2012'de hamile oldugunu ogrenenler :)

bende 29 şubatta öğrendim 68 çıktı kan testimde tesadüfen 2 gün sora tekrar yaptırdım 216... s.a.t 3 şubattı.. salı günü doktora gidicem umarım herşey yolundadır ama daha inanamadım hamile olduğuma çok korkuyorum hamile değilsin kese yok falan diyecek diye allah korusun..ultrasonda bi görsem de rahatlasam:) bu arada karnımın alt kısmında sanki çok mekik çekmişim gibi bir acı var normalmi acaba?? bir de doktorlarınızı da baylaşırsanız sevinirim.. herman işçi den randevu aldım inş iyi bir doktor dur..hepimizin hakkında hayırlısı olsun....tebrik ederim...

bende 29 şubatta öğrendim 68 çıktı kan testimde tesadüfen 2 gün sora tekrar yaptırdım 216... s.a.t 3 şubattı.. salı günü doktora gidicem umarım herşey yolundadır ama daha inanamadım hamile olduğuma çok korkuyorum hamile değilsin kese yok falan diyecek diye allah korusun..ultrasonda bi görsem de rahatlasam:) bu arada karnımın alt kısmında sanki çok mekik çekmişim gibi bir acı var normalmi acaba?? bir de doktorlarınızı da baylaşırsanız sevinirim.. herman işçi den randevu aldım inş iyi bir doktor dur..hepimizin hakkında hayırlısı olsun....tebrik ederim...

tatlım o sızı bendede var normailmiş rahim sızlamasından dert etme kendine sakın cnm ben 5+4 um bugun kese karından görundu seninde gözukur inşalla cnm ya bakalım daha kalp atışı var sırada

tatlım o sızı bendede var normailmiş rahim sızlamasından dert etme kendine sakın cnm ben 5+4 um bugun kese karından görundu seninde gözukur inşalla cnm ya bakalım daha kalp atışı var sırada

off ne zor işmiş yaaa her gün test yaptırmak istiyorum inanabilmek için:) ya aslında çok fazla forum okudum o yüzden böyle oldu paranoyak oldum.... bhcg 2 günde 68 den 216 oldu diyede çok kafaya taktım ztn.. ne güzel keseni görmüşsün en azından 1 2 haftayada kalbi atar herhalde çok eğlenceli:)) bnm 4+6 olmuş bir hafta var aramızda.. darısı başıma bakalım salı günü kese görünürse çok mutlu olucam.. karın ağrısıyla ilgili içimi rahatlattın teşekkür ederim..

Merhaba,
ben de yeni öğrendim hamile olduğumu ve yarın akay hastanesinden randevu aldım... çok heyecanlıyım umarım herşey yolundadır:)

Merhaba bende dün öğrendim hamile olduğumu yarın doktora gidicem sabaha randevu aldım bhcg 1293 çıktı :)) bakalım bizim ufaklık ne durumda :)))

merhaba kızlar bende 4 gün önce kan değerim 425,1 idrar testinde çift çizgi çıktı dr gittim fakat daha erken ayın 12/ 13 gıbı gelmemı söyledi ...fakat benim bir sorunum var :KK43:çift rahimliyim rahmim kalp şeklinde ve düşük riskim yada erken doğum riskim var . bana tavsıye edebılecegınız bır dr varmı ? konusunda uzaman bir dr ihitiyacım var dun gıttıgım dr nerdeyse sen şimdi düşürcen ha düştü düşüyo resmen beni göçeltti tamam sorunum var ama biraz olsun umuda ihtiyacım var hamile kaldıgıma uzuleyımmı sevıneyımmı bılemedım :KK43::KK43: Allah hepimize sağlıklı sıhatlı evlatlarımızı kucagımıza almayı nasip eder.

merhaba öncelikle hayırlı olsun bebişin
sakın uzulme bende çift rahimliy ve 14+2 günlük hamileyim
ben avrupa hastanesi herman işçi ye gidiyorum inanılmaz iyi bir doktor tavsiye ediyorum
ki bende biliyorudum çift rahimlilerde düşğük riski daha fazla ama o kadar iyi bir doktorki beni çok rahatlatıyor
öncelikle progestan diye bir ilaç içiyorum 34.haftaya kadar içicem
günde 2 defa

dönem dönem bende çok korktum acaba bişey olurmu bebeğime her kafama takılanı doktoruma mail attım ve hepsinide geri dönüş yaptı
ben cok kafama takarım o yüzden doktor çok önemli gidersen memnun kalırsın

normalde 16 haftaya kadar düşük riski %20 ama bizlerde %35 dir
sakın moralini bozma

slm kızlar ben 2008 den berı hamıle kalmaya calısıyordum ama bır turlu olmuyordu.Bugun ıkı kere test yaptım 6 gun gecıkmıstım ıkı testımde pozıtıf cıktı hesaplara gore 4+6 hamıleyım 3 senedır o ıkıncı cızgıyı gormek ıcın yapmadıgım sey kalmadı kı sukurler olsun bugun gordum ve gordugum anda sevıncden aglama krızıne gırdım.ALLAH herkesın gonlune gore saglıklı ömru uzun bebısler versın umudunuzu yıtırmeyın zamanı geldımı ALLAH verıyor ben cok bekledım sonunda bu mutlulugu yasıyorum.tabı keseyı gormeden daha sonra kalp atıslarını duymadan cokta kaptırmıycam kendımı :KK3: herkese sevgıler...

,Henüz haber alamadım ama bu aydan itibaren çok umutluyum, Allah gönlümüze göre versin inşallah da 2. kez buraya yazdığımda BEN DE hamileyim diye yazmak için girmek istiyorum buraya.. Allah ne verirse hayırlısından versin herkese,amin !

Merhaba kızlar öncelikle hepinizi tebrik ediyorum. Bende dün öğrendim ve aranıza hemen katılayım dedim. :) Bu arada Yardımınıza ihtiyacım var ben adetimin gecikmesinin 2. günü kan testi yaptırdım 15.02 çıktı doktor keseyi göremedi. 4. gün idrar testi yaptım çok silik çıktı. Gecikmenin 6. günü tekrar idrar testi yaptım az daha belirgindi ikinci çizgi. Doktorum Cuma ya birdaha gel demişti ama 8.gecikme gününe denk geliyor. Size sorum kese ne zaman görünmeye başlar? Kuşadasında oturuyorum izmire gidiyorum doktora gitmişken net bir cevap almak istyorum. Yine keseyi göremeyip 1 hafta sonra birdaha gel demesin diye. Kese kaçıncı haftada çıkar.
İlk gittiğimde belki geç dölenme olmuştur dedi. Kafam karma karışık ve çok endişeliyim. :18:

topiğinizi görünce hemen katılıyım dedim.ben 7+2 haftalık hamileyim.bulantılarım bu hafta başladı.ne güzel rahat rahat giderken bu hafta bulantılarla kalkmaya başladım yataktan.

arkadaşlar dün bende hamile olduğumu öğrendim o kadar güzel bir duyguymuş ki sürekli elim karnımda uyurken bile elim karnımdaymış eşimin demesine göre:)) Allahım bütün isteyenlere bebek sahibi etsin bende çok uğraştım artık umudum kalmadığı anda hamiş olduğumu öğrendim bu güzel varlıklarımızı Rabbim sağlıklı hayırlı bir şekilde kucağımıza almayı nasip eder inşş benim bebişimde 4 haftalık 3 günlük bugün:))

topiğinizi görünce hemen katılıyım dedim.ben 7+2 haftalık hamileyim.bulantılarım bu hafta başladı.ne güzel rahat rahat giderken bu hafta bulantılarla kalkmaya başladım yataktan.

arkadaşlar dün bende hamile olduğumu öğrendim o kadar güzel bir duyguymuş ki sürekli elim karnımda uyurken bile elim karnımdaymış eşimin demesine göre:)) Allahım bütün isteyenlere bebek sahibi etsin bende çok uğraştım artık umudum kalmadığı anda hamiş olduğumu öğrendim bu güzel varlıklarımızı Rabbim sağlıklı hayırlı bir şekilde kucağımıza almayı nasip eder inşş benim bebişimde 4 haftalık 3 günlük bugün:))

Tebrik ederim Allah kucağınıza da almayı nasip etsin :nazar::nazar::nazar::nazar:

Merhaba kızlar öncelikle hepinizi tebrik ediyorum. Bende dün öğrendim ve aranıza hemen katılayım dedim. :) Bu arada Yardımınıza ihtiyacım var ben adetimin gecikmesinin 2. günü kan testi yaptırdım 15.02 çıktı doktor keseyi göremedi. 4. gün idrar testi yaptım çok silik çıktı. Gecikmenin 6. günü tekrar idrar testi yaptım az daha belirgindi ikinci çizgi. Doktorum Cuma ya birdaha gel demişti ama 8.gecikme gününe denk geliyor. Size sorum kese ne zaman görünmeye başlar? Kuşadasında oturuyorum izmire gidiyorum doktora gitmişken net bir cevap almak istyorum. Yine keseyi göremeyip 1 hafta sonra birdaha gel demesin diye. Kese kaçıncı haftada çıkar.
İlk gittiğimde belki geç dölenme olmuştur dedi. Kafam karma karışık ve çok endişeliyim. :18:

tatlım selam.5.haftanın içerisinde kesenin görülmesi lazım.ama döllenmeye bağlı.6.haftanın içindede kalp atışı duyulması gerek.benim daha adetime 3-4 gün var ama bhcg 21.30 çktı.cuma günü yeniden yaptırcam.inşallah yükselir.değerler.

tatlım selam.5.haftanın içerisinde kesenin görülmesi lazım.ama döllenmeye bağlı.6.haftanın içindede kalp atışı duyulması gerek.benim daha adetime 3-4 gün var ama bhcg 21.30 çktı.cuma günü yeniden yaptırcam.inşallah yükselir.değerler.

İşallah yüşkselir canım o zaman benim kesenin görülmemesi normalmiş. Neyse bekleyip görmek lazım. İşallah hamişsindir canım.

cok tbrk ederim .bende aranıza yeni geldim .aynı sekil bende senin gibi bebegm 4 hafta 4günlük.aynı gün hamile oldugumuzu ögrenmişiz.imş.bibişlerimizi sağsalim kucagımıza alacagımız günde gelir

merhaba kızlar öncelikle hepinizi tebrik ediyorum. Bende dün öğrendim ve aranıza hemen katılayım dedim. :) bu arada yardımınıza ihtiyacım var ben adetimin gecikmesinin 2. Günü kan testi yaptırdım 15.02 çıktı doktor keseyi göremedi. 4. Gün idrar testi yaptım çok silik çıktı. Gecikmenin 6. Günü tekrar idrar testi yaptım az daha belirgindi ikinci çizgi. Doktorum cuma ya birdaha gel demişti ama 8.gecikme gününe denk geliyor. Size sorum kese ne zaman görünmeye başlar? Kuşadasında oturuyorum izmire gidiyorum doktora gitmişken net bir cevap almak istyorum. Yine keseyi göremeyip 1 hafta sonra birdaha gel demesin diye. Kese kaçıncı haftada çıkar.
Ilk gittiğimde belki geç dölenme olmuştur dedi. Kafam karma karışık ve çok endişeliyim. :18:

benim 4 haftalıkken göründü

merhaba arkadaslar. adetim 1 hafta gecıgtı test yaptım pozitim. dr gittim ama göremedi keseyi :KK43: test istedi kanda da pozitim 2047 değerim. daha köçük görünmeyebılır 3 gün sonra gel dedi. dış gebelikde olabilirmiş bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ediyorum 2 - 3 haftalıkken kese görünmemesi doğal değilmi? ayrıca 3 gün önce görünmeyen kese 3 gün sonra gorunurmu

merhaba arkadaslar. adetim 1 hafta gecıgtı test yaptım pozitim. dr gittim ama göremedi keseyi :KK43: test istedi kanda da pozitim 2047 değerim. daha köçük görünmeyebılır 3 gün sonra gel dedi. dış gebelikde olabilirmiş bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ediyorum 2 - 3 haftalıkken kese görünmemesi doğal değilmi? ayrıca 3 gün önce görünmeyen kese 3 gün sonra gorunurmu

bnde gecen c.tesi gitmiştim adetim 5-6gün geckıordu b hcg degermde 1862 idi..fakat görünmedi banada cuma günü gel dedi(yani bugn :) )gittim göründüüü kesesii .tutunmus bibişim senn bibişde suan tutunmaya calısıodur ondan görünmemiştir :) ferah tut içini olagan seler bunlar

X