2010 Lise Mezunları Paylaşım Alanı

sınav eylül ayında yapılıyor diye biliyordum ben ama 2010'da haziranda yapılacağını duydum ne kadar doğru acaba bilgisi olan varmı ?

sınav tarıhlerı bellı olmadı ama buyuk ıhtımal eylul ayında olacak yavas yavas sındırerek calısmak en dogrusu her gun az az baslamadım dıye uzulme

çok saol Fountain.Kızlar mayısın sonunda başlıyo kayıtlar hadi hayırlısı bakalım

Valla perşin seni kutlarım.Herkez temmuzda tatil yaparken sen ders çalışmaya başlamışsın.Arkadaşım sen bu sene kazanırsın kpss yi başarılar yani yazın sıcağında ne büyük azim.Bende bu hafta kpssye çalışmaya başladım türkçe çok zor geliyo matematik zaten temel zayıf bilmiyorum sosyalden sadece yaparak iyi puan alırmıyım yani 85 ile 90 puan almak için attım 120 sorudan 100mü net yapmak gerekir genel kültür testinden bu puanı karşılayamayızmı arkadaşlar anladınızmı soruyu

teşekkrler fountain bilgiler içinnn
özlemcim ortalama olarak 90 netin üzerinde yapmalısın zaten puan yok kaç net yapmşsn o senn kpss puann ok

Valla perşin seni kutlarım.Herkez temmuzda tatil yaparken sen ders çalışmaya başlamışsın.Arkadaşım sen bu sene kazanırsın kpss yi başarılar yani yazın sıcağında ne büyük azim.Bende bu hafta kpssye çalışmaya başladım türkçe çok zor geliyo matematik zaten temel zayıf bilmiyorum sosyalden sadece yaparak iyi puan alırmıyım yani 85 ile 90 puan almak için attım 120 sorudan 100mü net yapmak gerekir genel kültür testinden bu puanı karşılayamayızmı arkadaşlar anladınızmı soruyu

:) sağol asyanur . Son şansım o yüzden çok çalışmam ve kazanmam lazım. Geçmiş yıllardaki sorulara bakarsanız zaten zor sorular yok az bir çalışmaylada yapılabilir. Ama yorumdan çok bilgi gerektiren sorular var o yüzden dikkatli çalışmak lazım. Matematik benim de zayıf fazla yapabileceğimi sanmıyorum ama Türkçe ve Tarihten full çıkarmayı planlıyorum. En azından Türkçeyi yapmaya çalışmalısın bence.

kolay gelsin :)

iy[B]i akşamlar kızlarrrr
bende bu yıl ilk kez giricem sınava kısmet olursa
ama daha çalışmaya başlamadım
3 ay önce safra kesesi ameliyatı oldum
geçen haftada küçük kızım göbeğinden bir operasyon geçirdi
biraz kendimize gelelimm
allahın izniyle en kısa zamnanda kitap alıcam ve çalışmaya başlıycam
artık yıllardır kös kös evde oturduğum yetti
bende bişeyler yapmak kabuğumdan çıkmak istiyorummm
[/B]

sevvalcik ınsallah bende bu sıra doktordan berı gelmıyorum beynımdekı kıstın onemlı bısey olmadıgını ogrensem baslıycam duzenlı ders calısmaya yarın emar cekılsın bıtsın bu hastane faslı ben donucem zaten burdada derslerle ılgılı paylasım yapıcam ama tek benle olmaz

sevvalcik ınsallah bende bu sıra doktordan berı gelmıyorum beynımdekı kıstın onemlı bısey olmadıgını ogrensem baslıycam duzenlı ders calısmaya yarın emar cekılsın bıtsın bu hastane faslı ben donucem zaten burdada derslerle ılgılı paylasım yapıcam ama tek benle olmaz

geçmiş olsun umarım hiç bir şey çıkmaz ve yaşadıklarını hatırlayıp sadece güler geçersin
ama bende hastane ve dr lerle yaşamaktan gece uyurken bile kendimi hastanede zannediyorummm
allahın izniyle minik kuşumda ayaklansın ilk işim gidip kitap almak olucak
o zmaan dahada çok paylaşım yapabilicem burda sizlelrle
şu anda sınav hakkında bir bilgim olmadığı için paylaşımdada bulunamıyorummm

arkadaşlar bizde bir grup kuralım ve çalışmaya başlayalım birbirimize yardımcı olalım şimdi ilk önce bir plan yapalım ve bilgilerimizi birbirimizle paylaşalım hadi arkadaşlar sıkı bir çalışmayla 90 ve üstünü hdefleyebliriz

evet bende onu dıyordum devamlı calısıcak olanlar lısteye katılsın hergun calıstım falandıye bılgı versın kopmasın ama sırf laftada kalmasın burda dıpnotlar bılgıler sorular paylasılsın bır kısı degıl herkes yapsın aksamları herkes gırebılr mesela bı saat verıp toplanalım soru cozelım dersaneye gıdınce nasıl hocaya hesap verıyorsun baglılık oluyo bızde burda bırbırımıze destek olalım matla ılıgılı ben bılen arkadaslardan yardım ısterım dıger derslerı yapabılıyorum

geçmiş olsun umarım hiç bir şey çıkmaz ve yaşadıklarını hatırlayıp sadece güler geçersin
ama bende hastane ve dr lerle yaşamaktan gece uyurken bile kendimi hastanede zannediyorummm
allahın izniyle minik kuşumda ayaklansın ilk işim gidip kitap almak olucak
o zmaan dahada çok paylaşım yapabilicem burda sizlelrle
şu anda sınav hakkında bir bilgim olmadığı için paylaşımdada bulunamıyorummm

bebegın olacak sanırım saglıkla buyusun paylasım yapıyoruz lıste olusturulım ...

bebegın olacak sanırım saglıkla buyusun paylasım yapıyoruz lıste olusturulım ...

bebeğim yok tatlım
küçük kızım 4 büyüğü 9 yaşında iki kızçem var
29 yaş böyle bir şey için geç değildir diye umuyorumm
ilk önce eşimin desteği vede sizlerle yapıcağımız güzel çalışmalardan sonra başarıcağıma inanıyorummm

X