2012'de hamile oldugunu ogrenenler :)

adet döngüsü 28 gün olanlarda 6. haftadan sonra başlıyormuş bebeğin kalp atışı. merak ediyorum adet döngsü 23 gün olanlar içinde bu tarihler aynı oluyormu veya 1 hafta fark olurmu acaba arada. 5. haftada kalp atışı başlarmı ki. çarşamba randevum orda öğrenirim ama merak ettim bilen varsa diye:)

selamlar hamislerrr :KK49:
nasilsiniz? nasil gidiyor hamilelik?
ben de 2012de hamile kaldim:nazar:
su an 15. haftanin icindeyiz kusmalar falan azaldi baya.. ikili testimiz de yapildi hersey sukur normal..
hem zaman gecsin bi an once kuzumu alayim kucagima emzireyim opeyim koklayayim kokusuyla uyuyayim uyanayim istiyorum hem de ya ne guzel icimde canimda hamileligimi doya doya uzun uzun yasayayim diyorum :):emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

masallah masallah walla bnm henüz daa mide bulantıjm faln yok simdilk bşi yok yane bn daa 5.haftadyım ufacık minicik bişi :) ilerleyen haftalarda görecegz ne hale getirecgini :) ama olsun onun rahatszlıgı bile zewkli be

Merhaba kızlar bende 27 Şubat'ta öğrendim hamile olduğumu,yılbaşında bırakmıştık korunmayı şu an 9.haftanın içindeyim..İlk duyduğumda şok olmuştum ağladım,sızladım,erken olduğunu düşünmüştüm,2 sene d.k hapı kullanmıştım çünkü,1 sene vermiştim kendime ama çok şükür çok mutluyum şimdi,yeter ki sağlıklı,eli ayağı düzgün olsun,test sonuçları falan hepsi temiz çıksın inşallah........

merhaba arkadaslar. adetim 1 hafta gecıgtı test yaptım pozitim. dr gittim ama göremedi keseyi :KK43: test istedi kanda da pozitim 2047 değerim. daha köçük görünmeyebılır 3 gün sonra gel dedi. dış gebelikde olabilirmiş bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ediyorum 2 - 3 haftalıkken kese görünmemesi doğal değilmi? ayrıca 3 gün önce görünmeyen kese 3 gün sonra gorunurmu

Canım benim adetimde 15. gün geçikti. Daha dün görebildik keseyi geç döllenmiş dedi doktorum. Adetim 2 hafata gecikmişti ama keseyi görememiştik salı günü kan değerim 1000 çıktı. Merak etme Allahın izniyle bebişini de keseyi de görürsün işallah.

ben öğrendiğimde hcg 30 çıkmıştı 2 güne bi gidip test yaptrdm ... 2 kat fazla artığını görünce emin olduk ... ne bulantı ne kusma hiç bişi olmadı 12 hafta içindeyim şuanda.. karpuz çıktı hala canım karpuzda çekmedi :) cinsiyet konusunda merak içindeyim :S acaba ne zaman belli olur?

merhaba arkadaslar. adetim 1 hafta gecıgtı test yaptım pozitim. dr gittim ama göremedi keseyi :KK43: test istedi kanda da pozitim 2047 değerim. daha köçük görünmeyebılır 3 gün sonra gel dedi. dış gebelikde olabilirmiş bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ediyorum 2 - 3 haftalıkken kese görünmemesi doğal değilmi? ayrıca 3 gün önce görünmeyen kese 3 gün sonra gorunurmu

merak etme allahın izniyle bebegin can bulur saglıklı sıhhatli büyür. ben 28 aralıkta hamile oldugumu ögrendim ama sonrası biraz sıkıntılı oldu hcg çok yüksek çıktıama normal ultrsonla tam görülmedi rahim ultrasonuyla bakıldı kese var ama dış gebelikte olabilir denildi.10 gün sonra kesinleşir dediler gittim hala kesin bişey yoktu sonra 10 gün daha bekleyelim kalbini duymak için dedi doktorumuz ancak ocak sonunda bebegimizin kalp atışlarıyla kendisini bize gösterdi şimdi 4. ayımız bitio ve minik minik hareketlerini hissetmeye başladım :)

arkadaşlar,
hastane terliğini nasıl almalıyım.. bi türlü bişey bulamadım..kendiniz için neler götürceksiniz hastaneye?:KK43:
alan varsa resmini paylasırsa sevinirim.

X