2008 Anneleri Isimleri Düşündünüzmü??

Bende erkek diye hissediyorum.Saglikli,hayirli olsun erkek kiz farketmez.
Benimde favori isimlerim: kiz olursa aleyna yada irem, erkek olursa kagan

evet canim kesin olarak ögrendik .. zaten erkek cocuk kendini erken belli edermis .. bugün randevun yanlis okumadiysam ..
mutlaka yaz bende merak ettim simdi laelaelaelaelae
haa bu arada o kadar net ki pipisinin resmini bile cekti lülülülülülülülülülülülülülülülülülü:roflol:

canım valla bende bugün bir heves cinsiyet öğrenicem diye gittim ama malesef doktorum şimdi belli olmaz dedi ve 15 şubata randevu verdi.yani 4.5 aylıkken belli olurmuş ancak.sizler nasıl öğrendiniz çok şaşırdım vallahi.ama onu bir ay sonra gördümya o bana yetti canım birde tekme atıyordu sürekli bacaklarını ellerini oynatmasını eşimle birlikte çok net gördüm çok mutlu oldum.hayırlısı bakalım bence erkek ama allah bilir.hayırlısı olsun inşallah.

benim bir oğlum var adı efe ali...kızım olursa DEVA istiyorum.gerçi bişi okta hamile falan değilim yaniii.ama babamız pek DEVA dan yana değil o özge istiyor.bakalım bi olsunda.BERFU ismide güzel

canım valla bende bugün bir heves cinsiyet öğrenicem diye gittim ama malesef doktorum şimdi belli olmaz dedi ve 15 şubata randevu verdi.yani 4.5 aylıkken belli olurmuş ancak.sizler nasıl öğrendiniz çok şaşırdım vallahi.ama onu bir ay sonra gördümya o bana yetti canım birde tekme atıyordu sürekli bacaklarını ellerini oynatmasını eşimle birlikte çok net gördüm çok mutlu oldum.hayırlısı bakalım bence erkek ama allah bilir.hayırlısı olsun inşallah.

nilsah senin bebegin kiz olacak bence a.s askito demisti dersin :roflol:

bu arada konunun disina ciktik .. ben efe koymak istiyordum sonra efekan oldu bugünlerde emirkan :roflol:

Askito Neden öyle Hissettin Merak Ettim Valla.cinsiyetini Göremememiz Konusundaysa Eğer Doktor Hiç O Bölgeye Bakmadi Bile.ayy Rabbim Sağlikli Versinde Ben Bi Sirrimi Paylaşmak Istiyorum.ben Erkek çocuklari Daha çok Seviyorum Sanirim.oyüzden Mi Acaba Hep Erkek çocuk Hayal Edip Rüyamda Görüyorum Bilmem:)ama Biliyo Musun O Gün Ultrasonda Bakarken Bile Eşimde Bende Erkek çocuk Diye Bakmişiz.yani Kiz Zerafeti Yoktu:)))ayy Canim Rabbim Hakkimizda Hayirlisini Versin Inşallah.kizim Da Olsa Dünyalar Benim Olur Ikisi De Tatmadiğim Bir Meyve.rabbim Sağlikli Versin De Erkek Kiz Ne Isterse Olsun.bu Arada 15 şubatta Bu Başlikta Senin Bu Tahminini Konuşucaz Unutma Canim:)bye

Kızlar kızınız olursa eftun efsane rüya veya nehir isimlerini düşünebilirsiniz. Ben kızım olursa nehir veya rüya koymayı düşünüyorum.Nehir ismi çok hoşuma gidiyor. efsane eftun ismini koyamıyorum çünkü arkadaşlarımın ismi. Rüyayıda eşim bana rüya gibi bir düğün rüya gibi bir balayı yaşattığın için istiyorum. Bir kızım olursa oda rüya gibi olsun diyorum ama bilemiyorum. Sizinde bu konuda yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum..

hayırlısı canım teşekür ederim inş öğrenirsin allahım seninkinide analı babalı büyütsün sana ve bebişine sağlıklı günler dilerim

Kızlar kızınız olursa eftun efsane rüya veya nehir isimlerini düşünebilirsiniz. Ben kızım olursa nehir veya rüya koymayı düşünüyorum.Nehir ismi çok hoşuma gidiyor. efsane eftun ismini koyamıyorum çünkü arkadaşlarımın ismi. Rüyayıda eşim bana rüya gibi bir düğün rüya gibi bir balayı yaşattığın için istiyorum. Bir kızım olursa oda rüya gibi olsun diyorum ama bilemiyorum. Sizinde bu konuda yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum..

bence cok güzel bagdastirmissin canim rüya harika bir isim zaten ..
bir sakinca görmüyorum koyabilirsin benden sana izin
:roflol:

bebeğimizin ismi kız olursada erkek olursada belli ama cinsiyeti belli olduktan sonra kesinleşecek...

mrb bende 16+5 haftalığım daha belli değil ama isimler belirlendi kız olursa ASLI CEREN erkek olursa EREN BARIŞ olucak.

benimde kız olursa tuanayı çok istiyorum kesin tuana olucak erkek olursa babası koyucak oda aras çok istio bende demir yada poyraz istiyorum bakalım artık sağlıklı olsundaa gerisi önemli deil hayırlısı ile bebişlerimizi kucaklarımıza alalım inşallah...

herkese selamlar ben yeni katıldım aranıza ben elmas.allah kısmet ederse bende temmuz 22 de bebişimi dünyaya getiricem.. bende adını nisa koymak istiyorum tabii kız olursa dah cinsiyetini öğrenmedim...:KK70:

X