2008 bebeklerinin doğumgünü hazırlıkları...

mrb kızlar benim oğlumda haziranın 7'de 1 yaşına gircek çok mutluyum anne olduğum için..alkisalkisalkis

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba,
Ben 2009 Mart Annesiyim. Şu anda sahip olduğum bir pompa var; Kraft marka... Sütümün tamamını boşaltmaya yetmiyor ne yazık ki... Avent ve Medela marka pompaların başarılı olduğunu duydum, özellikle Aventin... Maddi durumum iyi olmadığı için sıfırını alamıyorum. Bu markalarda pompaya sahip olan ve artık kullanmadığı için birine vermek veya satmak isteyeniniz varsa talibim. Benimle özel mesaj yoluyla irtibat kurarsanız çok sevinirim. Miniklerinizi sağlıkla büyütmenizi dilerim. Sevgiler...

wen,cede indirim varmış kızlar istanbulda olduğunu duydum ben bu akşma bizim burdakine bakıcam inş vardır yaa bi kaç bişi almam lazım eceye
çekemedim bende doğumgünü cicimizi ekliicektim ama
ayakkabısını alıcam daha
temixliğe başladım ufaktan mutfak duvarını sildim en azından bu dabişiidir
ben pek süslemiiicem galiba evi balon alırım bi tek bide ece filan yazarız duvara harf alırım balonlarıda ikiz arkadaşlarımız gelirse kaldırırız çünkü ısırıyıp patlatıyolarmış sonra kkorkup ağlıyolarmış
yanii ev bayaa bi sade olcak
bi pasta börrek yapıcam işta ogün için yorulurum
cts akşamı yapıcaz ki pazar günü temizliyim ortalığı

bizim hazırlıklar bitti gibi
cumıa günü doğumgünümüz ama bende cumartesi yapıcam
ben evi baya bi süslümeyi düşünüyorum bugün süsler aldım biçok
bide konfeti aldım tam mumu üflerken patlatıcaz
güzel bir görüntü olur diye düşünüyorum
aldığım mum müzikli benim hapy müziğini çalıyor mum gül şeklinde vi müzik çalarken yaprakları tek tek açılıyor açılan yaprakların altındanda küçük mumlar yanıyor
değişik bişey anlıcanhız
sanırım ilk bizim doğum günümüz bu cumartesi olacak

bizim hazırlıklar bitti gibi
cumıa günü doğumgünümüz ama bende cumartesi yapıcam
ben evi baya bi süslümeyi düşünüyorum bugün süsler aldım biçok
bide konfeti aldım tam mumu üflerken patlatıcaz
güzel bir görüntü olur diye düşünüyorum
aldığım mum müzikli benim hapy müziğini çalıyor mum gül şeklinde vi müzik çalarken yaprakları tek tek açılıyor açılan yaprakların altındanda küçük mumlar yanıyor
değişik bişey anlıcanhız
sanırım ilk bizim doğum günümüz bu cumartesi olacak

Aaa ben o mumu biliyorum sevdacım yeğenime almıştım d.gününde gerçekten çok orjinal ve güzel (şimdide bulmak isterim ama nerden bulurum bilmiyorum,o zamanlar hediyelik dükkanım vardı toptancıdan almıştım) yalnız dikkat et müzik bir türlü susumuyor en son parçalamıştık sussun diye..:)

pastamızı kesinleştirdik sonunda
yarında çıkıp süsler alıcam
temizliğe başladım yavaş yavaş en zor gelen işte o yaa

arkadaşlar sizin hazırlıklar çok güzelmiş biz okadar almadık....venicede indirim vart ben geçen ay aldım baya bişeyler...

Kızlar Sevdanın dediği mum bu işte çok güzel ya..Sevda sen nerden kaça aldın canım,aklıma takıldı unutmuştum ben bunu ,bulsam alıcam..

Kızlar Sevdanın dediği mum bu işte çok güzel ya..Sevda sen nerden kaça aldın canım,aklıma takıldı unutmuştum ben bunu ,bulsam alıcam..

deryacım evet aynısı canım
bursada çemrek diye biyer var süsleme üzerine bir dükkan ordan aldım
ama ben biçok şey aldım ve toplam 27 tl ödedim mumda bu fiyatın içinde tek fiyatını bilmiyorum kızlar
ama gidersem tekrar sizin için öğrenirim

wen,cede indirim varmış kızlar istanbulda olduğunu duydum ben bu akşma bizim burdakine bakıcam inş vardır yaa bi kaç bişi almam lazım eceye
çekemedim bende doğumgünü cicimizi ekliicektim ama
ayakkabısını alıcam daha
temixliğe başladım ufaktan mutfak duvarını sildim en azından bu dabişiidir
ben pek süslemiiicem galiba evi balon alırım bi tek bide ece filan yazarız duvara harf alırım balonlarıda ikiz arkadaşlarımız gelirse kaldırırız çünkü ısırıyıp patlatıyolarmış sonra kkorkup ağlıyolarmış
yanii ev bayaa bi sade olcak
bi pasta börrek yapıcam işta ogün için yorulurum
cts akşamı yapıcaz ki pazar günü temizliyim ortalığı
Ya ben sizden duyuyorum bu wenice mağazasına hiç denk gelmedim Ank. da varmı ki?Merak ettim..
deryacım evet aynısı canım
bursada çemrek diye biyer var süsleme üzerine bir dükkan ordan aldım
ama ben biçok şey aldım ve toplam 27 tl ödedim mumda bu fiyatın içinde tek fiyatını bilmiyorum kızlar
ama gidersem tekrar sizin için öğrenirim

Ben bu gidişle toptancılara gidp aldığım yere bi soracağım sanırım (tabi Teoşu birine bırakıp gidebilirsem ,çok da ters gideceğim yerler..) ne zamana ne sıkıştıracağımı şaşırdım valla,sürekli işlerim var ama hiç bitiyorlar bazen 1 gün 30-40 saat olsaydı keşke diyorum yetmiyorrr,ne eşimi doğru dürüst görebiliyorum,ne oğlumla istediğim gibi ilgilenebiliyorum,ne evimin işini yemeğini vs.. en çok da kendimi unuttum ona yanıyorum..
(off yine ben dolmuşum yaaa pardon kızlarrrrkaydirigubbakcemile3 )

Bu gün ablam yeğenlerime aldığı d.günü süslerinden verdi kocaman kapı afişi var ,hapy birtday duvar yazısı,değişik süsler var duvara asılan winnie,pooh resimleri olan süsler..falan..masa örtüsü,tabaklar vs..bir sürü şey,çoğunu alacaktım vazgeçtim (üzerinde 1 yaş olanlarından alıyım diyordum ama varken ne gerenk var diyorum şimdi..)
Off şu slayt gözümde büyüyor ,hala başlayamadım..

evet sevdanın aldıgı mum cok hoş ama kız bebekler ıcın daha uygun dıye duşundum ben .. bızım babamız böyle gullu cıceklı vede pembe bır mumu ıstemez sanırım mavısı yokmu acep :) ve cıceksız olanı yanı erkekımsı bı sekılde olanı yokmuuu ?

bende hıc bısey yapamadım .. gozumde buyudu hersey vı temızlıyorum vazgectım sıtenın bahcesınde yapmaktan cunku baya baya 100 ,150 kısıyı gecer o zaman ve hıc bısey yetısmezz ne pasta ne dıger yıyıcekler... cunku onu cagır bunu cagorma yapamam tam havuzun yanına yakın yerde olucak ve pazar olucak (14 ü pazara denk gelıyor) tum cocuklar havuzda olucak ona ver buna verme olmaz ee anaşlarıda var ee bnm arkadaslarında gelıcek bırde akrabalar kıme ne yeter kı o zaman ..

o yuzden evde daha sade yapıcam daha az streslı olurum.. ve bızde boylelıkle slayt hazırlayabılırız tv ye koyarız muzıklı olur herkes hem ızler hemde dans eder yada muzık dınler

bırde bızım halanın cıftlıgı var kızlar ıznık golunun kenarında. orda da bı dogum gunu yapmayı dusunuyorum ben sahsen .. cunku gelemıycek olan bı suru ınsan oraya gelebılır orda da gırnatalı yapıcaz eger olursa ınsallah olur.. ordakınde acık hava olucagı ıcın havaı fısekte alırım belkı

kızlar 1 şeklınde uzerınde bebek olan magnetlı suslerden sıparıs edıcekmısınız ?? etsemmı etmesemmı dıye dusunmeye basladım yaaa.. gelenlere vermek ıcın yanı hanı hatıra kalsın maksadında.. ama bılmıyorum

kızlar 1 şeklınde uzerınde bebek olan magnetlı suslerden sıparıs edıcekmısınız ?? etsemmı etmesemmı dıye dusunmeye basladım yaaa.. gelenlere vermek ıcın yanı hanı hatıra kalsın maksadında.. ama bılmıyorum

Ben hatıra için bastırıyım diyordum biliyorsun denizcim ama benim koca da iş yok,çok yoğun alışıyor yer araştıramıyor bende oğluşla çıkamıyorum o hazırladığım resmi magnet yapıp vermeyi istiyorum eşe dosta hem her gttiğim evde buzdolabında oğlumu görürüm diyorum ama yetişirse,yer bulursam ve az sayıda anlaşabilirsem..
Senin dediğin magnet nasıl bişey eklesene resmini,eğer uygunsa al bence hatıra kalır dediğim gibi..
Şu havai fişek olayını bende düşündüm ama sanırım eşim sıcak bakmaz (düğünümüzde olmazsa olmaz demiştim,çok tartışmasını yaşamıştık o zamanlar..:) ) şimdi de d.günü için dersem boğazlar beni :) kaydirigubbakcemilezaten onu bilen birinin atması lazım ,adam bulmak lazım falan bixz sanırım uğraşamayız..(bana kalsa süper olur..)

ben eğer aile arasında memlekette yapsaydım alırdım ama burda kime vercem anlamazlar anlamazlarrrrrrrrr :)
ben bi müzik ayarlar koyarım bide pasta börek bir iki süs evin içinde aşırıya kaçmıııcam zaten eşim de hoşlanmaz
yaa bide hep eceyle yaşıt çocukalr olcak ev tam curcuna olur ağlayan sızlayan laftan anlamayan 5 6 çocuk :KK70: o yüzden cts yapıcam kii pazar biraz dinlenebileyim
Allah kolaylık versin bize

X