızlar iyi tatiller hepinize, oğlanı sünnet ettirdikte fazla yazamadım size ,tudemden sonuç beklediğimiz gibi geldi kardeşine üzülünce sonuç arada kaynadı gitti okullarında 1. olmuş sınıf arkadaşlarını geçmek onu biraz sevindirdi. İyi geceler....
Oh maşallah erkek olduu yanii:nazar:nazar boncuğumuzuda takalımmm
benim kızımdaaa tudemdee okullarındaa birincii olmuşş çok sevindimmm

sınava26524 kişi girmiş türkiye genelinde 1072nkinci olmuşuz ama

adana genelinde 662 kişiden 90ncı olmuşuz

okulundanda 1ncii olmuşuzzz

sizinkilerr nasıll canımm
maşallah yine çocuklarımıza

melon ve karabiber kızlarınızı ve sizi tekrar tebrik ederim.[B]bizim oldukça kötü sonucumuz.kaydırmada yapmış kodlamalarda.genelde 9026.sağlık olsun diyorum olan oldu.[/B]

kızlar iyi tatiller hepinize, oğlanı sünnet ettirdikte fazla yazamadım size ,tudemden sonuç beklediğimiz gibi geldi kardeşine üzülünce sonuç arada kaynadı gitti okullarında 1. olmuş sınıf arkadaşlarını geçmek onu biraz sevindirdi. İyi geceler....

geçmiş olsun melon damatlığını görürsünüz inşallah.:nazar: okuyunca geçen yılki halimiz geldi aklıma bizde geçen yıl 15 tatilde oğlumu sünnet ettirmiştik. zor bir süreç, Allah yardımcınız olsun.

bizim lide 59, okulda 1,genelde 1339 olmuş

çocuklarımıza şimdiden ingilizce öğretmemiz gerektiğini düşünüyorum ben hanımlar bize de keşke küçükken öğretselerdi şimdi bu kadar zorlanmazdık. Küçük yaşlarda öğrenince unutması daha zor oluyomuş hemde daha kolay öğreniliyomuş.

özel ders veriyorum matematik ,fen bilgisi , bilgisayar ve ingilizce en çok ingilizce dersi isteniyor.

not: ingilizce dersi almak isteyenler iletişime geçebilirler. saati: 25 TL hem bayan hem erkek hocadan ders alabilirsiniz.

merhaba hanımlar benimde büyük oğlum 3 sınıf öğrencisi bende aranıza yeni katıldım bol sohbetler ederiz umarım,
ben nasıl bu sayfayı kaçırmışım yabilmiyorumkismile

arkadaşım hoş geldin bizde uzun süredir yazmıyorduk tekrar hoş geldin

arkadaşım yaşadığın yer ardahan yazıyor biz hepimiz farklı yerlerdeyiz biraz bu teklifin olanaksız elişi örgü değilki bu postalansın artı biz paylaşımlarımızı ücret karşılığı yapmıyoruz canım .size kolaygelsin

arkadaşlar matematik dersinde açıları işliyoruz.sizinkiler hangi konuda.oğlumun sınıfının geride kaldığını düşünüyorum ve bilgi verirseniz sevinirim.teşekkürler

bu hafta açılar geometrik şekilleri bitirdiler bizimkiler.türkçede zamirleri işliyorlar.ama genel bir yavaşlama var şuan okulların genelinde.sanırım müfredatı aşmamak için bu şekilde olması gerekiyor.

arkadaşlar matematik dersinde açıları işliyoruz.sizinkiler hangi konuda.oğlumun sınıfının geride kaldığını düşünüyorum ve bilgi verirseniz sevinirim.teşekkürler

merhaba arkadaşım
bizimkilerde açılardalar
türkçeden ismin hallerini işliyorlar
hayatbilgisinden havada yağmur kokusu var konusunu işliyorlar

X