2008 Aralik Bebek Cinsiyetleri

mrb arkadaşlar benim beb egim şuanda 14 haftalık ve perşembe doktora gidicem sizce belli olurmu cinsiyeti merak ediyorum.ve teslerimde perşembe yapılcak işalah bi sorun cıkmaz hamişler dua edin bana.Ben biraz pinpirikliyim heralde ve çok endişeliyim korkuyorum bi sorun çıkar die oyuzden mutsuzum:teselli:

ben 12 haftalıkken gittim ikili test yapıldı yarın sonuçlarını alıcam doktor % 51 pipisi var dedi allah sağlıklı ruhu cinsi bir versin ama benim gönlüm kızdan yanaydı

guzel hamişler hepiniz iyinizdir inş bebişlerinizde benımde ıkıncı oğlum olucak ıns lısteye adımı yazarsınız sevgiler

teşekküredrim ecem2003 çok sağol darısı sizin başınıza allah gönlünüze göre evlatlar nasip etsin.

kizlar yuzde 90 oglum olacakmis bugun ayrintili ultrasona girdim

Son düzenleme:
kizlar yuzde 90 oglum olacakmis bugun ayrintili ultrasona girdim am icimdeki his hep kiz diyordu niye boyle oldu bende anlamadim saglikli olsunda herseyin hayirlisi

canım loracım hayırlı olsun benimde oğluşum olacak %85 kesin kız derken oğlan çıktı %99 pipisini gördük.

selamm
ya bu ikili testte nasıl yapıyorlar kanve idrarmı yani peki cinsiyet tahmini neye gre yapılıyor benim dr bana hiç bişrşey söylemiiyor her seferiinde gebemisiniz diye soruyo bide deli olcam

selamm
ya bu ikili testte nasıl yapıyorlar kanve idrarmı yani peki cinsiyet tahmini neye gre yapılıyor benim dr bana hiç bişrşey söylemiiyor her seferiinde gebemisiniz diye soruyo bide deli olcam

canım ikili test kan ve idarar alınıyor onları laboratuvara gönderiyorlar en az bir haftada çıkıyormuş. cinsiyetini ise doktorun deneyimine kalmış artık tahmin etmesi. cinsel organlarını görmesiyle anlıyor cinsiyetini canım. doktorunuzda alemmiş doğrusu. ama belkide aranızda samimiyet varsa şaka yapıyordur. bana dese herhalde doktorum öyel yok değilimde keyif olsun diye geldim soruyorum derim. kocaman öptüm seni.

evet biraz şakacı bende bi dahakine aynen dediğin gibi öylesine geliyorum dicem öyle merak ediyorumki cinsiyetini bu aralar belli olrmu acaba 2 hafta sonra gidicem herkes sürpriz olsun diyo ama ben öğrenicem

evet biraz şakacı bende bi dahakine aynen dediğin gibi öylesine geliyorum dicem öyle merak ediyorumki cinsiyetini bu aralar belli olrmu acaba 2 hafta sonra gidicem herkes sürpriz olsun diyo ama ben öğrenicem

süpriz olması güzel ama insan dayanamıyorki. senin haftanada bana ilk önce kız demişti doktorum dün gittik yine kız dedi %85. sonra pipisini görüverdik çok güzel bir duygu inan.
allah gönlüne göre versin canım. bu arada ikili test 11 hafta ile 14 hafta arası yapılıyor sen geç kalma canım hemen yaptır istersen.

evet ben en iyisi çok beklemeden gideyim zaten cok sabırsızım 9 ay nasıl gececek yada gececekmi acayip stres yaptım bebek kime benzeyecek sarışınmı esmermi offfffffffff offfffffffffffffffff oldum yani

evet ben en iyisi çok beklemeden gideyim zaten cok sabırsızım 9 ay nasıl gececek yada gececekmi acayip stres yaptım bebek kime benzeyecek sarışınmı esmermi offfffffffff offfffffffffffffffff oldum yani

sen bu hafta gidebilirsen git canım çok geç kalma.
bunları hepimöiz çok merak ediyoruz dimi.
allahım gönlüne göre evlat versin bana msj atarmısın ben çok merak ederim.

teşekkür ederim yardımcı oldugun için perihan allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah

bugün 2 li tarama için kan verdim. 12 hafta 6 günlük bebişim. doktorumuz %100 değil ama oğluşum olacağını söyledi.
kan sonucunu yarın vereceklermiş. ense pili kalınlığına baktı bugün. yarın sonuçları değerlendirecek. 1 ay sonrayada 3 lü taramaya çağırdı.
Allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar.

ay canım benim çok sevindim hayırlısı olsun.
allah sağ salim kucağını almayı nasip etsin
ilk bebeğinmi

X