2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ecrin1001

BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2008
10.386
15
güzel haziran anneleri,sağlıkla kucağınıza alın inş. Bebeklerinizi,hayırlı doğumlar...

Son düzenleme:
hadi hayırlı olsun..biz 2010 haziran anneleriydik,hepimizde sağlıkla aldık bebeklerimizi kucaklarımıza,inşallah sizlerde yaşarsınız bu duyguyu,dünyada yaşayabiliceğiniz en güzel günleri yaşamaya başlıyorsunuz,keyfini çıkarın,değerini bilin.hepinize hayırlı olsun,sağlıklı bir hamilelik geçirmeniz dileğiyle...

ne zamandir bakiniyorum 2011 anneleri topigini acan yok ::))) nihayet geldiniz.
gercekten zaman cok cabuk geciyor.
2010 anneleri topigine ilk geldigim gunu hatirliyorum daa ahh ahhh ne gunlerdi o gunler 31 agustos sat-imdi.ama 24 eylulde ogrenmistim hamileligimi :))
karsimda 8 kocaman ay vardi,ama oyle gecti ki birsey hissetmedim.
Herkese benimki gibi sorunsuz ve guzel gecen bir hamilelik diliyorum.
Saglikla alin insallah bebislerinizi kucaginiza
Topiginiz dolup tassin insallah.HAYIRLI OLSUNNNN

topiğiniz hayırlı olsun...kolay hamilelik geçirirsiniz inş. allahım benim hamileliğim gibi hamilelik kimseye vermesin sonu çok hazin....

selam kizlar :KK3:
ben dün catlatma ignemi vurdum 3 gün boyuncada destekleyici kullanicam son adet tarihim 28 agustos ins tutarsa bu ayin sonunda belli olucak ins ozaman bende haziran annesi olucam allahimin izniyle
7 yasinda bir oglum var 5 kerede düsügüm var mafoldumbenbu ikinci denemem cat.ignesiyle ins busefer olur duacinizim ,duacim olun olurmu dilerim rabbim bebek isteyenlerin kucagini bos koymasin :Saruboceq:

selam kizlar :KK3:
ben dün catlatma ignemi vurdum 3 gün boyuncada destekleyici kullanicam son adet tarihim 28 agustos ins tutarsa bu ayin sonunda belli olucak ins ozaman bende haziran annesi olucam allahimin izniyle
7 yasinda bir oglum var 5 kerede düsügüm var mafoldumbenbu ikinci denemem cat.ignesiyle ins busefer olur duacinizim ,duacim olun olurmu dilerim rabbim bebek isteyenlerin kucagini bos koymasin :Saruboceq:

amin canim
insallah haziran annesi olursun,kolay da bir hamilelik donemi gecirirsin.
dualarim seninle

selam kızlar bende hamıleyım :))))))))))))) hayatta aklıma gelmezdı braya bır gun bende hamıleyım dıye yazacağım. su an 6 haftalık olduk ama ne bır kalp atısı nede bebek goruntusu yok. cok ağladım cok arastırdım 8. haftaya kadar yolu varmıs. dua edın benım ıcın ınsallah bos gebelık değildir bunca yıldan sonra.

patrika hayırlı olsun.inş boş gebelik degildir saglıcakla kucağına alırsın..

selam kızlar bende hamıleyım :))))))))))))) hayatta aklıma gelmezdı braya bır gun bende hamıleyım dıye yazacağım. su an 6 haftalık olduk ama ne bır kalp atısı nede bebek goruntusu yok. cok ağladım cok arastırdım 8. haftaya kadar yolu varmıs. dua edın benım ıcın ınsallah bos gebelık değildir bunca yıldan sonra.

canım benim inş. değildir benimde bir boş gebeliğim oldu benimki 8. haftadan sonra belli oldu kafana takma bebeğin kalbi 7. haftada atmaya başlıyo sana daha erken böyle şeyleri kendine stres yaparsan bebeğin gelişimi olumsuz etkileniyo....hayırlı haberlerini bekliyoruuuuz......:)

amin canim
insallah haziran annesi olursun,kolay da bir hamilelik donemi gecirirsin.
dualarim seninle
cok tesekkür ederim canim insallah rabbim dileyen herkese versin

canim dilerim rabbim seni böyle bir aciyla sinamaz insallah hayirli haberlerini aliriz ins

tebrikler canim.
merak etme belki gec dollenme olmustur.stres yapma.hersey iyi olacak.Sagikla kucagina alacaksin insallah bebegini.

Merhaba kızlar bende haziran annesi olmak istiyorum Allahın izniyle
20 eylülde transferim oldu bugün 2. günüm Ekim 1 de test yapacağız bakalım KUZUM bana tutunabildiyse anne olacağım :)

ay ne heyecanlı :))) Hamile arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun diyorum.. geçen senede biz böyleydik... Allah şimdiden kolaylık versin :)

İLK BEN OLUCAM GALİBA:)) KIZLAR SAT 29 AĞUSTOS SABAH İDRAR TESTİ YAPTIM SİLİK ÇİZGİ. ÖĞLEN HEMEN HASTANEYE KAN TESTİNE GİTTİM SONUÇ 140.9 ÇOKKK MUTLUYUM ALLAH HERKESE NASİP ETSİN. İNŞALLAH SAĞLIKLA KUCAĞIMIZADA ALIRIZ. HADİ KIZLAR İNŞALLAH UĞURLU GELİRİM DOLAR TAŞAR BU TOPİK....
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

X