2010 anne adayları

elif23

Guru
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
2.461
170
kızlar yeni bi liste yapmaya ne dersiniz burdan birbirimizi takip ederiz

:nazar: angel_baby...?.........................?. ..............uzun protokol ......1.deneme.................erkek infertilitesi.........Jinemed ........ :teytey: :teytey: :teytey:

:nazar: siber............?.........................?...... .........uzun protokol .....2.deneme...............sebebi bilinmeyen inf.........genart......... 28 ağustosta opu'm var

:nazar: elif23...........?..........................?..... ..........uzun protokol......2. deneme.................polikistik over................smyrna.......... 4 ay sonra başlıcam

:nazar: sabriya........?..........................?....... .............?...................3. deneme.................polikistik over....................?............... 4 ay sonra başlıcak

:nazar: lansor17.......?.........................?......................?..................2. deneme..................erkek infertilitesi..........umut tüp.........bayramdan sonra başlıcak

:nazar: bensunaz.....?.........................?......................?..................3. deneme...................yumurta rezervi..........memoriel............kasım da başlıcak

:nazar: daglar...........?........................?.................uzun protokol ......3.deneme............. ........erkek inf...................MAYA.............Ekim-Kasım gibi düşünüyorum

:nazar: _naz............?.........................?.................Dondurulmuş.......7. denemem..................Pko........ ..........Alman Hastasesi.......Eylülsonu yada Ekım başı gıbı

:nazar: gunes29.......?........................?..................pgt.....................1. denemem .................genetik ............................................3 4 ay sonra başlıcak

:nazar: justing76.............................................................................1. deneme.................kadın ve erkek............................................bayramdan sonra

Son düzenleme:
:nazar: elif23...............3. deneme..............pocas............smyrna..........4 ay sonra başlıcam

tedavide olanlar
isim .........transfer..............test tarihi.........protokol........kaçıncı deneme.........rahatsızlık .......merkez......sonuç

şeklinde bilgilerini yazararsa daha iyi olur

kendim için söylüyorum 3 denemede gebe kalan birini görünce mutlu oluyorum umut oluyo banada o yüzden liste yapmak istedim

isim .........transfer..............test tarihi.........protokol........kaçıncı deneme.........rahatsızlık .......merkez......sonuç

siber..............2.deneme...........uzun protokol .........sebebi bilinmeyen inf.........genart......... 28 ağustosta opu'm var transfer henüz belli değil

benide ekleyebilirmisin listeye?

........isim ...........transfer...............test tarihi...........protokol..........kaçıncı deneme..............rahatsızlık ................merkez..........sonuç

:nazar: siber............?.........................?...............uzun protokol .....2.deneme...............sebebi bilinmeyen inf.........genart......... 28 ağustosta opu'm var transfer henüz belli değil

:nazar: elif23...........?..........................?...............uzun protokol......3. deneme.................polikistik over................smyrna.......... 4 ay sonra başlıcam

:nazar: sabriya........?..........................?....................?...................3. deneme.................polikistik over....................?............... 4 ay sonra başlıcak

Son düzenleme:
canim ben daha yeni negatif sonuc aldim 2 kere negatif ins 4 ay sonra baslicam hastaneasi belli degil rahatsizlik pco hayirlisi olsun hepimize

merhaba elif.haydi benide ekle listeye belki bu liste uğurlu gelir.3. denemem olacak erkek infertilitesi merkezim umut tüp bebek olacak sanırım.bayramdan sonraki adetimle başlıyorum inşallah.

elif bende kasım gibi düşünüyorum..2 kere negatif aldım..4 kere de transfer olmadı..inaşşlah bu sayfa hepimize hayırlı gelir..

merhaba elif.haydi benide ekle listeye belki bu liste uğurlu gelir.3. denemem olacak erkek infertilitesi merkezim umut tüp bebek olacak sanırım.bayramdan sonraki adetimle başlıyorum inşallah.
inşallah canım gebe kalırız
umarım en kısa sürede bebişlerinize kavuşursunuz.
çok sağol canım bizde bi gün bu heycanı yaşarız inşallah
elif bende kasım gibi düşünüyorum..2 kere negatif aldım..4 kere de transfer olmadı..inaşşlah bu sayfa hepimize hayırlı gelir..
canım sorun neydi bide nerde tedavi olcağın bellimi

canım sorun neydi bide nerde tedavi olcağın bellimi[/QUOTE]

canım ben en son kini memorilde yaptırmıştım..yine momoril diye düşünüyorum RABBİM nasip ederse kasım gibi olcak..bende yumurta rezervi düşük..

X