2009 ağustosunun güzel hamişleri haydi cinsiyet tahminine

basak 35

iki melek annesi
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2008
3.449
8
bende ilk hamile oldugumu ögrendigimde erkek olsun istemiştim bir kızım var çünki ama belirtiler kızımdaki gibi olunca galiba ikinci prensesim olacak zannediyorum

papatyam_83

civciv
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2007
1.272
421
38
Tabe allah bilir sağlıklı olsunlar da inşallah hayırlı olsunlar da ama şu çin takvimne bakın yav tutuyo nasıl işse:=))

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1467 gün geçti.

basak 35

iki melek annesi
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2008
3.449
8
gebelik bölümünde otamatik çin takvimi sayfası vardı kızlar yaşınızın üzerine 9 ay eklemeniz gerekmiş ama bu sayfadaki linkte hepsini kendi hesaplıyor benim yaşımı 37 çıkarttı ve erkek çıktı dogrulugu tartışılır bence

E

EU3

Ziyaretçi
hepinize sağlıklı hamilelik diliyorum kızlar heyacanınızı çok iyi anlayabiliyorum geçen yıl buzamanlar sizin durumunuzdaydım ağustosta doğum yapıcama bebişim erken geldi temmuzda doğum yaptım:)şu çin takvimi tesadüfmüdür bilemem ama bendede tutmuştu ayrıca benim içimede erkek doğuyordu belirtilere gelince hiç midem bulanmadı çok uyurudm çaydan acaip iğrenmiştim ekşide çok yedim tatlıda karnım öne doğru top gibiydi hadi bakalım size bol heyecanlı bekleyişler:)allah hepinizi korusun sağlıkla alın inş.bebişlerinizi

elif_ozhan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
38
0
bende 12 haftalıgım cuma gunu ıkılı test yaptırmayı kontrole gıtmeyı dusunuoruz :) cınsıyetı bellı olurmu kı ayy cok heycanlıyıım hepımıze saglıklı evlatlar wersın allahım herseyden önce ama cınsıyetınıde herkesın gonlune gore wersın de:)

babymom

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2008
10.274
380
benim icime basindan beri kız gibi doguyor esiminde icine ilk oyle dogdu hatta arkadaslarımın bile kız doguyor ama belli olmaz cenabı Allahın ne yazdıgı . cin takvimine gorede kız. bakalım saglıkla gelsin hayırlı evlat olsun yeter; ilk bebegim kızımda yok oglumda ondan farketmez hersekilde kuzum o benim

darknessfire

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2008
97
0
merhaba canım bende geçen sene ağustosun 26 sında oğlumu dünyaya getirdim sana verilen tarihte öyleymiş ama sen kız hissediyorum diyosun istatiklere göre erkek canım ama ne farkederki sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat versin yüce rabbim herkese
karnınıza verdiği gibi:CüvCüv: kucağınızada almayı nasip etsin inşallah:emir_bebek:

tabiiki eli ayağı düzgün sağlıklı evlat olsunda cinsiyeti hiç fark etmez Allah herkezin evlatlarını hayırlıyla kucağına almayı nasip etsin ilgin içinde tesekkür ederim Allah senin evladınıda analı babalı büyütsün Allah herkezin evladına uzun ömür versin inş

neriman83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2008
576
1
merhaba kizlar, hepinizi tebrik ederim öncelikle.. allahim sag saglim kucaginiza versin bebislerinizi..
ben birsey sormak istiyorum, su otomatik cin tavminini nerden bulabilirim ya, burda aradim ama bulamadim, bilen varsa linkini buraya koyabilirmi acaba? tsk ederim

eeylem2007

Yok senden başka bir alem
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
1.146
0
Çin takvimi diye google da arat hemen çıkıyo zaten.
Hadi hayırlısı.Benim bebiş erkek çıktı. Sağlıklı sıhhatli olsunlarda inşallah.

EvrimKuzey

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2008
9.630
144
43
Arkadaşlar.. freebhcg değerim 30.76.. yani su an erkek gorunuyor.. çin takviminde de oyle dıyordu.. bır ay sonra net doğrulugunu burada tekrar yazarım.. hakkımızda hayırlısı..

kayra42

hayatımın aşkı 3 erkek:))
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2008
4.090
7
:nazar: BHCG YE GÖRE CİNSİYET TAHMİNLERİMİZ :nazar:

İSMİ BHCG DEĞERİ TAHMİN

1.Kayra ........................... 28.......................................... erkek
2.helin hivda .................... 15 ......................................... erkek
3.evriş............................. 30........................................ ..erkek
4.gizze ............................ 25 ......................................... erkek

Son düzenleme: