2010 Ekim Anneleri

NevYas

Guru
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2009
6.007
8
Uzun süre topiğimize uğramayan-paylaşım yapmayan-gelişmeleri bildirmeyen arkadaşlar listemizden silinecektir ve lütfen tekrar tekrar listeye girmek için mesaj atmayınız topikte aktif olmayanlar listeye alınmayacaktır bilginize....

Son düzenleme:
cok güzel olmus bakalim benim reglde bir subat insallah bu listeye girebilirim:))
senin belirtilerle ayni benimkiside ama bazen regl belirtisi ile karisiyor.benim bu bebek nazli cikti 2009 dan beri deniyorum gelen giden yok:KK43:

2010 ekim annişleri paylaşıma burdan devam edelim ....

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar Rabbim nasip ederse 1 Ekim 2010 da gelecek bebeğim..Burda bilgilerimizi liste haline getirip takip edelim..Mümkünse sadece bizlere ait olsun bu topic..

Açılışı ben yapayım..:nazar:

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

**KK Nick** *YAŞ* ***SAT*** **Tahmini D.T.** **Hamiş kaldığı KG* * Cinsiyet* *Güncel notlar*

1- Nevyas -------- 27 ------- 25 Aralık --------- 1 Ekim 2010 ---------------- 72 ----------------- *************
merhaba benimde sonadetim 25 aralık bebeğimin beklenen doğum tarihi 1 ekim

selam kızlar ,durumum kesinleşsin ben de burada olmak istiyorum.
SAT 6 OCAK yaş 33

Merhaba arkadaşım hayrlı olsun seninde bebişin sağlıcakla kucağımıza alırız inşallah..
inş o günleride görürüz canım yaşım 29 kilom 60.ne gibi belritilerin var senin.bende hiç bişey yok.doktorada gitmedim daha

inş o günleride görürüz canım yaşım 29 kilom 60.ne gibi belritilerin var senin.bende hiç bişey yok.doktorada gitmedim daha

İnşallah canım..Bendede hiç bir belirti yok daha çok minik zaten ben geç yumurtladım ve geç döllendi değerim 20.63 dü dün.Doktora gitmedim bende aradım bu sabah gelme dedi daha görünmez haftaya gel dedi o zamana kadar düşük tehlikesi için progestan kullan ve yat dedi bana canım..

merhaba benimde sonadetim 25 aralık bebeğimin beklenen doğum tarihi 1 ekim
canım benim yaşım 26 değil 29 yeni girdim daha..:)bebeğim doğumgünü hediyesi olarak geldi bana.inşallah sıkı sıkı tutunur bırakmaz annesini

canım benim yaşım 26 değil 29 yeni girdim daha..:)bebeğim doğumgünü hediyesi olarak geldi bana.inşallah sıkı sıkı tutunur bırakmaz annesini

Ters yazmışım :)) evet çok güzel bi doğum günü hediyesi olmuş istedikten sonra hemen hamile kaldın mı?Ben 10. ayımda kaldım inşallah sıkıca tutunurlar bize kasıklarımda hafif sancım var benim...

benimde sat 5 ocak bakalim 1 subatta beklenen regl bu sefer ekim annesi olabilirim insallah.

Hayirli olsun kizlar,saglikla kucaginiza almak nasip olur insallah.

sat 26 yaş 26 Allah herkese sağlıklı ve hayırlı bebekoviçler nasip etsin ....

Kızlar hepinizi tek tek tebrik ediyorum. ınşallah dolup taşar burası güzel haberlerle.
Allah hepinizin hamileliğini tamamına erdirsin inşallaaaaaaaaaahhhhhhhhh...

arkadaşlar öncelikle herkese mrb, Allah nasip ederse bende eylül y6ada ekim annesi olacağım ama daha önce başımdan iki defa erken gebelik kaybı geçtiği için bebeğimin kalp atışlarını duymadan hamileyim diyemiyorum,

Allahım hepimize sağlıkla ve hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin,

size bir sorum olacak, bana mikro yapıldı pgt ile, şuan 5+3 olmalıyım en son girdiğim ultrosona göre, ama ben kendimde hiç belirti hissetmediğim ve daha önceki kayıplarımdan dolayı endişeliyim doktora gitmeme henüz 4 gün var ve bundan dolayıda bugün 7 gün aradan sonra tekrar beta hcg yaptırdım hesaplarıma göre tam katlamış görünüyor, eğer bozulmuş bir gebelik ya da boş kese vs. olsaydı beta hcg katlarmıydı? bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurmusnuz?

arkadaşlar öncelikle herkese mrb, Allah nasip ederse bende eylül y6ada ekim annesi olacağım ama daha önce başımdan iki defa erken gebelik kaybı geçtiği için bebeğimin kalp atışlarını duymadan hamileyim diyemiyorum,

Allahım hepimize sağlıkla ve hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin,

size bir sorum olacak, bana mikro yapıldı pgt ile, şuan 5+3 olmalıyım en son girdiğim ultrosona göre, ama ben kendimde hiç belirti hissetmediğim ve daha önceki kayıplarımdan dolayı endişeliyim doktora gitmeme henüz 4 gün var ve bundan dolayıda bugün 7 gün aradan sonra tekrar beta hcg yaptırdım hesaplarıma göre tam katlamış görünüyor, eğer bozulmuş bir gebelik ya da boş kese vs. olsaydı beta hcg katlarmıydı? bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurmusnuz?

Bebeğin hayrlı olsun canım Rabbim bu defa tamamına erdirsin inşallah değerlerin katlamışsa bir sorun yok gibi canım..Belirti bendede yok sadece ağrım oluyor biraz o kadar..

selam arkadaşlar ..Allah nasip ederse Eylül Annesi olacağım ben şuan 7 haftalık bebeğim :) .. ben adetim geçtiğinde hissettim sanki içimden bi ses bu ay hamilesin hande diyordu! 10 ay bekledik bebeğimizi bi kaç kere daha test yapmış ve üzülmüş olmamdan dolayı yapmayacağım dedim ama dayanamadım adetim 4 gün geçtikten sonra hemencecik yaptım:))silik çıktı 2.çizgi kalbim pıt pıt atmaya başladı hemen özelden kan testi yaptırdım sonucu aldım yarım saat sonra dr.omzuma dokundu Hamilesin 4 haftadan küçük dediğinde oraya bayılmamak için kendimi zor tuttum ...çok güzel bi duygu yaa ... Allah herkesin bebeğine ÖNCE SAĞLIK VERSİN hepinizi öpüyorum

Nevyas cnm seninde hayırlı uğurlu olsun inşallah tüm arkadaşlarında, allah hepimize sağlıkla hayırlısıyla kucağımıza aldığımız günü görmeyi nasip etsin inşallah,

benimde halen ağrılarım var,

Ters yazmışım :)) evet çok güzel bi doğum günü hediyesi olmuş istedikten sonra hemen hamile kaldın mı?Ben 10. ayımda kaldım inşallah sıkıca tutunurlar bize kasıklarımda hafif sancım var benim...
evet canım korunmayı bıraktıktan sonraki ay hamile kaldım.az önce test yaptırdım değerim1281 çıktı.benimde hafif hafif sancılarım oluyo.çok korkuyorum bebeğime bişey olacak diye

X