2010 mart anneleri hadi burda buluşalım....

caım yaşadıkların erken dönem hamilelik belirtilerine çok benziyor. ben de ilk zamanlar aynı adet sancısı gibi sancılar yaşamıştım. testlerde ise negatif şüpheli ancak pozitif kesin. en güvenilir olanı sen bir kan testi yaptır. için rahatlar. hayırlısı olsun...opuyorumnanaktan

cevabın için çok teşekkür ederim.

merhaba ben de mart sonu nisan başı annesi olacağım sanırım yani umarım:) daha zaten 10+3 teyim:) bakalım haftaya da of offf ikili test ense kalınlığı umraım hiçbişi çıkmadan geliris bebişimle evimize :)

neslihan benide aranıza alır mısın? bende tam 9 haftalık hamileyim. nisan 9 diyor hesaplama da doğum tarihi ama mart grubuna girebilirim herhalde.... herkese sağlıkla bebeğini kucağına almka nasip olur inşallah....

Merhaba bende 13+4 hamileyim.Mart başı inşallah doğum.2 hafta önce ense kalınlığı ölçüldü normaldi.2 hafta sonra üçlü tarama ve cinsiyet için gideceğim.Hayırlısı inşallah..

selam kızlar bende 12+6 hamileyim ama aklım karmakarışık ikili test yapıldı 37 yaşındayım doktorum aminiyosentes dedi testlerim iyi çıktı aslında yaşıma göre gayet iyiymiş ama 35 yaş sonrası bu testler bizim için bir şey ifade etmez dedi birde sizlerin sorduğu soruları görünce ben ilgisiz bir annemi olucam diye korktum hastane bilgileri oda bilgileri ense kalınlığını bile sormamışım doktoruma sadece iyi dedi bende sustum sormadım doktorummu ilgisiz benmi kızlar doktorsa değiştireyim sizin doktorlarınız nasıl

selam kızlar bende 12+6 hamileyim ama aklım karmakarışık ikili test yapıldı 37 yaşındayım doktorum aminiyosentes dedi testlerim iyi çıktı aslında yaşıma göre gayet iyiymiş ama 35 yaş sonrası bu testler bizim için bir şey ifade etmez dedi birde sizlerin sorduğu soruları görünce ben ilgisiz bir annemi olucam diye korktum hastane bilgileri oda bilgileri ense kalınlığını bile sormamışım doktoruma sadece iyi dedi bende sustum sormadım doktorummu ilgisiz benmi kızlar doktorsa değiştireyim sizin doktorlarınız nasıl

bazı doktorlar öyledir canım eğer eline kerpeten almazsan hiçbir şey söylemezler. bazıları da sen istemesen de seni bilgilendirirler. ama aklında soru işareti yaratıyorsa doktorunu değiştir bence..opuyorumnanaktan

bazı doktorlar öyledir canım eğer eline kerpeten almazsan hiçbir şey söylemezler. bazıları da sen istemesen de seni bilgilendirirler. ama aklında soru işareti yaratıyorsa doktorunu değiştir bence..opuyorumnanaktan

sana katılıyorum canım bende değiştirdim doktorumu ve şimdi içim çok rahat ilk doktorum ne hastalıaklarımı sormuştu nede bana kilo ölçümü gibi bieşeyler yapmıştı üstüne birde bebeğimi bir hafta daha küçük olarka hesaplamış ki bu affedilemez bence

ama şimdi bakıyorum herşey çok keyifli doktorum çok iyi istanbul hisar ıntercontimental hospital filiz hanım :teytey:

merhaba kıslar tam 13 haftalık hamileyim zaman ne kadar hızlı geçiyor aslında :) bi tek askerde olan eşimin yolunu bekelrken geçmek bilmiyor :KK43: doktoruma bu hafta sormayı unuttum çatlaklar için kırem tabi henüz başlamadı ama bununla ilgili ne gibi önlemler alıyorsunuz . 10 hamileden 9 unda görünene ve yeterli önlemi alınmadığında da kalıcı olan bir sorun biliyorsunuz ?

merhaba neslihan ben de yeni katıldım aranıza hem yeni üye hem de yeni anne adayıyım bende inşallah 2019 mayısta anne olcağım 7eylülde doktora gittm 4haftalık hamişim sadece kese gördük bayramdan sonra tekrar gidicem ama günler geçmiyor bebeğimi de bir görebilseydim kalbini duyabilseydim rahat uyku uyuyabileceğim,doktorum 3ay bitene kadar yolculuk yapma dedi bayrmda ankaraya ailemin yanına gitmek istiyorum 5.5 saat sürüyor ne yapcam offf gitmezsemde moral olarak kötü olcam karar veremedim 7aylık evliyim ilk bayramımızı ailemle geçirmek istiyorum çünkü yardımcı olun kızlar lütfen:KK43:((

pardon 2010 yazcaktım yanlış olmuş heyecandan kızlar yardfım edin lütfen ilk aylarda yolculuk yapan varmı aranızda

X