2 yas 1 haftadir ates yardim

Se_n_299

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2018
2.716
1.709
38
pazar gunu atesi cikti 39.. ates dusurucu verdim okusurukte basladi pazartesi dr a gttk birseyi yok dedi bogazi cigeri dinledi. ilac vermedi. sonra iyice artti carsamba gunu ates okusuruk sikayetiyle tekrar baska dr. a gittik. film cekildi bronsit baslangici var ve bogazi cok kotu dedi. antibiyotik surup verdi hava verceksin dedi. ve ates dusurucu verdi. carsmba iki doz bugunde iki doz antibiyotik almis oldu. ama haala atesi oluyo halsiz bitkin. ates dusurucu icince biraz iyi gibi olup etkisi gecince tekrar ates yukseliyor. hiriltisi cok. ates dusurucu bu kadar kullanmak sorun olur mu pazardan beri 4 yada 6 saat araliklarla verdim atws dusurucuyu. ayrica antibiyotik kullanmasina ragmen sanki iyice bitkinlesti gibi. ben mi evham yapiyorum. oksuruk azaldi gibi ama kotu yani yine. hava veriyorum.

Antibiyotikler yaklaşık 72 saat sonra etkili doza ulaşır. Birkaç gün daha sıkın dişinizi. Ateş düşürücüyü de 4 değil 6 saat aralıklarla verirseniz daha iyi olur. Geçmiş olsun

Antibiyotikler yaklaşık 72 saat sonra etkili doza ulaşır. Birkaç gün daha sıkın dişinizi. Ateş düşürücüyü de 4 değil 6 saat aralıklarla verirseniz daha iyi olur. Geçmiş olsun
cok tesekkur ederim icimi rahatlattiniz.

Oy canım benim, rabbim şifa versin, ıçindeki sıkıntıyı anlayabiliyorum korkuyorsun bisey olur diye bende öyleyim, antibiyotik etki edince rahatlar ateşi düşer, yiyip içmiyorsa bi serum taksalar rahatlar, merak etme iyileşecek böyle büyüyorlar işte, için rahat değilse yarın bi de çocuk dr götür. Geçmiş olsun düzelicek inşallah.

Oy canım benim, rabbim şifa versin, ıçindeki sıkıntıyı anlayabiliyorum korkuyorsun bisey olur diye bende öyleyim, antibiyotik etki edince rahatlar ateşi düşer, yiyip içmiyorsa bi serum taksalar rahatlar, merak etme iyileşecek böyle büyüyorlar işte, için rahat değilse yarın bi de çocuk dr götür. Geçmiş olsun düzelicek inşallah.
saol sukur biraz yiyo su iciyo. doktor hanimin dedigi gibi bekleyeyim anne olunca insan evham yapiyor Rabbim hepimizin evlatlarini korusun.

X