2008 Aralik Bebek Cinsiyetleri

ay canım benim çok sevindim hayırlısı olsun.
allah sağ salim kucağını almayı nasip etsin
ilk bebeğinmi

teşekkür ederim. ilk değil. bir tanede kızım var 8 yaşının içinde. ama ona hamileliğimde bu testlerden yapılmamıştı. ilk defa giriyorum bu tür testlere. o sebeple çok heyecanlıyım.
yaş faktörüde önemli dedikleri için (33 yaşındayım) çok büyük merakla bekliyorum sonucu.

Allah herkesin yardımcısı olsun ve güzel haberler almak nasip etsin inşallah.:1hug:

allah seninde yardımcın olsun canım.
biz atlattık o test zamanını allah hayırlı haberlerle karşılaştırsın seni

kızlarr selam canlarımm a.s.,, bugün büyük gün bebeğimin cinsiyetini ögrenmeye gidicez babişiyle :dance:ayy bir heyacan sormayın sanki doğuma gidicem sırnaşık şey .. süslü teyzoşlar bizim için dua edinde bugün mercimeğim göstersin cinsiyetini olurmu:1hug:..

kızlarr selam canlarımm a.s.,, bugün büyük gün bebeğimin cinsiyetini ögrenmeye gidicez babişiyle :dance:ayy bir heyacan sormayın sanki doğuma gidicem sırnaşık şey .. süslü teyzoşlar bizim için dua edinde bugün mercimeğim göstersin cinsiyetini olurmu:1hug:..

canım ihşallah gösterir kendini bende dün gittim doktorum göremediğini söyledi o yüzden 10 gün sonra tekrar gitcem.seni suan cok iyi alıyorumm.inanılmaz bi heyecan ve bekleyiş hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz canımm...

canım ihşallah gösterir kendini bende dün gittim doktorum göremediğini söyledi o yüzden 10 gün sonra tekrar gitcem.seni suan cok iyi alıyorumm.inanılmaz bi heyecan ve bekleyiş hadi hayırlı haberlerini bekliyoruz canımm...

inşallah naz yapıpta dönmez dötünü anneye...sırnaşık şey bu arada sen kaç haftalıksın canım. akşam ögrenince evden girip yazarım mutlaka ayoolll yazmazmıyım hiçç:1hug:..
dua edinde bebegim sağlıklı ve sorunsuz olsun..
:nazar:

nurguncum hadi bekliyoruz seni tatlim allah gonlune gore versin isallahhhhhhhhhhh

canım ben bugün 12+6 yım 13 haftalık olduk yani

hımm maşallah cnm .. allah tamamına erdirsin inşallah.. a.scinsiyeti belli olunca yaz mutlaka .. ben senden hafta olarak büyüğüm.. benim oğlan olursa kızını isteriz ona göre.:teytey:. ay kızın dedim içimemi doğdu ne.. sen ne istiyosun bakalımm..

hımm maşallah cnm .. allah tamamına erdirsin inşallah.. a.scinsiyeti belli olunca yaz mutlaka .. ben senden hafta olarak büyüğüm.. benim oğlan olursa kızını isteriz ona göre.:teytey:. ay kızın dedim içimemi doğdu ne.. sen ne istiyosun bakalımm..

canım biizmde içimizden kız geçiyo ama bakalımm.bide doktor göremedim diyince daha cok kız olacağını hissettim cünkü erkekler daha erken belli ederlermiş gözükürmüş cinsiyetlerini.eşimde kız cok istiyoo hayırlısı artık canım.kız olunca kurtuluş yok vereceğiz artık size ilk talipli sensin:)hepimiz için hayırlısı olsun bende seni merak ettim mutlaka yazzz canımm:):)

canım biizmde içimizden kız geçiyo ama bakalımm.bide doktor göremedim diyince daha cok kız olacağını hissettim cünkü erkekler daha erken belli ederlermiş gözükürmüş cinsiyetlerini.eşimde kız cok istiyoo hayırlısı artık canım.kız olunca kurtuluş yok vereceğiz artık size ilk talipli sensin:)hepimiz için hayırlısı olsun bende seni merak ettim mutlaka yazzz canımm:):)

flash flash flash kk da beşik kertmesi skandalı bütün Türkiyeyi derinden sarstı.. gel dünürüm böyle haberler çıkar falan mazallah rezil olmayalım memlekete.sırnaşık şey.. senin kız istemem ben kk dan damat diyip istanbullara falan da kaçmasa bari. ahaha ay ben ne alem kadınım..hayale bak hele..biz almadan gitmeyiz ama ona göre ahaha..:roflol:

hayallerde yaşamakta güzeldir hayatım

bak biz cıkartık büyüttük evlendirdik bile...
haahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

slm kızlar yeni geldim eve hemen pc başına oturdum.. doktor muayene esnasında benim çarpıntım olduğunu gördü ve yarın bazı tetkitler için hastaneye çağırdı.. önce bana bakılacak sonra bebeğimin durumuna bakılacak..yani anlayacağınız bebeğimin cinsiyetini bugünde ögrenemedim.. off yaa neyse sağlık olsun artık yarına kısmet ögrenmemiz ne diyim herşeyin hayırlısı

nurgüncüğüm hayırlısı olsun canım.bende çok merak ediyorum ama bekicez ne yapalim.sağlıklı olsunlarda.sende iyi ol ilk önce önemli olan bu canım benima.s.

slm kızlar yeni geldim eve hemen pc başına oturdum.. doktor muayene esnasında benim çarpıntım olduğunu gördü ve yarın bazı tetkitler için hastaneye çağırdı.. önce bana bakılacak sonra bebeğimin durumuna bakılacak..yani anlayacağınız bebeğimin cinsiyetini bugünde ögrenemedim.. off yaa neyse sağlık olsun artık yarına kısmet ögrenmemiz ne diyim herşeyin hayırlısı

Aleyküm selam merhaba nurgün

Çarpıntın olmasına çok üzüldüm.Ama bugün için heyecanın çoktu,ondan olmuştur.Yarına da hayırlısıyla hastaneye gideceksin.Çok sakin olmaya çalış.
Ben hep;dua okurum,salavat çekerim,dua ederim ve ''sakinim,her şey çok güzel,sorun yok.'' diye düşünürüm. Ayrıca ''ALLAH'ım yanımda kim olursa olsun ben benimleyim, herşeyle sadece ben yüzleşeceğim,kimsenin bana yardımı olmaz,olamaz.Ve sadece sen benimlesin, bana sen yardım edersin.Her zaman ve her daim,beni yalanız bırakma, koru,sevdiklerimi de koru.Herşeyin hayırlısını nasip et.Amin.'' diye dua ederim.

İnanıyorum ki tatlım,yarına çok daha güzel haberlerle burada olacaksın.Herşey ALLAH(CC)'ın izniyle hayırlısıyla geçecek ve çok güzel olacak.
Ümidini asla yitirme,heyecan çok normal ve sevinçten,meraktan ve ne olacağı düşüncesiyle böyle oluyor.Sorun yok ve vesvese etme arkadaşım.
Hayırlı haberlerle her daim burada,birlikte olabilmek ümidiyle...Sevgiler

Şeniz a.s.:nazar::1hug:

Günaydin Arkadaşlar Ya Herkesin Oğlumu Olacak Hiç Kizi Olacak Olan Yok Mu Bende 12 Temmuzda Gidicem Kontrole Geçen Hafta Gittiğimde Göstermedi Bizimki Ayaklarini Karnina çekmiş çok Merak Ediyorum Bende Nasil Beklicem Ben Yaa :KK43: Ama O Sağlikli Olsunda Zaman Geçer Allahin Izni Ile

Günaydin Arkadaşlar Ya Herkesin Oğlumu Olacak Hiç Kizi Olacak Olan Yok Mu Bende 12 Temmuzda Gidicem Kontrole Geçen Hafta Gittiğimde Göstermedi Bizimki Ayaklarini Karnina çekmiş çok Merak Ediyorum Bende Nasil Beklicem Ben Yaa :KK43: Ama O Sağlikli Olsunda Zaman Geçer Allahin Izni Ile

canım benimde senin gibi oldu bi türlü pozisyon vermemiş ama ben cok merak ettiğim için doktor beni 28 de tekrar gelmemi istedi.ihşalah canımm hayırlısı olur bizler için.sen neden 12 sini bekliyosun ki normalde 10 gün sonra gidebilirsinn canım...

canım benimde senin gibi oldu bi türlü pozisyon vermemiş ama ben cok merak ettiğim için doktor beni 28 de tekrar gelmemi istedi.ihşalah canımm hayırlısı olur bizler için.sen neden 12 sini bekliyosun ki normalde 10 gün sonra gidebilirsinn canım...

canım doktor bizim bütün kontrollerimizi yaptı ilacımızıda değiştirdi (folic i kesti megadyne ve ferrum fort a başlattı) artık kontrollerimiz aylık olacak sanırım

X