2. Tüp bebek raporumdan kalan ilaçlarım uygun fiyatlı/İzmir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Seher3560

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2023
3
1
32
Merhaba elimde 2. Tüp bebek raporumdan kalan ilaçlarım var
13 gonalf
11 cetrotide
1 gonapepty
1 ovitrelle
2. Deneme de olumlu sonucu aldım şükür bunlar elimde kalanlar uygun fiyatlı yardımcı olmak isterim 🌸

13 gonalf
11 cetrotide
1 gonapepty
1 ovitrelle
2. Deneme de olumlu sonucu aldım şükür bunlar elimde kalanlar uygun fiyatlı yardımcı olmak isterim 🌸
İzmir BUca

İlaç satışı yasak. İlaçlarınızı raporlu almışsınız zaten. Tedavinizi olduğunuz hastaneye bağışlasaydınız ya hayrına.

birde böyleleri yüzünden yasak, hem raporlu almış hem de uygun fiyata veriyor.....

sonucu pozitif yahu başımın gözümün sadakası olsun diyen yok.

sizin gibi ince düşünmezler

birde böyleleri yüzünden yasak, hem raporlu almış hem de uygun fiyata veriyor.....

sonucu pozitif yahu başımın gözümün sadakası olsun diyen yok.

sizin gibi ince düşünmezler
Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz. Raporlu almamış olsa hadi neyse diyecemde. Raporlu almış. Şuan o kadar yüksek meblağlar mevcut ki tüp bebek sürecinde. Bana ilaç verdiklerinde hastaneden mutlu olup Allah razı olsun bırakandan diyordum. Yarın bende elimde kalan dozları tedavi gördüğüm hastaneye vericem. Şu süreçte hemcinslerimize maddi manevi destek olmak lazım.

13 gonalf
11 cetrotide
1 gonapepty
1 ovitrelle
Ya acaba cetrotide ilacı elinizde var mı hala acaba çok acil benim bu ilaca ihtiyacım var eğer elinizde varsa alabilir miyiz 😔

Bölüşürsek tok oluruz, bölünürsek yok oluruz. Raporlu almamış olsa hadi neyse diyecemde. Raporlu almış. Şuan o kadar yüksek meblağlar mevcut ki tüp bebek sürecinde. Bana ilaç verdiklerinde hastaneden mutlu olup Allah razı olsun bırakandan diyordum. Yarın bende elimde kalan dozları tedavi gördüğüm hastaneye vericem. Şu süreçte hemcinslerimize maddi manevi destek olmak lazım.
Elinizde ilaçlar duruyor mu acaba

2 kutu gonal f 900 mevcut ben transfer olamadım,alana şifa olsun

Eklentiler

• IMG-20230201-WA0000.jpg
    IMG-20230201-WA0000.jpg
    36,9 KB · Görüntüleme: 34
Arkadalar elimde gonapeptly ilaç var 5 tane kaldı tüp bebek tedavisinden eğer ihtiyacı olan bulamayan varsa verebilirim izmir de yaşıyorum elden teslim edebilirim üçretsiz vericem bana şifa olup olumlu sonuçlandı başkasınada şifa olsun ben cok zor bulmuştum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X