2011 Eylül Anneleri

Evet canım hayırlısı allahtan.
Hazırlıklara başladınız mı kızlar???

hazırlık derken bebek içinmi benim ilk olmadığı için bide tam olarak cinsiyetini bilmediğim için şimdi sadece pembe yelek ördüm dahada bişey yok am kendime bir kaç hamile kıyafeti aldım senin ilkdir şimdi sen neler nelr hazırlıyorsundur bebişine

Bizimkisi kesin kiz doktorumuz 3 kere soyledi kiyafet yada kucuk aksesuarlari almaya basladik yawas yawas almak daha kolay geliyo son aylara odayi puseti falan birakiyoruzz

benim hiç kız kıyafetim örgüm yok annem oğlumun çeyiizini hep mavi getirmiş ee onlarıda giydiremem benimkide kesinleşsin alacam inşlalhh:KK6::KK6::KK6:

ikili test yaptırdım çok iyi çıktı 7855 te 1 riskti sonra üçlüyü yapalım dediler onun sonucu kötü çıktı 124 e 1 risk çıktı :KK43:(( kahroldum kaç gün bunun devamında ikinci düzey ultroson ve sonrasında amniyosentez yaptırabilirsin dediler ben aldırmayı düşünmediğimden riskli olan sıvı aldırma işleminide yaptırmadım ikinci düzeye yakın detaylı ultrosonla baktılar şanssızlık hastane çalışanlarının grev zamanına denk geldi süreli olduğundan onu yaptıramadım ama dediğim gibi ona yakın detaylı şekilde ölçümlerini yaptılar....
Yaptırmaman en doğru karar olmuş doğruluk oranları bu kadar düşük testleri neden yaptırıyorlar anlamadım İkili testin doğruluk oranı %80-85 üçlü testin doğruluk oranı %57 yani bu oran çok düşük iki testin birinin sonucu yanlış demek... Ve kiminle paylaştıysak herkesin bi yakınına aldırın sorun var demişler... o konuyu kapattım Rabbim ne eylerse güzel eyler diyorum...

canım herşeyin hayırlısı ama canını hiç sıkma etrafımda 3 lü testi riskli çıkıp amniyosentez yaptırıp bebekleri çok sağlıklı olanlar var baya... sen canını sıkma bebişinde mutlu huzurlu olsun :KK34::KK34:

Bizimkisi kesin kiz doktorumuz 3 kere soyledi kiyafet yada kucuk aksesuarlari almaya basladik yawas yawas almak daha kolay geliyo son aylara odayi puseti falan birakiyoruzz

Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimiz için inşallah :KK49::nazar::nazar:

Vermidon tunemi ve ferhat hepinize iyi dileklriniz icin tesekkurler. Bebeklerim kız :nazar::nazar: ve çooook şükür sağliklilar bugün detayli ultrasona girdim. Allah hepimize sağlikli ve mutlu bebişler versin. Şimdi çok yorgun ve açım daha sonra tekrar girerim görüşürüz. Sağlikla kalin tüm hamişler:79:

hayırlı olsun bebeşin sağlıkla kucağına alırsın 2 kere erkek demişse erkkektir erkkelker kızlara göre daha çabuk gösteriyor kendini çıkıntıyla belli oluyor ilk olduğu için fark etmez senin için sağlıkla doğsunlarda cinsiyet önemli değil canım sende genç anne olacaksın:KK64::KK64:

bakalım hiç önmli değil cinsiyeti canım yaaa farketmez yani sağlıklı olduktan sonra..evt genç anne olcam 3 yıllık evliyim hayatımızı yaşadık anca zamanı geldi dedik bklım:)

merhaba arkadaşlar ilk kez yazıyorum buraya nasip olursa ben de eylül 25 te kavuşacağım kuzucuğuma pek sık giremiyorum nete ama olabildiğince takip edeceğim topiğimizi herkese sağlıklı hamilelik diliyorum kendinize iyi bakın annecikler...

Vermidon tunemi ve ferhat hepinize iyi dileklriniz icin tesekkurler. Bebeklerim kız :nazar::nazar: ve çooook şükür sağliklilar bugün detayli ultrasona girdim. Allah hepimize sağlikli ve mutlu bebişler versin. Şimdi çok yorgun ve açım daha sonra tekrar girerim görüşürüz. Sağlikla kalin tüm hamişler:79:

öncelilkle :nazar::nazar::nazar: diyelim hayırlıs olsun aa hayalimdi ikiz kızalr zaten senin bir kızın vardı 3 oldu 3 cadıyla nasıl baş edecen zor işin arkadaşım:KK1::KK1::KK1::KK1:

öncelilkle :nazar::nazar::nazar: diyelim hayırlıs olsun aa hayalimdi ikiz kızalr zaten senin bir kızın vardı 3 oldu 3 cadıyla nasıl baş edecen zor işin arkadaşım:KK1::KK1::KK1::KK1:

günaydın...aminnn inşallah sağsalim kucaklaşırız bebişlerimizle:KK66::KK66: kaç haftalık hamilesin canım cinsiyetini öğrendinmiii???

ben 18 haftalik hamileyim,cinsiyetini daha ögrenmedim,ayin 17 sinde randevumuz var,genis kapsamli ultrosona giricem,organ gelisimine falan bakacaklar insallah o zaman ögrenirim

ikiz kızlar ölemi azurcum maşallah ne tatlı olurlar aman allahım başla isim aramaya biz tek isim bile bulamadık henüz 2 isim bulmak zor olsa gerek

bizde cumaya gidiyoruz herhalde yılan hikayesine döndü bi bugün bi yarın derken kısmetse cumaya gidip göreceğim şu beni tekmeleyen yaramazı doktorun dediği gibi kızmı yoksa erkekmi inş.gösterir net bir şekilde biz de ilan ederiz herkese artık

Gunaydinnnn bugun doplere giriyoruzz kizimizin kime benzedigini bile gorebilirmisiz cokk heycanliyim biz sizlere fransadan katiliyoruz burda doktorlar acaip bekletiyorlar gecen sefer 3 saat bekledik umarim bu sefer oyle olmaz :2:

ooo negüzel renkli ultrason değilmi dopler
dönünce anlat bizede nasıl birşey net görünüyormu

ben 18 haftalik hamileyim,cinsiyetini daha ögrenmedim,ayin 17 sinde randevumuz var,genis kapsamli ultrosona giricem,organ gelisimine falan bakacaklar insallah o zaman ögrenirim

nazlı biraz sanırım bugüne kadar göstermemiş:KK1::KK1: bidaha giderken çikolata yiyipte git mutlu olup
gösteriyormuş cinsiyetini :KK34::KK34: neyse bakalım ayrıntılı ultrasona hayırlısıyla atlatın:KK34:

Gunaydinnnn bugun doplere giriyoruzz kizimizin kime benzedigini bile gorebilirmisiz cokk heycanliyim biz sizlere fransadan katiliyoruz burda doktorlar acaip bekletiyorlar gecen sefer 3 saat bekledik umarim bu sefer oyle olmaz :2:

Allah sabır versin o zaman :KK34::KK34:biz burada yarım saat bekledikmi kızıyoruz sen ordaa valla doktorlarımızın kıymetini bilelim biz en iyisi :KK1: ama en sonunda bebişini görüp sana benzediğini görünce bütün olumsuz şeyleri unutursun :KK16::KK16::KK16:

canım ben 3 saat değil 5 sat bile beklerim yeterki doya doya göreyim biizim burda ultrason eski moda bişey küçücük doğru dürüst bebeğimi göremiyorum en çokta verdiğim paraya yanıyorum ama ne yapalım imkanlar kısıtlı gelince anlat bakalım nasıl görünüyor

:KK52:

Gerçekten öyle evdeki cadi canima okuyor zaten bide karnimdakiler gelince tamam artik hediye hunilerinizi beklerim.:KK52::KK52::KK52:

ikiz kızlar ölemi azurcum maşallah ne tatlı olurlar aman allahım başla isim aramaya biz tek isim bile bulamadık henüz 2 isim bulmak zor olsa gerek

bizde cumaya gidiyoruz herhalde yılan hikayesine döndü bi bugün bi yarın derken kısmetse cumaya gidip göreceğim şu beni tekmeleyen yaramazı doktorun dediği gibi kızmı yoksa erkekmi inş.gösterir net bir şekilde biz de ilan ederiz herkese artık

Tesekkürler canim. Hayirli haberlerle dönersin inşallah. İsim bulmak gercekten zor ama bu kuzular sanki isimleriyle geliyorlar. İlk kizimda da üç isim arasinda kaldik doğduğunda kesinleşti. O minik surati görünce isim gidip yerini bluyor bu da Allahin hikmeti olsa gerek.

canım ben 3 saat değil 5 sat bile beklerim yeterki doya doya göreyim biizim burda ultrason eski moda bişey küçücük doğru dürüst bebeğimi göremiyorum en çokta verdiğim paraya yanıyorum ama ne yapalım imkanlar kısıtlı gelince anlat bakalım nasıl görünüyor

Bebis yuzunu rahime dayarsa goremezmisiz yuzuyle rahim arasinda su olmasi lazimmis 100 de 100 goremiyebiliriz yaa umarim goruruz gelir gelmez baglanirim kizlarr:KK9:

cnm benim eğer ikinide erkekse allah yardımcın olsun ve sana büyük sabırlar versin..çünkü biraz büyüdüklerine sakinleştiriciye falan ihtiyacın olabilir.gerçi aradaki yaş farkını bilmiyorum.eğer çok yakınsa büyük sabırlar dilerim tatlım benim.

:))) saol canım benim olsun yaa ben erkek çocukalrını çk seviyorum oğlum çok sakin bi çocuktur ikincisi nasıl olur bilemem tabii zaman göstercek amaa allahın takdiri diyeliim :) oğlumla kardeşi arasında 5 yaş fark olcak :)

X