2010 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

aynen mopsy cim. bugün bende fenayım. dr bulantı hapı verdi. yarın aldırııcam. sürekli öğürüyorum
geçsin artık yhaaa :gitme:

hadi gözünaydin duymuşsun pıt pıtları
sen yap canım istiratını
benimde 2 kere karnımda öldü bebeğim
bu üçüncü gebeliğim Allahım inşallah bu sefer sağ salim alırız bebeklerimizi kucağımıza

slm arkadaşlar bende eylülde doğum yapıcam Rabbim izin veririse.eylül 15 gibi görnüyo şimdilik bi aksilik olmazsa.doktora gttiğimzde istenilen testleri ve durumlarımızı paylaşalımmı burdan.önce ben başlıyım benden detaylı kan idrar testi istedi herşey normal çıktı ama guatr değerimi biraz yüksek buldu ve tekrar test yaptık 2.3 çok fazla endişelenicek bişey yok ama doktor biz sağlıklı gebelikte 1.5 olmasını istiyoruz dedi ve bana bi laç verdi 1 ay sonra tekrar test yaptracm inş. düzelir.bende ayın 20 sinde gittim kese görüldü 10 gün sonra tekrar çağırdı gelişime bakalım diye bakalım cumartesi gidcem çok heycanlıyım şimdiden

slm kızlar..Bugün tahlil sonuçlarım için hastaneye gittim.dr herşey normal dedi.Progestanıda bıraktım dün.:lepi:
Dr a yürüyüş yapabilirmiyim dedim koşu bandında.3 aydan sonra dedi.15 gün sonra uzun yolculuk ve uçak yolculuğu yapacağım.O zaman önceden göreyim sonra karar veririz gidip gitmeyeceğine dedi bilmiyorumkismile.Hayırlısı bakalım.Çok şükür iyiyiz artıkopuyorumnanaktan bayanssulusmile

nagiş senmi varsın bek..naber kız nasılsın bugün...

iyim canım çıkartıp rahatlıyorum işte napayım vakit geçiyor bulantı hapını kullanıyorum fazla fayda etmiyor ama gene rahatlatıyor

sen nasılsın bebek nasıl

mrbbbb ben yeni üye oldum bu siteyeee:):) bende 2010 eylül anne adayıımm:):) özelden msj gönderemiyorum size amaaabilmiyorumkismile

Hoşgeldin canım kaç haftalık hamilesin:CüvCüv:

mrbbb:):) hoşbuldukkk:):):)dün kantesti sonucumu aldım:):):) yani daha çok yeni öğrendim bebekkk haberini :):) yarın doktor randevum var dünkü hemşire 5 haftalık dedi:):):) ama tabiki doktor ne derse o doğrudur benceeeeeeeee:):):) doğum için de dünkü hemşire 23 eylül dediiii:):) hayırlısı olsun bakalımmmopuyorumnanaktan

yarınki doktor randevusundan sonra tekrar detaylı yazarım yaşadıklarımııı::):):):) çoooooookkk heyecanlıyımmmmmmm:CüvCüv:sırnaşık şey

bu arada cinsiyeti konusundaa hissedenler var mı???(tabiki eli ayağı düzgün olsun da cinsiyeti önemli değil) ama ben sanki kız olacakmış gibi hissediyorum eşimde öle hissediyoo:):):)inanılmaz bişi hayatım boyunca erkek bebeklere bayıldımmm çok ilginç kız gibiymiş gibi hissediyorumm::CüvCüv:

Gamze hosgeldin bir kere tadını aldığın zaman sitenin bırakamazsın ben 2007 yılından beri neredeyse hergün giriyorum.

Kızlar bu arada bende depresyon başladı herseye ağlıyorum hiç birşeyden memnun değilim. Eşiklere aram açıldı ((

Herkese günaydın......
çok şükür uzunca bir uğraştan sonra sürpriz şekilde hamile olduğumu öğrendim.. şu an 6 haftalığım... 2 hafta sonra kalp atışlarını duyacağım allah nasip ederse.. benide listeye ekleyin lütfen...

Merhaba kızlar! herkese hayırlı olsun ve bebeklerimizi sağ salim ellerimize almayı nasip etsin! Ben de ınşallah Eylül annesi olacağım. Tahminen doğum tarihim 7 Eylül.. Şuan tam 8 hafta 1 gün olduk. Çok mutluyum ama bazı insanlar çok sevinme erkenden hiç bi plan yapma diyorlar.. Çok üzülüyorum siz ne düşünüyorsunuz?

günaydın arkadaşlar,
topic taşınmış anladığım kadarıyla.artık buradan devam herhalde.
yeni katılan arkadaşlarımıza bebişleri hayırlı olsun diyorum.
saltanatcım bana dr. bile senin dediğine yakın bişey dedi
gerçekçi düşünüyolar napalım.bebeğin şu an için sağlıklı olduğunu da söyledi
oyüzden allaha dua edeceğiz başka yapacak bişey yok.

canım bende kendimi tuhaf hissediyorum.sabahları çok mutsuz,halsiz,uykusuzluktan ölen bir tipe bürünüyorum.dediğin gibi ağlamak çok kolaylaştı artık.ve hep yatmak istiyorum ama ne mümkün.sabahın köründe kalk işe gel.
ekşilerle mi aran açıldı demek istedin.benim tam tersi tatlı yiyemiyorum.
hep ekşi ve tuzlu şeyler istiyorum.

Eylül anneleri..
Hepinize güzel hamilelikler ve sağlıklı doğumlar sağlıklı bebişler inşallah..
Aranızda bazılarınızı tanıyorum, onlaar da beni tanır..
Ben de Haziran annesiyim.. Yolu yarıladık artık.. Zaman çok çabuk geçiyor emin olun

çok sağol... aynı güzel dileklerimle......
inşallah yolu yarıladığımız zamanları da görürüz.. ben daha kalp atışını dahi duyamadım... çok inanamıyorum hamile olduğuma...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…