2009 Ekim Anneleri Bebekler Döndümü???

SEYMA

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2008
3.408
0
Kızlar bebişlerinz döndümü ,doğum yoluna girdilermi yani..kaçıncı haftada döndü ?

Benim tembel hala dönmedi acaba normalmı dr a sorcam hep unutuyorum...

:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

nurefsann

Guru
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
2.513
16
benim kiz karnimda yan yatiyor :) burdaki ebelere gore cok normal..son dakikaya kadar donebilirmis.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2664 gün geçti.

felisimfelis

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2009
1.634
5
Elifçik de 34+2de ve hala dönmedi. Keyfi yerinde olmalı tembel kızımın. Dün sordum ben de doktoruma." 34. haftada döndü döndü, sonra kolay kolay dönmez." dedi. Görünen o ki hayata tersinden başlayacak bizim kız. Oysa ki kafasının aşağıda olması bırakın normali sezeryan için bile kolaylık sağlıyormuş. Yapacak birşey yok, bekliyoruz.

ZuZuu

kelebeğimm koynumda
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2007
7.354
111
berram epeydir başaşağı duruyo ama bu yeterli diiilmiş,aşşaya inmesi gerekiyomuş..inşallah iner de normal normal çıkırtırımm kuzumu

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 981 gün geçti.

mhrmh

her canlı bir mucizeee
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
338
2
dönmüş canım benimki de..34.haftada dönmeye karar verdi,maşallahh eli, kolu,ayağı hiiç durmuo...sıkılmaya başladım artık..vakit durmuş sanki...

candyelif

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2008
1.765
0
35
canım benim kızım döneli 2 hafta oldu..doktorumuz doğum kanalına girmiş dedi..
ama şunu da biliyorum benim arkadaşım doğumuna 2 hafta kala döndü bebişi..

zynp.ZEYNEP

KOKOŞ BERRA 'M
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
4.987
8
40
berram epeydir başaşağı duruyo ama bu yeterli diiilmiş,aşşaya inmesi gerekiyomuş..inşallah iner de normal normal çıkırtırımm kuzumu

benim berramda döneli 2 ay oldu teyzesi...zavallı kızım normal çıkıcam sanıyo ama onu sezeryana alıcak...kız zuzu ben sezeryan sen normal doğurursan belki aynı vakit doğurabiliriz berralarımızı

cashmir

kızım...küçük gün ışığım
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2009
824
2
42
benim kızım son iki kontrolde, yani yaklaşık 1 aydır başaşağıydı. ama yola girmemişti henüz. bu hafta tekrar kontrole gidebilirsem göreceğiz bakalım değişiklik var mı?

nuraa

sukurler olsun
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2009
564
3
benim kizimda donmedi henuz. tembelmi olucak ne sol tarafa dayadi sirtini nezmandir oylece yatio. doktorum her an donebilirde bilemeyiz dedi. simdilik sezeryan dio bakalim

blueflower

İki kuzusuyla musmutlu =)
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2009
6.546
2.538
bizimki de 28. haftadan beri dönük duruyor ama sezeryan olacak kaydirigubbakcemile3 normal isteyen herkesin yolunda gider inşallah :Saruboceq:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1945 gün geçti.

nuraa

sukurler olsun
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2009
564
3
bizimki de 28. haftadan beri dönük duruyor ama sezeryan olacak kaydirigubbakcemile3 normal isteyen herkesin yolunda gider inşallah :Saruboceq:

sezeyan sanirim senin tercihin oylemi? keske bizim bebeklerde donseydide biz tercih yapsaydik Çok üzgünüm çoook

selin1983

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2008
88
0
Selam arkadaşlar benimki de hala dönmedi.Bugün 34+4 üz.Dönmeye de hiç niyeti yok gibi.Kafam çok karışık makat gelişlerde bebek te kalça çıkıklığı olabiliyormuş bu da beni çok korkutuyor.Makat gelişle doğan bebeklerin ilk 3 ay çok önemliymiş kalça çıkıklığı varsa erken teşhisle kalın bez le falan düzeltiliyormuş.Tabi ki erken teşhis edilirse.

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.991
44
canim benimki doneli 1.5 -2 ay oluyor ama asagi indimi bilmem bisey demedi doktor...

Bulcuk

Minik prensim kollarımda
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2008
9.215
4
39
benim oğlumunda 2 aydır başı aşşada ama sol kasığımda tam kanalda değil bakalım ilerleyen zamanda nasıl şekil alıcak