2010 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bozo merhaba canım, benim oğlum da süt içmiyordu. Ben şöyle bir taktik uyguladım. Gece uyurken süt ısıtıyorum ve içine de cici bebe koyuyorum 3 tane 1 tane de kesme şeker. O uyurken biberonla veriyorum ilk zamanlar az içiyordu şimdi bir biberon içiyor geceleri. Sabah kahvaltısını da süt cic bebe ve kahvaltılıklarını karıştırıyoum veriyorum. Tavsiye ederim.

Canım gece ağzına biberon deyince kıyameti kopartıyor. Biberon anne memesin yakın olan uçtan ama inanmıyor onada. Bu arada hamilesin sanırım hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah

önemli haberleri buraya da yazın reyhan, ben işten face'e giremiyorum, çatlıyorum bütün gün :)

eylül anneleri sizleri kkdan buldum face geçtim geçeli burayı açmaz olmuştum. bi bakayım dedim ama içim bir tuhaf oldu hamilelik günlerim geldi aklıma, şimdi ne çabuk geçti desemde son aylar gerçekten zordu.
gelgelim sorularıma 15 ay bitti,
1)suçiçeği aşısı yaptıran varmı?
2)geceleri halen kaç kere uyanıyorsunuz?
3)süt içmeme sorun çözümleriniz nelerdir?:KK49:

eylül anneleri sizleri kkdan buldum face geçtim geçeli burayı açmaz olmuştum. bi bakayım dedim ama içim bir tuhaf oldu hamilelik günlerim geldi aklıma, şimdi ne çabuk geçti desemde son aylar gerçekten zordu.

merhaba canım, face olunca pek buraya takılmıyor kimse,sadece benim gibi işten giremeyenler arada bi cee diyip kaçıyo :)
1) su çiçeği aşısını yaptırdım ben, hatta 2 ay oldu yaptıralı (14 aylıktı)
2) geceleri hala çok sık uyanıyoruz malesef, en az 3 kere :KK43: benimki emerek uyuyor ve bu yüzden gece de sık sık kalkıp meme istiyor. Bi ara unutturmuştum gece emmeyi,uykusu da düzene girmişti ama mecburi sebeplerden yine başladık. Dayanabildiğim kadar dayanayım diyorum ama gece uykusuz kalıp saba işe gelmek eziyet gibi o yüzden her an memeden kesebilirim
3) benimki de sütü pek içmiyor. Ben bunu hala emiyor olmasına bağlıyorum,dün gece emzirmedim inat ettim o da paşa paşa süt içti biraz :) Onun dışında illa süt içsin diye bi çabam yok, sütlaç,yumurtalı peynirli ekmek,peynirli menemen, yoğurt vs. bunlarla takviye ediyorum kalsiyum ihtiyacını. Ama eminim emmeyi bırakınca süt de isticek :)

Aklıma gelmişken; bir keresinde de muz ve sütü beraber denedim ama muzlu süt olarak değil, bir muzdan ısırdı bir yudum sütten aldı, o şekilde de içiyor bazen. ama süte birşeyler katınca hiç almıyor ağzına

Son düzenleme:

1- 13.ayda aşı olduk
2- kalkıyor kaç kez kalktığını sayamıyorum:KK70:
3- çözüm bulursan bana da söyle:KK70:

Merhaba Sevgili Eylül Anneleri
Bir Gülümseme Bir Hayat ! Adı altında bir sosyal sorumluluk projesine başladık. Sizler annesiniz en duyarlı üyelerimizsiniz. Gelin bu projede elimizden tutun, kırmayın bizi anneler ! Bakın bizim aldığımız 2 tekerlekli sandalye sahibini buldu. Biri 12 diğer yavrumuz ise daha 8 yaşında. Sizler annesiniz gelin 'bir gülümse bir hayat' sayfasına (http://www.kadinlarkulubu.com/portal/bir-gulumseme-bir-hayat) sizin logonuzu altında kalbinizle koyalım ! Altına Yazalım Eylül Anneleri, bu kalp Eylül Annelerinin kalbidir ! Yazalım .....

Kampanyaya Katılan Gruplar :

* 70-79 Kilo Diyet Grubu
* Makara Kukara Geyik Başlığı
* 2011 Gelinleri
* BURADA SİZ OLMAK İSTEMEZMİSİNİZ ?

Sorularınız için ....

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-kulubu-pro-uyelik-kart-hakkinda/494563-gulumseme-hayat.html

Merhaba arkadaslar ben 2011 eylul annesıyım benım bır konuda yardıma ıhtıyacım var bana yardım edermısınız.
Oglumda bitik belirtisi yok ama temızlıgı konusunda pıpısıne dokunmuyorum yanı dersını gerı cektırme falan yapmıyorum eskı doktorumuz dokunma demıstı yenı doktorumuzda bişey demedı. Sizler geri cektırıp temızlıgını yapıyormusunuz. Temızlemıyorm dıye kendımı cok kotu hıssettım. Bilgilendırırmısınız benı

HAyat dedikleri ne kadar kısa ya da çaresizliklerle dolu ..Şu izmirdeki arkadaşımıza Çok üzüldüm Herşeyi bırakın Tüm kırgınlıkları Birbirimize Sarılalım..

Merhaba Sevgili Eylül Anneleri
Bir Gülümseme Bir Hayat ! Adı altında bir sosyal sorumluluk projesine başladık. Sizler annesiniz en duyarlı üyelerimizsiniz. Gelin bu projede elimizden tutun, kırmayın bizi anneler ! Bakın bizim aldığımız 2 tekerlekli sandalye sahibini buldu. Biri 12 diğer yavrumuz ise daha 8 yaşında. Sizler annesiniz gelin 'bir gülümse bir hayat' sayfasına (http://www.kadinlarkulubu.com/portal/bir-gulumseme-bir-hayat) sizin logonuzu altında kalbinizle koyalım ! Altına Yazalım Eylül Anneleri, bu kalp Eylül Annelerinin kalbidir ! Yazalım .....

Kampanyaya Katılan Gruplar :

* 70-79 Kilo Diyet Grubu
* Makara Kukara Geyik Başlığı
* 2011 Gelinleri
* BURADA SİZ OLMAK İSTEMEZMİSİNİZ ?

Sorularınız için ....

http://www.kadinlarkulubu.com/kadinlar-kulubu-pro-uyelik-kart-hakkinda/494563-gulumseme-hayat.html

İnşallah kazenCim Biz tek Yürek olmasını Biliriz Tam destek İnşallah..

slm eylül anneleri
beni hatırlayanınız var mı bilmiyorum ama eylülde doğum yapacaktım fakat ağustosda gelmişti bebiş.
şimdi kocaman oldu oğluşum.kendine arkadaş arıyor.beylikdüzünde oturan anneler.bebeişlerimizi kaynaştırmaya ne dersiniz.kreş ve bakıcı arıyorum formunda beylikdüzünde oyun gurubu aryorum diye konu açtım.beylikdüzünde oturan anneler hadi birlikte bebişler için etkinlikler yapalım.

X