2009 ağustosunun güzel hamişleri haydi cinsiyet tahminine

GiZZe

Guru
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009
438
143
Kayra beni de listeye ekler misin canım?

Gerçi benim ilk cinsiyet tahminim kız olarak yapıldı ama yanılma payı yüksek olduğu için listeye eklersen sevinirim...

Benim de serbest- bcgh ım 25 çıkmıştı....

Teşekkürlera.s.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 985 gün geçti.

kayra42

hayatımın aşkı 3 erkek:))
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2008
4.090
7
BHCG YE GÖRE CİNSİYET TAHMİNLERİMİZ

İSMİ ............................BHCG DEĞERİ........................ TAHMİN

1.Kayra ........................... 28.......................................... erkek
2.helin hivda .................... 15 ......................................... erkek
3.evriş............................. 30........................................ ..erkek
4.gizze ............................ 25 ......................................... erkek
5.milkshake......................81............................................kız

Son düzenleme:

minik_kelebek

Guru
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
6.258
171
anaaaa kızlar bune agustos annelerımızde erkek patlaması olcak galıba.bende 5 gun sonra falan gıdıcem bakalım bızım sonuc ne cıkcak hem belkı doktorum söler cinsiyetini.içime kız doguyordu ama bukadar erkeği görünce acaba dedım fıkrım %50 ye düştü :))

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
4.065
7
kayracım benim bhcg değerim 81 çıktı bakalım 3 hafta sonra gittiğimizde inşallah doğru olarak öğreniriz cinsiyetini ve bu arada listenin ilk prensesi geliyor:dance: birincilik tahmini olarak bizim:hooray:

kayra42

Kayıtlı Üye
19 Eylül 2008
4.090
7
:nazar:BHCG YE GÖRE CİNSİYET TAHMİNLERİMİZ :nazar:

İSMİ ............................BHCG DEĞERİ........................ TAHMİN........................KESİNLEŞEN

1.Kayra ........................... 28.......................................... erkek
2.helin hivda .................... 15 ......................................... erkek........................ERKEK
3.evriş............................. 30........................................ ..erkek
4.gizze ............................ 25 ......................................... erkek
5.milkshake......................81............... .............................kız
6.babymom.......................42...........................................erkek

Son düzenleme:

kayra42

Kayıtlı Üye
19 Eylül 2008
4.090
7
:nazar:BHCG YE GÖRE CİNSİYET TAHMİNLERİMİZ:nazar:

İSMİ .........................BHCGDEĞERİ.......................TAHMİN....................KESİNLEŞEN

1.Kayra ........................... 28........................................erkek
2.helin hivda .................... 15 .......................................erkek........................ERKEK
3.evriş............................. 30........................................ erkek
4.gizze ............................ 25 .......................................erkek
5.milkshake......................81............... ..........................kız
6.babymom.......................42................ ........................erkek

Nedenoldu

Varlıgın BinbirÖmre Bedel
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
5.126
12
kızlar ayyy başlıgı görunce cok heycanlandım ayyy ya baklaım bizimki ne? ama bence doktorda ögrenenler çin takvimine göre olanı da yazsınlarda dogrulugunu tespit edelim....

14 şubatta 12 hafta 4 gunlukolcak bebişim bakalım çikolata yiyip gidicem inş. görürüz bişeyler...

ikiminikprenses

İki minik prenses ve bir prens 👧🏻👧🏻🧒
Pro Üye
1 Mayıs 2007
6.617
2.745
kızlar slm ben bir eylül anne adayı olarak sizleri tebrik etmek istiyorum...hepimiz inşallah sorunsuz hamilelik geçiriririz vede miniklerimizi kucagımıza alırız...bu arada bhcg ye göre cinsiyet thmini yapıyomussunuz bu ne zamanki bhcg ve nasıl tahmin ediyosunuz :):):)

ikiminikprenses

İki minik prenses ve bir prens 👧🏻👧🏻🧒
Pro Üye
1 Mayıs 2007
6.617
2.745
ha bu arada bizim yani eylül annelerinin topigindede kız patlaması var...sizinkiler hep erkek :)))

EvrimKuzey

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
9.630
144
43
Şöyle oluyor arkadasım.. freebhcg 50 nin altında olursa erkek,üstünde olursa kız.. olarak tahmin ediliyor.. ve ikili test sonucunda ortaya cıkan teste göre değerlendiriliyor.

Brokoli

MUSTAFA❤️YİĞİT
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
3.460
0
34
:nazar:BHCG YE GÖRE CİNSİYET TAHMİNLERİMİZ:nazar:

İSMİ .........................BHCGDEĞERİ.......................TAHMİN....................KESİNLEŞEN

1.Kayra ........................... 28........................................erkek
2.helin hivda .................... 15 .......................................erkek........................ERKEK
3.evriş............................. 30........................................ erkek
4.gizze ............................ 25 .......................................erkek
5.milkshake......................81............... ..........................kız
6.babymom.......................42................ ........................erkek
bhcg yi bilmiyorum benim bebeğim 14+1 günlük ama doktor tanıdık olduğu için yanılmazsam erkek dedi çin takvimindede kız çıkıodu

ysfmir

Guru
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2007
10.037
221
kayra benide ekle benimkide 45 çıkmıştı çin takvimine görede erkek çıkıyor hayırlısı