Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları 2009 ocak bebişlerinin pozları :)

yerim ben senin kuzunu
keske erkek cocugum olsaydi kimseye kaptirmazdim nili :)
buyumuste salincaklara biniyormus masallah cimcimeye:)
olmadi egede atmis nisani capkinligi birakmaya soz verirse onlari kerteriz :)))

bende bayramda cekecem kizimin fotgrafini
birde tac aldim ona tullu filan duvak gibi gelin hazir :teytey:
sahap beyde Defne ye asiliyor ama henuz kizim net bir karar vermedi
:))) dusunuyoruz henuz hehe

masallah bebislere ne kadar tatlilar hepsi bir birinden seker allahim hepsini saglikla buyutsun insallah

kızlar hepsi çokkkkkkkkkk tatlı bebişlerimizin,allah nazarlardan korusun

buda benim kızım teyzeleri,naz hanım kendi başına yoğurt yemek isteyince bu hale geldi tabii temizlemekde anneye düştü:)))

oyy yerim ben onun buynunu, yanaklayını..o gözler ne öyle, kocaman kocaman..tüü sana çoook tatlı bu kuzu annesi, Rabbim nazarlardan saklasın..yoğurt pilensesi kaydirigubbakcemile3

valla duygu sen adamı ipe götürüsün ha öbür taftada yazdım facedede kız sen dedinya büyüdükçe nile bağlanıyoz veremicez galiba diye ben ondan yazdıydım yoksa oğlum nilden başkasına bakmıyor valla buarada çok tatlı olmuş salıncağa bilem binermiş yerim ben onu :))

oyy ne çirkinsin sen öyle prenses naz :)) maşallah sana nazar değmesin :)

aman Allahım bebişler ne kadar büyümüş 41 kere maşallah
ayy inşallah önümüzdeki yıla bizimkiler de önce sağlıcakla gelirlerde bu kadar olurlar :Saruboceq:
heyecanlıyım fisfisfis

saol canım inşallah rabbim kucağına aldıın günüde göstersin sana....

kimmsecikler kalmamış hazır şahap uyumuşken gidim yatım
iyi geceler tüm bebişlere deliksiz uykular...

burayı ihmal etmişiz ama nereye yetişeceğimi ben de şaşırdım bu saat oldu daha koltuk görmedi benim totiş:))
defne ve naz a maşşallah
incicim bağlandık valla ama sen de hemen ex demişsin ya ondan:))
smhsmh sağlıkla kucakla işallah oğlunu:)

şu resim olayını beceremedim gitti.Görüntü0287.jpg

Eklentiler

• $Görüntü0287.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 84
maşallah bebişlerimize,kocaman oldular.doğumgünlerine ne kaldı 2-3 ay.inanamıyorum geçen sene bu zamanlar ne yapıyorduk kızlar ya,sanki çok uzun yıllar geçmiş gibi geliyor bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…