2008 Anneleri Isimleri Düşündünüzmü??

NXIXLXSXAH

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2007
307
14
Kizlar Ben 9 Haftalik Hamileyim.dün Ultrasonda Bebişimi Ilk Kez Gördüm.kalbi Atiyordu Allaha çok şükür.çok Güzel Bi Duygu Rabbim Herkese Yaşatsin Inşallah.içimden Oğlan Diye Geçiyor Ama Henüz Oğlan Ismi Hali Hazirda Yok:)kiz Olursa Ikbal Olacak Inş.bence Isimin Kulağa Gelişinden Ziyade Anlami Daha önemli.ikbal Bahti Açik Işleri Yolunda Giden Demek.sizler Isim Düşündünüzmü?

Ben Hepinizden Aceleciyim Demekki.aslinda Daha Hamile Kalmadan Isim Düşünmeye Başlamiştim:)rabbim O Mutlu Güzel Günleri Bize Göstersin Inşallah.

nilsahcim bende bu hafta ici gidecegim 9 hafta 4 gunluk olacak gittigimde..ben kalp atislarini gormustum zaten 6 haftalikti ama bebisi gormek istiyorum..goruluyor mu yani birseye benziyor mu :)))

ben de isimleri hazırladım
kız olursa ayşe beren
erkek olursa ali eren veya ali efe veya ali çınar

:KK70::KK70::KK70:

bende bi kaç seçeneğim var nehirsu,ipek,duru erkek olursa yiğit ama eşim bu isimleri beğenmiyo o daha çok ayşe ali falan olsun istiyo bu arada kızlar bebeğin cinsiyeti nezaman belli oluyor

merhaba bende şu anda 9. haftanın içersindeyim
isim hiç düşünmedim. bu bebek çok ani geldi hayatımıza
hayırlısı diyorum

merabaaa :) bende 7 haftalık hamileyim
daha yeni öğrendim hamile oldumu
bende hemen sölim aranıza yeni katılıorum gerçi çoğunuz tanıorsunuz birbirinizi :)
erkek olursa berat kız olursa cemre şimdilik böle düşünüorum ilerde ne olur bilmiorum önümde uzun bi yol var daha....

kız olursa eslem diye düşünüyorum erkek olursa ege arda bakalım hayırlısıyla saglıklısıyla ögrenelim cinsiyetimizi gerisi önemli degil :)

8 haftalık hamileyim.
erkek olursa;
KAYRA:Yüksek büyük tutulan ya da sayılan birinden gelen iyilik lütuf, ihsan atıfet, inayet

kız olursa;
TUANA:Cennet bahçesine düşen ilk yağmur damlası

diye düşünüyorum..

Evet cinsiyeti öğrendik ve oğlumun adı KAYRA :)) babası başka isim düşündürmüyo bile hem isim hem de anlam olarak çok güzel kısmetse 2 temmuzda minik Kayra'mı kucağıma alıcam inşallah AMİN

herkeze merhaba yeni katıldım aranıza, bende temmuz annesi olucam allah kısmet ederse....biz 13. haftadayız bende henüz isimlere karar veremedim...

ben 13 haftalik hamileyim ve bugün cinsiyetini ögrendim .. efe hosumuza gidiyor ama hala isim sitelerinde arayistayim :KK70: kiz olsaydi eftelya olacaktii.. ikinciye artik ins :p

ben 13 haftalik hamileyim ve bugün cinsiyetini ögrendim .. efe hosumuza gidiyor ama hala isim sitelerinde arayistayim :KK70: kiz olsaydi eftelya olacaktii.. ikinciye artik ins :p

CANIM TEBRİK EDERİM RABBİM SAĞ SALİM KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH.BENİMDE 13. HAFTAM BUGÜN BİTTİ 14 E GİRDİK.CİNSİYETİNİ ÇOK MERAK EDİYORUM BENDE.SALI GÜNÜ RANDEVUM VAR İNŞALLAH ÖĞRENİRİZ.SENİNKİ KESİN Mİ YANİ YANILMA PAYI YOKMU NET Mİ GÖSTERDİ BEBİŞİN?

Evet cinsiyeti öğrendik ve oğlumun adı KAYRA :)) babası başka isim düşündürmüyo bile hem isim hem de anlam olarak çok güzel kısmetse 2 temmuzda minik Kayra'mı kucağıma alıcam inşallah AMİN

AMİN CANIM DİLERİM HERŞEY YOLUNDA GİDER.BU ARADA KIZLAR SORMAK İSTEDİĞİM İÇİNİZE CİNSİYET KONUSUNDA NE DOĞUYORDU?HANİ DERLERYA NE HİSEDERSEN GENELLİKLE O OLURMUŞ DİYE.BEN ERKEK GİBİ HİSSEDİYORUM.ÖYLEKİ BABASI BİLE KOÇUM DİYEREK KARNIMI SEVMEYE BAŞLADI:)RÜYAMDADA ERKEK ÇOCUK GÖRÜYORUM HEP ZATEN.KIZ OLURSA ÇOK ŞAŞIRICAM.TABİ BU BENİM İLK BEBİŞİM.KIZ ERKEK HİÇ FARKETMEZ RABBİM SAĞILIKLI VERSİNDE..:asigim:

nilşah hamileliğimi ilk öğrendiğim günden beri hep erkek hissettim eşimde bende hep oğlum diye sevdik karnımı ve rüyamda da bi kaç kez erkek olduğunu gördüm. Doktor cinsiyeti söyleyince hiç şaşırmadık hatta dediki doktor bu ne ya hiç sevinmedinizmi kızmı istiyodunuz dedi bizde yok canım biliyoduk ondan dedik :)) hatta doktorum bana niye soruyonuz o zaman diye bide espiri yaptı.
Kısacası içine doğan şeyin olduğuna inanıyorum yaşamış bi insan olarak

CANIM TEBRİK EDERİM RABBİM SAĞ SALİM KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH.BENİMDE 13. HAFTAM BUGÜN BİTTİ 14 E GİRDİK.CİNSİYETİNİ ÇOK MERAK EDİYORUM BENDE.SALI GÜNÜ RANDEVUM VAR İNŞALLAH ÖĞRENİRİZ.SENİNKİ KESİN Mİ YANİ YANILMA PAYI YOKMU NET Mİ GÖSTERDİ BEBİŞİN?

evet canim kesin olarak ögrendik .. zaten erkek cocuk kendini erken belli edermis .. bugün randevun yanlis okumadiysam ..
mutlaka yaz bende merak ettim simdi laelaelaelaelae
haa bu arada o kadar net ki pipisinin resmini bile cekti lülülülülülülülülülülülülülülülülülü:roflol:

X