2010kpssye girecek lisans mezunları bi sorum var

handealan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009
1.123
8
arkadaslar benim sorum su.şimdi kpss 2009 a girdik cok zahmetli 3 aşama bi sınavdı puanlar alındı atanamadık.neyse 2010 da da kpss ye giricez.peki yine 3 aşamalı mı sınav da opuyorumnanaktanvereliniortakhangiderslerden mesul olucas.kaç soru cıkıo.bilgisi olan ve b grubu kadrodan yararlanmak isteyen lisans mezunu arkadaslar yardımcı olursaız cooook sevinicem.şimdiden herkese tesekkürler

arkadaslar benim sorum su.şimdi kpss 2009 a girdik cok zahmetli 3 aşama bi sınavdı puanlar alındı atanamadık.neyse 2010 da da kpss ye giricez.peki yine 3 aşamalı mı sınav da opuyorumnanaktanvereliniortakhangiderslerden mesul olucas.kaç soru cıkıo.bilgisi olan ve b grubu kadrodan yararlanmak isteyen lisans mezunu arkadaslar yardımcı olursaız cooook sevinicem.şimdiden herkese tesekkürler

yıldan yıla aşamalar eksilmiyo bildiğim kadarıyladelikafadulden

2010 da da aynı şekilde olur sınav

gecen yıl çalışmadan mı girdin sınava

osym nin sitesini incelersen aradıgını bulursun

eğer b grubundaysan canım 2010 daki sınav geçerli.ben de b grubuyum genel yetenek ve genel kültür yetiyo.2009 dakne de girdim ben ama yine GY GK girdim diğerlerini yapmadım

yıldan yıla aşamalar eksilmiyo bildiğim kadarıyladelikafadulden

2010 da da aynı şekilde olur sınav

gecen yıl çalışmadan mı girdin sınava

osym nin sitesini incelersen aradıgını bulursun

sen benden de betermişin bu konuda a ve b grubu die bişi var hayatım benm sorduum soru bunla alakalıydı

eğer b grubundaysan canım 2010 daki sınav geçerli.ben de b grubuyum genel yetenek ve genel kültür yetiyo.2009 dakne de girdim ben ama yine GY GK girdim diğerlerini yapmadım

canm a ve b grubu olmak nasıl bişi yani sonucta ben hangisine istersem giremiomuyum

sen benden de betermişin bu konuda a ve b grubu die bişi var hayatım benm sorduum soru bunla alakalıydı

biliyorum a ve b grubu oldugunu canım

senin sorun ne onu anlayamadımşakkıdı

canm a ve b grubu olmak nasıl bişi yani sonucta ben hangisine istersem giremiomuyum

senin bölümün ne ?

istediğin sınava girebilirsin

parasını verdikten sonra 4 oturuma da girebilirsin

evet kıslar herkese tesekkür ederim bi arkadasın verdiği acık ve net yorum sayesinde iice öğrendim.kpss b grubundan da a grubundada girebiliom sınava.önmli olan hangisini istediğime karar verdim a grubuna bu sene girdim cok zordu ve cok detaylı calısmak lazım uzmanlık kadrolar için gerek bu.b grubu dediğide sadece 1.oturuma girmem yani genel kültür genel yetenek ten sınav olucam.bu sene b grubu deniycem inşallah basarılı olurum oluruz hepimiz....

X