2012 eurovision-Can Bonomo

neyse kızlar bu muhabbet uzar gider,burada tek suçlu trt,seneye halk oylaması yapsınlar,ben hayko yada atiyeyi görmek isterim şahsen,onlar kesin iyi şeyler yapar.birde her sene trt de aynı sunucuları görmekten sıkıldım,yokmu şöyle genç şıkır şıkır canlı sunucular.arada değişiklik iyidir!

Son düzenleme:
Ya kızlar siz Halil Sezai'yi beğeniyormusunuz
Herkes bir hayran bir hayran
Ben nedense sevemedim yahu:26:

Kızım ne alakası var sanki aynı piyasa içindeyimde bunlarla hey Allah'ım
Ama kendileri yaptılar bu açıklamayı
Hal ve hareketlerine göre söylüyorum yoksa banane mahsundan Banane halil sezoştan:KK51:
kizaaaaam ne kiziyorsun saka yaptik:KK14::KK14:
Gece gece güldürdün ya yıllardır aklımın ucuna gelmeyen bi şarkı :KK53::KK53:
Şimdi dilime dolandı :KK9:

:KK1::KK1:ben cok seviyorumm muzigini :KK53::KK53:

hadi kizlar suyumuzu icip uyuyalim artikin:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

223630_242397515800517_127652430608360_720495_3039867_n.jpg

Şaka maka İsveç 1. oldu ama ben şarkı falan duymadım ki :KK37: Kız sadece söyledi müzik denen bir şey yok gibi, arkalarda diskovari bir şeyler tıngırdıyor ama nasıl bu müzikle birinci oldular bilemiyorum :KK37: ama derseler ki sesiyle birinci oldu, ona bir şey diyemem güzeldi çünkü

Son düzenleme:
mustafa ceceli, sila, emre aydin da olabilir onlarida severim,,emre aydin katilacakti vazmigecmisti hatirlayamadim simdi :44:

onun ne tipini ne sesini nede şarkısını hiçbirşeyini sevmiyorum ben.bu senelik popüler,birkaç sene bile sürmez havası söner,unutulanlar arasında olur.

Son düzenleme:
Evet Çok Beğeniyorum..:KK33:
Özellikle O Yağlı Saçları Beni Mest Ediyor.. :KK53:
Görünce Kendimden Geçiyorum, Kocamı Unutuyorum.. :KK60:

Son düzenleme:
Atiyeye teklif gitti
ama Annem izin vermedi diye geri çevirdi
Tarkan eurovısına niye gitsin
Kariyerini mahvetmek için mi?

valla canım bu ülke için kariyerimi bir deyi bin kere feda ederdim şu bayrağı bi dalgalandıramadılar hem bak hadisenin kariyeri mi bitti kariyer mi edindi :103:

Ben kıvırcık saçlı olduğum için sabah kalktığımda eşim benim saçımı halil sezainin saçına benzetir:KK9:
Bende kızarım ona bide Ömer Çelakılın saçlarına benzetir:KK9:

Son düzenleme:
valla canım bu ülke için kariyerimi bir deyi bin kere feda ederdim şu bayrağı bi dalgalandıramadılar hem bak hadisenin kariyeri mi bitti kariyer mi edindi :103:

Kız Adama baksana kendi ülkesinde bile yaşamıyor
Amerikada yaşıyor:KK31:

Son düzenleme:
X