Ortopedi 2 yaşındaki oğlumun el, ayak, diz bilekleri kıtırdıyor... Ne olur yardım

Bilgim yok ama içinizin rahat etmesi açısından bir görünün doktora, bakalım ne diyecek:emir_bebek:

benim oğlumunda o yaşlarda eklem yerleri kıtırdıyordu. bunun için hiç doktora götürmedim sonra kendiliğinden geçti. şimdi 12 yaşında ve çok şükür kemikleri yönünden hiç bir problemi yok. içiniz rahat etsin diye söylüyorum. ama yine de siz isterseniz bir ortopedi uzmanına götürün. sağlıklı günler...

Hemen doktora başvurun aynısı bende varmış küçükken annemler büymeden oluyor diye duymuşlar doktora başvurmamışlar...ama şimdi acısını ben çekiyorum çünkü eklem bölgelerimde doğuştan sıvı yok.. bu nedenle sürekli eklem bölgelerim çıtırdıyor ve ağrı çekiyorum...özellikle dizlerimde çok ağrı oluyor...diz çökemiyorum,yere oturup kalkamıyorum,uzun yolculuklarda hareketsiz kaldığım zmana dizlerim ağrıdan şişiyor..

bu normal bıseydır bende bu sıkayetten doktora gıtmıstım bısey olmadıgını ve normal oldugunu soyledı her yas ıcın ama ıcınızın rahat etmesı ıcın yınede doktora gıdebılırsınız

X