''2008 Kadınlar Kulübü Yüz Güzellik'' Yarışma Duyurusu

UzmaN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
5.078
10
Arkadaşlar gelen aşırı istek üzerine,2008'in şu ilk haftalarında ''Yüz Güzellik'' yarışması yapmaya kadar verdik:)Aslında sırada başka bir yarışma fikrimiz vardı ama dediğim gibi çok istek aldık..

Şimdi yarışmamız ''Yüz Güzellik'' yarışması olacak..Adından da anlaşılacağı gibi esas olan yüz güzelliğini bizlere aksettiren fotoların yarışacağı bir yarışma yani..

Sizlerden ricam bana bir adet kendi fotonuzu göndermeniz.Burda nickleri her ne kadar saklı tutmaya çalışsam da,kulis çalışmalarının olacağı kanaatindeyim açıkçası..Her yarışmamızda olduğu gibi son söz jürinin olacak arkadaşlar..
Yarışma sonunda bir kereye mahsus olmak şartı ile,spekülasyonlara sebebiyet vermemek adına jüri nicklerini açıklayacağım..Maksat taraflı jüri olamdığını kanıtlayabilmek:))(jüri yönetimle ortak seçilecek ve şimdiye kadar olduğu gibi yansız,tarafsız derecelendirme yapacaklar..Bundan öncekilerde olduğu gibi)jeyyar

Fotolarınızı bie adet gönerin lütfen:)Üç beş tane gönderip arasından seçim yapın demeyiniz.Bu durum da hiç bir fotoyu kabul etmeyeceğim.

Fotolarınızın internet ortamında yayınlanması konusunda endişeye gerenk yok!! Gerekli tedbiri aldık:)yerimseniben

Yarışmaya isteyen herkes katılabilir,yaş yada başka herhangi bir konuda sınır yok..

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Konu:Yüz Güzellik Yarışması
Başvuru Başlangıcı:04/01/2008
Başvuru Bitiş:13/01/2008

Herkese kolay gelsin..

Not:Fotolarınızı adrese yollarken lütfen KK da kullandığınız nick,yani rumuzu da eklemeyi unutmayınız..Örneğin benim nickim BerŞule,sizlerde kullandığınız nickleri yazın:))

hadi kknın güzellerini görelim bakalım hayırlı olsun kkmızın yeni yarışması bende katılsammı acep :))

hadi kknın güzellerini görelim bakalım hayırlı olsun kkmızın yeni yarışması bende katılsammı acep :))

katıll kısss wolla akşamm eve gidince resimlerimee iicee bakimm hangisi hoşuma gidersee onu koyayimmm güsell olcak bu yarışmaa şimdiden başarılarrrr:dance::asigim:

Tek bir foto ve yüzünüzü gösteren foto olmalı..Bana boydan ya da gelinlikli fotolarınızı göndermeyin lütfen:))

Tek bir foto ve yüzünüzü gösteren foto olmalı..Bana boydan ya da gelinlikli fotolarınızı göndermeyin lütfen:))

gelinlikli :)) çok komedi gelinlikli olur he bidakinede kocalarımızı yarıştırak olmazmı
kk nın kocaları die jeyyar

Canavar asem laale tca varsa ben yokum hiç şansım olamas onlar varsa

Güzellik yarışması olsun diye başımda saç bırakmayan hatunları pisstlerde görmekten onur ve gurur duyacağız efindim:1closedeyes:

bu sefer ben de katılacağım....kararlıyım bu defa....

Ana bu cadıdamı katılacak :1shok::1shok:
Yanlış okumadıysam gözellik yarışması bu tatlicadiarzu
Berşuleye söleriz sağa özel topic açar jeyyar

Hihihihihi phoshop mu?CADIARZU
Yesinler emi sizi:)Aramızda fotonun babasından anlayan biri var ya:)) :1closedeyes:
Üstelik jürimiz de bir tane de erkek jüri mevcut olacak..Erkek gözüde şart yane değil mi?yerimseniben

Hihihihihi phoshop mu?CADIARZU
Yesinler emi sizi:)Aranızda fotonun babasından anlayan biri var ya:)) :1closedeyes:
Üstelik jürimiz de bir tane de erkek jüri mevcut olacak..Erkek gözüde şart yane değil mi?yerimseniben

heee diyosunnn
o zaman ve kanımca en anlamlı şekilde şampiyon belli 2. kim???

X