2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

İLK BEN OLUCAM GALİBA:)) KIZLAR SAT 29 AĞUSTOS SABAH İDRAR TESTİ YAPTIM SİLİK ÇİZGİ. ÖĞLEN HEMEN HASTANEYE KAN TESTİNE GİTTİM SONUÇ 140.9 ÇOKKK MUTLUYUM ALLAH HERKESE NASİP ETSİN. İNŞALLAH SAĞLIKLA KUCAĞIMIZADA ALIRIZ. HADİ KIZLAR İNŞALLAH UĞURLU GELİRİM DOLAR TAŞAR BU TOPİK....
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

Tebrik ederim canım Allah sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin inşallah

]2011 haziran ANNELERıNıN LıSTESı

:nazar:|***KK Nick***|***YAŞ***|***SAT***|***Tahmini D.T.***|***Hamiş kaldığı kilo***|***Tahmini Cinsiyet***|***Cinsiyet***|***Bebişimizin Adı***|

nurmeh bilgilerini verirsen listeye ekleyelim liste yapmaya başlayalım..

]2011 haziran annelerının lıstesı

:nazar:|***kk nick***|***yaş***|***sat***|***tahmini d.t.***|***hamiş kaldığı kilo***|***tahmini cinsiyet***|***cinsiyet***|***bebişimizin adı***|

nurmeh bilgilerini verirsen listeye ekleyelim liste yapmaya başlayalım..

çok teşekkür ederim canım.
Yaş:27 sat:29 ağustos tahm.d.t:5 haziran hamiş k.kilo:55

İLK BEN OLUCAM GALİBA:)) KIZLAR SAT 29 AĞUSTOS SABAH İDRAR TESTİ YAPTIM SİLİK ÇİZGİ. ÖĞLEN HEMEN HASTANEYE KAN TESTİNE GİTTİM SONUÇ 140.9 ÇOKKK MUTLUYUM ALLAH HERKESE NASİP ETSİN. İNŞALLAH SAĞLIKLA KUCAĞIMIZADA ALIRIZ. HADİ KIZLAR İNŞALLAH UĞURLU GELİRİM DOLAR TAŞAR BU TOPİK....
:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

cook cok tebrik ederim canim.
Hayirli,ugurlu olsun.
Allahim saglikla kucagina almayi nasip etsin.
Ilk mercimegimiz hosgelmis,sefalar getirmis

buarada ben de 24 eylulde ogrenmistim hamileligimi.1 sene gecmisssss inanamiyorummmm....

2011 haziran anneleri listesi
KK NİCK yaş sat tahmini d.t. hamiş kald.kilo
nurmeh 27 29 ağustos 5 haziran 55

inşallah bizde senin gibi ooo 1 sene ge,çmiş diyebiliriz. sağlıkla ve hızlıca geçer zaman

merak etme canim,oyle hizlica geciyor ki sen bile farkinda olamadan bir bakmissin minigin kucaginda :))
ilk 3 ay biraz zor geciyor sonrasinda zaman ucuyorr

evet leyla katiliyorum canim sana.. zaman cok cabuk geciyo.. baksana bir yil nasil gecti ben hic anlamadim.esimle gecirdigimiz en güzel en mutlu ve en heyecanli yilimizdi insallah böyle devam eder.. insallah burasi dolup tasar. rabbim isteyen herkese nasip etsin kimseyi bu muhtesem duygudan mahrum etmesin..

herkese merhabaa zemuszemus

nasılsınız arkadaşlarr...siteye şimdi kayıt oldum...bende sizin gibi bebiş istiyorum..ve bu sitede çok geziniyordum..kayıt yaptırıp aranıza katılmak istedim...:asigim:

kısaca kendimi tanıtayım..27 yaşındayım,yeni evlendim..ankarada yaşıyorum..özel bi şirkette ön muhasebe ve sekreterlik yapıyorum...

ben pko hastasıyım ( polikistik over kistleri) o yüzden bebiş yapmaya erken karar verdim(çünkü geç olma ihtimali çok yüksek ,ve tedavi bile gerektirebiliyor..).bu ay korunmayı bıraktım.. (hasta olup bittikten sonra) 1 haftadır göğsümde hassasiyet başladı,ağrım beni öldürdü,dokundukca nasıl ağrıyor,kasığımda kasılmalar var.arada hafif kramplar giriyor...reglime daha var..ve hamile olduğumu düşünüyorum.bel ağrım falan da var..bu gün test yaptım..ikinci çizgi silik çıktı.ama ben çokk umutlandım bebişim geliyor diye..çünkü belirtilerde var...1 saat araştırmışımdır silik çıkınca gebelik varmı yokmu.100 de 90 var..sanırım ben hamileyim kızlar.. :emir_bebek:bu c.tesi doktora randevu aldım..kesinleştiği an sizi haberdar ederim..o zaman benide alın aranızaa
ohaoldumsmile

çok ama çok heyecanlıyımm inşlaahh hamileyimdir..allah herkesin gönlüne göre versin..inşallah sizlerde hamilesinizdir..

bu arada biraz erken ama yinede paylaşıcam (eğer bebişim varsa ) sat:7 eylülde regl oldum..tahmini doğum 14 haziran 2011

allahım inşalllahhh inşallhhhh bebişimmm gelirrrrrrrrr

nasılsınız arkadaşlarr...siteye şimdi kayıt oldum...bende sizin gibi bebiş istiyorum..ve bu sitede çok geziniyordum..kayıt yaptırıp aranıza katılmak istedim...:asigim:

kısaca kendimi tanıtayım..27 yaşındayım,yeni evlendim..ankarada yaşıyorum..özel bi şirkette ön muhasebe ve sekreterlik yapıyorum...

ben pko hastasıyım ( polikistik over kistleri) o yüzden bebiş yapmaya erken karar verdim(çünkü geç olma ihtimali çok yüksek ,ve tedavi bile gerektirebiliyor..).bu ay korunmayı bıraktım.. (hasta olup bittikten sonra) 1 haftadır göğsümde hassasiyet başladı,ağrım beni öldürdü,dokundukca nasıl ağrıyor,kasığımda kasılmalar var.arada hafif kramplar giriyor...reglime daha var..ve hamile olduğumu düşünüyorum.bel ağrım falan da var..bu gün test yaptım..ikinci çizgi silik çıktı.ama ben çokk umutlandım bebişim geliyor diye..çünkü belirtilerde var...1 saat araştırmışımdır silik çıkınca gebelik varmı yokmu.100 de 90 var..sanırım ben hamileyim kızlar.. :emir_bebek:bu c.tesi doktora randevu aldım..kesinleştiği an sizi haberdar ederim..o zaman benide alın aranızaa
ohaoldumsmile

çok ama çok heyecanlıyımm inşlaahh hamileyimdir..allah herkesin gönlüne göre versin..inşallah sizlerde hamilesinizdir..

bu arada biraz erken ama yinede paylaşıcam (eğer bebişim varsa ) sat:7 eylülde regl oldum..tahmini doğum 14 haziran 2011

tebrikler canim bende pkoluyum adetlerin normalse hamile kalma sansin cok yüksek ayni belirtiler bendede var bende bugün test yaptim cift cizgiyi gördüm benim tabi tedavi yoluyla oldu hamileligim öncesinde 5 düsügüm oldu korkularim var insallah bu sefer rabbim korur bebegimi allahim isteyen herkese versin ins

ohaoldumsmile

canım hoşgeldin. ben ilk haziran annesiyim .ve kesinlikle ikincisi sensin benimde çoook silik çıkmıştı ama hamileyim:) hadi hayırlı olsun:):):):)

ohaoldumsmile

canim kesin hamilesin,bende de coooooooook silik bi cizgi cikmisti.
gun gectikce zaten o silik cizgi koyulasiyor.
bugun de yapsan testi goreceksin.
ama en iyisi kan testi canim.
hamilesiiiiin tebriklerr

tebrikler canim bende pkoluyum adetlerin normalse hamile kalma sansin cok yüksek ayni belirtiler bendede var bende bugün test yaptim cift cizgiyi gördüm benim tabi tedavi yoluyla oldu hamileligim öncesinde 5 düsügüm oldu korkularim var insallah bu sefer rabbim korur bebegimi allahim isteyen herkese versin ins

teşekkürler canım :1hug: bende seni tebrik ederim... ..düşüklerin için çok üzüldüm..inaşşşallah bu sefer bebişini kucağına alırsın..dualarım seninle olacak canım...benim adetlerim düzene girdi..öncesinde çok fenaydı ayda 2 kez olurdum..şimdi çok iyi..inaşllah bende hamişimdir tahminlerinizde inşşallah yanılmamaışsınızdır..çok istiyorum bebişş:CüvCüv:

canım hoşgeldin. ben ilk haziran annesiyim .ve kesinlikle ikincisi sensin benimde çoook silik çıkmıştı ama hamileyim:) hadi hayırlı olsun:):):):)

teşekkürler canım :1hug:..inaşşşallahhhhhhh canımmm inşh bende hamişimdir...bu arada tebrik ederimm seni..inaşalhh bebeişini sağlıklı şekilde kucağına alırsınna.s.

canim kesin hamilesin,bende de coooooooook silik bi cizgi cikmisti.
gun gectikce zaten o silik cizgi koyulasiyor.
bugun de yapsan testi goreceksin.
ama en iyisi kan testi canim.
hamilesiiiiin tebriklerr

teşekkürlerr canımmm..bu arada geç oldu ama tebriklerr..bebişinii kucağına almışsın..ayyy nasıı bi duyguu..kokusu bambaşkadır dimii.....

acaba kan testimi yaptırsam tekrara gebelik testimi kararsız kaldım..aslında c.tesi doktorada gitcektim.

şikayetim: ilişki sırasında yumurtalıklarm ağrıyordu..tahminim enfeksiyon..geçen ay da enfeksiyondan gitmiştim doktora,sürekli yumurtalıklarım ağrıyordu,ilişki sırasında ağrımıyordu, bu seferki ağrım sadece ilşki sırasında..sizce bebiş olduğu için değildir dimi..doktor ultrsasonla 3 haftalık bebişi görebilirmi peki.öncesinde kan testimi yaptırsam...bana akıll verinn eyvahedigeldismile tedirginim..ya enfeksiyon varsa bebişime zarar verirmi kızlarrr :KK43:(

inşallah sizin dedğiniz gibii hamişimdir bendeeeeeee :CüvCüv: hihoyyyt

çokk heyecanlıyım..alllahhım bizleree bebiş nasipp ett..sağlıklı ve hayırlı...opuyorumnanaktan

arkadasım oncelıkle tebrık ederım ınsallah hamılesındır.eger silik cıktıysa kan testinde kesın cıkar ama daha yenı bır hamılelıktır doktor degıl bebişi keseyi bile goremez, bende senın gıbı temmuz ayında adetime 4-5 gun kala test yaptım sılık cıktı hemen gıdıp kan testı yaptırdım ondada sonucum 40 cıktı doktora gıttım ewet hamılesın ama cok yenı bır gebelık dedı kesenın gozukmesı ıcın kan degerının 1000 ustunde olması lazımmıs ama benım 1 hafta sonra kanamam basladı ve kımyasal gebelık yasadım. bence ılk once doktora gıt o zaten kan testı ıster buyuk olasılıkla doktor sana yol gosterır yanı. insallah saglıkcakla bebişini kucagına alırsın.benımde en son reglım 8 eylul senden 1 gun sonra bende beklemedeyım ınsallah bu ay hepımız hamiş oluruz.

arkadasım oncelıkle tebrık ederım ınsallah hamılesındır.eger silik cıktıysa kan testinde kesın cıkar ama daha yenı bır hamılelıktır doktor degıl bebişi keseyi bile goremez, bende senın gıbı temmuz ayında adetime 4-5 gun kala test yaptım sılık cıktı hemen gıdıp kan testı yaptırdım ondada sonucum 40 cıktı doktora gıttım ewet hamılesın ama cok yenı bır gebelık dedı kesenın gozukmesı ıcın kan degerının 1000 ustunde olması lazımmıs ama benım 1 hafta sonra kanamam basladı ve kımyasal gebelık yasadım. bence ılk once doktora gıt o zaten kan testı ıster buyuk olasılıkla doktor sana yol gosterır yanı. insallah saglıkcakla bebişini kucagına alırsın.benımde en son reglım 8 eylul senden 1 gun sonra bende beklemedeyım ınsallah bu ay hepımız hamiş oluruz.

teşekkürler canım inşallah hamleyimdir :Saruboceq: ben doktora yumurtlaık ağrılarım için gideceğim..hani ultrsonla görür diye düşünmüştüm..belki kan testi de yapılır boshayallersmile

ama ben hisediyorum,çünkü göğüs ağrılarım çok.ve son 2-3 gündür midem bulanıyor..hele bu gün sabah başladı hala devam ediyor,nasıl kötüyüm :KK43: yemek yiyemedim yemek kokusu midemi alt üst etti...akşamalrı karnımda inanılmaz şişlik oluyor..sivilceler çıktı (sadece regl dönemde çıakrdı) bende değişilk hisediyorum..kasığımda ağrılar oluyor..hafif kramplar..o yüzden testteki silik çizgiden umutluyum....
:CüvCüv:

aslında bu belirtiler için erken diye düşünüyorum..ve bazende korkuyorum :KK43: nebiliyim herkes mide bulantısını 5. haftadan sonra hisediyor,eğer ben kesin hamileysem 3 hafta 1 günlük

bu arada tebrikler canım inaşşlahh sağlıklı bi şekilde bebeğini kucağına alırsın..:CüvCüv:

:1hug:

arkadaşlar bişey daha soracağım..tesadüf bi sitede gezerken okudum şimdi ;

' Hamileliğin 3. haftasında fiziksel ve ruhsal olarak çok fazla değişiklik olmaz. Hatta bu dönemde göğüsleriniz bile büyümeye başlamaz. Kısacası 3. haftada siz de dahil olmak üzere hamileliğinizi farkedemezsiniz.' alıntı..

nette hesaplattığım zaman 3 haftalık benimki...(eğer kesin hamileysem)

ama ben göğüs ağrımdan ölüyorum.nasıl sızlıyor..her dakika hisediyorum..biyere dokunduğunda nasıl acıyor..belimde ağrıyor..akıntım çoğaldı..2 gündür midem bulanıyor..karnımda şişlik oluyor.kasığımda bazen ağrılar bazen hafif kramplar oluyor.....off..ama 3 haftalıkken birşey hisetmez anne diyor..neden bende böyle oldu..iyice korkmaya başladım kızlarrr..:çok üzgünüm:

acaba farlı bişeymi var bende..alllah korusun..dış gebelik falanmı acaba...korkuyorummmmm..zaten pkoluyum..düşme riskide vardır die düşünüyorum..allah korusunnn... :Saruboceq:.ne yapacağım kızlar,yardım edin bana nolurrrrrrrrrrr

mafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

X