2008 bebeklerinin doğumgünü hazırlıkları...

kızlar ben gelen çocuların başlarına takmaları için huni şeklinde olan şapkalardan aldım
bide düdükler aldım hani üfleyince uzuyo sonra toplanıyor ya onlardan aldım

konfeti aldım ya onu patlattıktan sonra nasıl temizlicem ortalığı beni şimdi o telaş sardı
hertaraf o parlak kağıtlardan olacak
bana kolay gelsin :))))
nede olsa benim kızım var yardım eder demi bana
ama erkek anneleri tek başlarına yapacak temizlikleri :)))

yarın doğum günümz ecrin nisa hanım yarın inş...saat 11 buçukla 12 arası dünyay gelmişti ve 1 yaşına girecek yada dolduracak mı oluyor.....

yarın doğum günümz ecrin nisa hanım yarın inş...saat 11 buçukla 12 arası dünyay gelmişti ve 1 yaşına girecek yada dolduracak mı oluyor.....

Ay ne güzel ya şimdi okuyunca çok duygulandım koskoca 1 sene geçti valla ha doğdu doğacaklar,sütüydü,gazıydı derken şimdi büyüdüler yaaaa.. Daha dün gibi hatırlıyorum senin hastaneye yatacağım dediğin günü..Kızlar şaka maka her günümüz beraber geçiyor sizlerle sanalda olsa kanka olduk iyimi..
Ecrinime nice güzel seneler diliyorum Yasemincim annesi,babası ve kardeşiyle daha nice d.günleri kutlasın inşallah..a.s.

bende dun gecmısı okudum hazıran annelerı buraya topıgınde...

acı tatlı herseyı okudum duygulandım meme ucları sorunu cok cok olanmıs... gulsahın suyum geldı deyıp gıdısını bnm her gun gelıp yıne bugunde tık yok dıye soylenmelerımı...

kızlar bencede kanka oldukk ...
deryacım iyimi demiş bencee iyi yetmez super

iyiki varız değilmii :KK66:

kaç gündür doğum günü telaşı beni acayip yordu bugünde son temizliği yaptım
inşallah bizimde pazar günü olacak doğum günümüz iki gün erkenden...
ecrine nice seneler diliyorum
gerçekten düşününce 1 seneyi devirdik yaa

inşallahhh cok guzel geçer sızınde dogum gununuz canım ... bu yorgunluga deger umarım kı ...

şimdide bizim telaşımız başladı yarında batuhanımın dsoğum gününü kutlucaz ayy çok heyecan lıyım ya... 8

şimdide bizim telaşımız başladı yarında batuhanımın dsoğum gününü kutlucaz ayy çok heyecan lıyım ya... 8

İlk yaşınız ve gününüz kutlu olsun canım Batuhan nice mutlu seneler devirsin sevdikleriyle inşallah çok öpüyoruz!opuyorumnanaktan -Teoman Asrın ve annişi

İlk yaşınız ve gününüz kutlu olsun canım Batuhan nice mutlu seneler devirsin sevdikleriyle inşallah çok öpüyoruz!opuyorumnanaktan -Teoman Asrın ve annişi

çok teşekkür ederiz canım bizde sizi öpüyoruz muckkss
evi süsleme işini bitirdik sayılır geri kalanını sabah halledicez artık...

evet canım gerçekten iyiyide kötüyüde beraber atlattık çok şükür bu günlere geldik çok güzel ...sanalda dediğin gibi çok güzel bir akadaşlık kurduk yardımcı olduk biririmize....ŞenizŞeniz
Ay ne güzel ya şimdi okuyunca çok duygulandım koskoca 1 sene geçti valla ha doğdu doğacaklar,sütüydü,gazıydı derken şimdi büyüdüler yaaaa.. Daha dün gibi hatırlıyorum senin hastaneye yatacağım dediğin günü..Kızlar şaka maka her günümüz beraber geçiyor sizlerle sanalda olsa kanka olduk iyimi..
Ecrinime nice güzel seneler diliyorum Yasemincim annesi,babası ve kardeşiyle daha nice d.günleri kutlasın inşallah..a.s.

kızlar bizimde doğum günümüz bitti sonunda çok güzel geçti herşey istediğim gibiydi
sabaha inşallah resimleri eklerim şuana çook yorgunummm...

Kızlar yaaa bişey sorcam Asrınıma doğumgünü için bir slayt hazırlıyorum da seçemedim sizce slaytın fonuna hangi şarkıyı koyayım?

canım inanaki ben pek anlama bu konuları ama hani bebek olarak düşününce belki bir çocuk şaarkılarından biri olabilir hareketli olanlardan yani daha eğlenceli olması açısından....
Kızlar yaaa bişey sorcam Asrınıma doğumgünü için bir slayt hazırlıyorum da seçemedim sizce slaytın fonuna hangi şarkıyı koyayım?

canım inanaki ben pek anlama bu konuları ama hani bebek olarak düşününce belki bir çocuk şaarkılarından biri olabilir hareketli olanlardan yani daha eğlenceli olması açısından....

Bulamadım bakıyorum halaa bi arkadaş kayahanın şarkısı vamış eşiyle söylediği annesi onu öpemiş,severmiş diye onu önerdi onu arıyacağım bakalım nasıl?

Kızlar bu arada yana döne magnetçi arıyordum ya dün bir site buldum adetle yapıyorlarmış (tanesi 2 tl) oradan yaptıracağım,kargoyla gönderiyorlar..ohhhh rahatladım beeee! (yaptırmak isteyen olursa adresi gönderirim )

deryacım kayahanın o şarkısı bende var evet çok güzel bir şarkı ama daha çok ninni tarzı sözleri şöyle
uykudan uyunmış gülermiş bakarmış annesi onu çok severmiş öpermiş
okula gidermiş yazarmış çizermiş babası onu çok öpermiş severmiş
annesin kuzusu pamuğu yavrusu
annesi ninni söyler can kuşu dinlermiş
tamamı bu değil tabi yinede dinle sen kararını ver canım

biz bugün iyice plan yaptık komşularımla serpillede konuşmuştum papyon olayını illa tak diyo komşularda iyi bakalım takalım madem dedim zaten erkekte pek bi alternatif yok askıyla papyon takıcaz pasta yanında sadece lokumlu kurabiye ve açma pohaça yapıcaz meşrubat falan süslücez gazino salonunu müzik ayarlamakla uğraşıcam şimdide ama çok kararsızım deryacım sen hazırladıysan bana maille atarmısın canım ya sen organizasyon işinden baya anlıyosun ben ince işlerde çok beceriksizim başka hazırlıyan varsa yardıma açığım kızlarrrrrrrrrr mafoldumben

X