2012 Şubat Anneleri

Rabbim sen nelere kadirsin 4 yil sonra yine ayni ay nasip ettin cok sukur bin sukur
ay sizde mi....bende bu grupta...hazelimm ...linkiyle aranızdaydım...bende suan ikinci bebeğime hamileyim..5+3 haftalığım...sizi gördüğüme çok sevindim...şimdi 2016 nisan annleri grubundayım...bu bebeğimide burdaki güzel paylaşımlar ile dünyaya getirmek istiyorum...nasılsınız ...çocuklar nasıl...benim oğluşum kocaman yakışıklı bi çocuk oldu...kardeşi olacagı için cok mutlu heycanlı ...hergün soruyor kardesim büyüdümü diye...sizler neler yapıyorsunuz

Rabbim yavrum sana emanet inaniyorum bu sefer olacak minik mucizem gelecek insAllah
geçmiş olsun canım...Allah tekrar yaşatmasın..bende 4 ay önce düşük yaptım...seni anlıyorum...şuan yine hamileyim..ALLAH bu sefer bana bağışlar inşallah...inşallah sende minik mucizene kavusursun ve hiç ayrılmazsın

ay sizde mi....bende bu grupta...hazelimm ...linkiyle aranızdaydım...bende suan ikinci bebeğime hamileyim..5+3 haftalığım...sizi gördüğüme çok sevindim...şimdi 2016 nisan annleri grubundayım...bu bebeğimide burdaki güzel paylaşımlar ile dünyaya getirmek istiyorum...nasılsınız ...çocuklar nasıl...benim oğluşum kocaman yakışıklı bi çocuk oldu...kardeşi olacagı için cok mutlu heycanlı ...hergün soruyor kardesim büyüdümü diye...sizler neler yapıyorsunuz

geçmiş olsun canım...Allah tekrar yaşatmasın..bende 4 ay önce düşük yaptım...seni anlıyorum...şuan yine hamileyim..ALLAH bu sefer bana bağışlar inşallah...inşallah sende minik mucizene kavusursun ve hiç ayrılmazsın
malesef ben bebegimi kaybettim agustos 7 sinde
3 aylik Rabbim sana bagislasin yavrunu cnm

Tebrik ederim canım ben henüz ikinciye cesaret edemedim masallah sana...

Bende esadın annesiyim pek fazla guruplarda falan gezemiyorum ama uzun zaman olmus burayada gelmeyeli,eskiden ne güzeldi çalışırken hergün konusurduk...

Esadda sünnet oldu yapısıklık vardı cok sükür suan daha iyi dikisleri düşmedi ama keyfi yerinde...ikinci kez hamile olanlara coktan dogurmuslarıda tebrik ediyorum,ben tek büyüttügüm icin ve epeyde hareketli bir oglum oldugu icin henüz cocuk falan düşünmüyorum belki iki üç yıl sonra oda bellkkii ..... Hayat güzel geciyor oglumla ilgilenmek icin suan calışmıyorum seneye krese verip ise baslayabilirsem insallah güzel olur ama henüz belli değil is konusu...kendinize iyi bakın beni hatırlayanlara selam....

üritiker var bide bende hamilelikten öncede vardı ama çok şükür diyodum hiç hamilelikte beni rahatsız etmedi diyodumm son 2 gündür ağlatıyo beni bacaklarım ayaklarımın altı karnım saç diplerim bile resmenn gece oturupp uyuz gibi kaşnıyorum:KK37:
/Merhaba bende bebeğim 3 aylık emziriyorum bikac gündür kurdeşen oldum sizin gectimi]

Selam canim aralik 2017 de kaybettim 5. dusuk olacak nasiptw öteye gidilmior hakkimiz da hayirli olan olsun

Bende 38+0 hamileyim iki tane bel fıtığım var kadın doğum doktorum bacağıma felç vurabilecegi riskini söyledi ve sezaryeni önerdi ama ben normal doğum yapmak istiyorum çok şiddetli yerimden kaldıramayan ağrılarım var bı gün Sezaryen diyorum ikinci gün normal doğum diyorum yardım edicek kimsem de yok ne yapicam bende bilmiyorum.

X