2013 Ekim Anneleri

Bebeginizin cinsiyeti ne olacak?

• Kizimiz geliyor

OY: 139 43,7%
  • Oglumuz geliyor

OY: 173 54,4%
  • Ikiz kizlarimiz geliyor

OY: 2 0,6%
  • Ikiz ogullarimiz geliyor

• Ikiz bir kizimiz bir oglumuz olucak

• Ankete Katılan
    318
gunaydınnn kızlarrr:KK3::KK3:
eylulede gırdık kutlayalım dımı zulucumm tey teyy teyy hopppaa:KK76::KK76::KK24::KK24::nazar::nazar::KK8::KK8::13::13::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK74::KK74::KK74::KK74::92::92:

ısı olan arkadaslara kolay gelsın bende temızlık yapacagım bugun sabah perdelrı esıme cıkarttım yavastan cam sılecegım
sdf ben sadce granul sabun kullandım yumusatıcı kullanmadım
bende granül kullandım yumuşatıcı önermiyolar canım sıvı deterjan alıcaktm en iyisi sağlklısı granül dediler :KK51:

günaydın herkeseeeee :) ben de sonbaharcıyım, gelio benim mevsimim yavaş yavaş.. dün gece istanbul baya baya soğuktu ben hırkamı çorabımı giydim valla dün :) bitsin bu yapış yapış sıcaklar dimi ama ya.. bu arada sabırsız anne pazar günüde boş durmadı bakın neler yaptı..

$image.jpg $image.jpg

Eylül geldı saymayalım ekımıde saymayalım zuuuluum vakit yaklaştı kuzucuk nbr sebicîk özletme kendini yıkama ütülere kalkışan arkadaşların iyi keyıfler.gelelım bana Elif'in her leyı tam artık dün avıEsı halısı kutlu sepetını aldım perdesını de ayarladım ölçü verılecek ama benım eksıklerım hala duruyor

günaydın herkeseeeee :) ben de sonbaharcıyım, gelio benim mevsimim yavaş yavaş.. dün gece istanbul baya baya soğuktu ben hırkamı çorabımı giydim valla dün :) bitsin bu yapış yapış sıcaklar dimi ama ya.. bu arada sabırsız anne pazar günüde boş durmadı bakın neler yaptı..

Eki Görüntüle 790992 Eki Görüntüle 790993

Canım çok çok güzel bende telden tazıyom ya kendıne göre kelime ayarlıyo yazarken gözümden kaçıyor kızlar az önce anlamsız kelımeler yazmışım

günaydın kızlar...yine sıkıntılı uyandım genital bölgemdeki varis iyice şişti ağrısı anlatılmaz hayatımda yaşadığım en şiddetli ağrı sanırım :KK43: doğuma 3 hafta var nasıl dayanıcam bilmiyorum artık internette elma sirkesi ile pansuman yapın yazıyor acaba bişey olurmu zaararı olur mu oraya elma sirkesi sürsem?

günaydın kızlar...yine sıkıntılı uyandım genital bölgemdeki varis iyice şişti ağrısı anlatılmaz hayatımda yaşadığım en şiddetli ağrı sanırım :KK43: doğuma 3 hafta var nasıl dayanıcam bilmiyorum artık internette elma sirkesi ile pansuman yapın yazıyor acaba bişey olurmu zaararı olur mu oraya elma sirkesi sürsem?

ah canım bılmıyorumkıı dr sorsan

ah canım bılmıyorumkıı dr sorsan

tedavisini sordum hamilelik döneminde bişey yapılmaz diyor yatıcaksın hep diyor ama nasıl yatabilirim evi idare etmek zorundayım ev işleri yemek falan :KK43: Allah kimseye vermesin bu acıyı hemoroid falan yanında çerez gibi kaldı :)

Doktora danısmadan elma sırkesı surmesen bence daha ıyı olur cnm bır zararı olabılır cok gecmıs olsun

Iyi pazarlar kizlar..eylül ayinada girdik cok sükür artik dogurmak istiyorum iyce agirlastim inanin oturmakta cok zorluk cekiyorum..su kabirga agrisi mahvediyor beni.geceleri ordan oraya dön dön dön uyuyamiyorum hadi uyumayi gectim yavrumu rahatsiz mi ediyorum diye kendime cok kiziyorum.anlicaniz son haftalarim pekde harika gecmiyor ama rabbime sükürler olsun beterin beteri vardir

tedavisini sordum hamilelik döneminde bişey yapılmaz diyor yatıcaksın hep diyor ama nasıl yatabilirim evi idare etmek zorundayım ev işleri yemek falan :KK43: Allah kimseye vermesin bu acıyı hemoroid falan yanında çerez gibi kaldı :)

aslında sırkenın ne zararı olabılır kı dikkatlı sur içeri akıtmazsın zaten pamuga azcık dok ustunde gezdir canım ya

kızlarr ıı pazalar herkesee biz hala kızımızın adını kesınlestıremedıkk :KK43: eşim yağmur olsun dio benimde ırmak ismi hoşuma gidio sizce hangisi daha hoş geliyor kulağa sizinde daha farklı fikirleriniz varsa alabilirimm

Iyi pazarlar kizlar..eylül ayinada girdik cok sükür artik dogurmak istiyorum iyce agirlastim inanin oturmakta cok zorluk cekiyorum..su kabirga agrisi mahvediyor beni.geceleri ordan oraya dön dön dön uyuyamiyorum hadi uyumayi gectim yavrumu rahatsiz mi ediyorum diye kendime cok kiziyorum.anlicaniz son haftalarim pekde harika gecmiyor ama rabbime sükürler olsun beterin beteri vardir

kız büüşümm az kaldıı bişey kalmadıı annemmm biticekkk ama herkes bu ıyı gunlerın dıyor banaaa ama demeyın oyle dıyorumm ben kızımı gormek ıstıyorummm içerde olmaktansa dışarda olsun ona bişey olsa içerde mudahele edılemez bıze bişey olsa hamıleyız dıye bı tedavı uygulanamaz en guzelı dogduktan sonradır dıyorummm ama yaşayan bılıyor tabikideee sonra ekımde doğanlar topıgınde kım bılır nler yazarızz :KK16::KK16:

slm kızlar naber naslsınız ?:80:
sebi hosgeldın canım bız ıyıyız yanı oglusumla ben ama artık karnım devamlı sertlesıyor sen nasılsın canım.??

Eki Görüntüle 790992 Eki Görüntüle 790993
istanbulda ıkı gundur cok guzel serınledı havalar bugun cok rahat uyudum cok sukur...ellerıne saglık canım cok guzel olmuslar:21::21:

Eylül geldı saymayalım ekımıde saymayalım zuuuluum vakit yaklaştı kuzucuk nbr sebicîk özletme kendini yıkama ütülere kalkışan arkadaşların iyi keyıfler.gelelım bana Elif'in her leyı tam artık dün avıEsı halısı kutlu sepetını aldım perdesını de ayarladım ölçü verılecek ama benım eksıklerım hala duruyor
ıyıyım canım sen nasılsın elıfcık nasıl dun kahvaltıya gıttınmı kız gemıse bakamadım:KK9:hayırlı olsun canım bıtırdın gozun aydın sen gecelıgını almıstın canım neyın eksık kaldıkı:44::44:

canım doktoruna sormadan bısey yapma elma sırkesının bızım bılemeyecegımız bı yan etkısı olabılır allah sıfa versın canım

busra az kaldı canım sık dısını canım 1 aydan az kaldı allahın ıznıyle o kaburga agrısı tum hayatımı olumsuz etkılıyor ama mecburen dayanıyrum canım allah sabır versın hepımıze

kızlarr ıı pazalar herkesee biz hala kızımızın adını kesınlestıremedıkk :KK43: eşim yağmur olsun dio benimde ırmak ismi hoşuma gidio sizce hangisi daha hoş geliyor kulağa sizinde daha farklı fikirleriniz varsa alabilirimm
bence yagmur guzel

kız büüşümm az kaldıı bişey kalmadıı annemmm biticekkk ama herkes bu ıyı gunlerın dıyor banaaa ama demeyın oyle dıyorumm ben kızımı gormek ıstıyorummm içerde olmaktansa dışarda olsun ona bişey olsa içerde mudahele edılemez bıze bişey olsa hamıleyız dıye bı tedavı uygulanamaz en guzelı dogduktan sonradır dıyorummm ama yaşayan bılıyor tabikideee sonra ekımde doğanlar topıgınde kım bılır nler yazarızz :KK16::KK16:

Evet az kaldi kuzummm ama iste hem artik kavusmak istiyorum yavruma hemde dogum yapip kilo vermek istiyorum inanki cok agirlastim sezinimm..evet herkes diyor bugünlerin tadini cikar diye ama dedigin gibi bisey olsa disarisi daha güvenli bide merak ediyorum yakisiklimi onun kokusunu icime cekmek istiyorum..istiyorum istiyorum istiyorum iste :) insaallah sagliklica aliriz kucaklarimiza ama sanki benim oglan gec gelcek gibi bir his var icimde bende 1-2 hafta erken gelse bisey olmaz diyorum bakalim hayirlisi sezinimm

bitti canım bebegimin çantasıda hazır benimkide hazır sayılır bi kaç eksik kaldı terlik taç vs
ablamıda gönderdim kaldık gene ediyle büdü bugün biraz durgunum agladım aglıcam:KK43::KK43::KK43:

ooo maşallah daha benım ortada hazır canta yokk elifinkıler bı cantaya yerleşcek benımkı eksıkler var havadanmkı ezınem ablan gıttı dıyemkı

sebi hosgeldın canım bız ıyıyız yanı oglusumla ben ama artık karnım devamlı sertlesıyor sen nasılsın canım.??

istanbulda ıkı gundur cok guzel serınledı havalar bugun cok rahat uyudum cok sukur...ellerıne saglık canım cok guzel olmuslar:21::21:

ıyıyım canım sen nasılsın elıfcık nasıl dun kahvaltıya gıttınmı kız gemıse bakamadım:KK9:hayırlı olsun canım bıtırdın gozun aydın sen gecelıgını almıstın canım neyın eksık kaldıkı:44::44:

canım doktoruna sormadan bısey yapma elma sırkesının bızım bılemeyecegımız bı yan etkısı olabılır allah sıfa versın canım

busra az kaldı canım sık dısını canım 1 aydan az kaldı allahın ıznıyle o kaburga agrısı tum hayatımı olumsuz etkılıyor ama mecburen dayanıyrum canım allah sabır versın hepımıze

bence yagmur guzel

Amin canimcimm son haftalar güzelde iste yatmak kalkmak oturmak zorlasti iyce bide bu kaburga agrisi fecii ama yavrularimiz icin hersey deger.napalim hayirlica gelselerdi kuzucuklar bi

bence yagmur guzel

gittim kız kahvaltıya kahvaltımızı ettık salı gunu esımın kuzenının dugunu var aldıgı elbısesını gosterdı bana kısa pullu mullu kolsuz önu v arkası v elbıse almış onu gosterdııı attı havasını karı geneee banada elbise verdı kendıne dıye almış olmuyomuş ona banada aolmadı ama dogumdan sonra gıyerım dıye aldım bı tande evde gıymeye elbıse almış dıdımden onuda verdıı ben aslında gıtmıyerek ıyı etmıyomusum arada gıdıp hasılatı toplaamk lazım :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
bı tek pijamalarım var kuzuuu başka bışeyım yok

X