2013 Kpss Cafe' me Gelmek İsteyenler Buyrun =)

öyle biri yok ne yazıkki canım...
onlarda orda olmamızı isterler....

ben şimdi başka yeri yazsam nişanlımın benin yanıma gelme ihtimali bile 2 yıl alır. hemen tayin isteme hakkı yok..
ben birazda mecburum şuan orayı yazmaya. ama inş sonra başka yere gitmeyi başarabiliriz....

inşallah canım dualarım seninle öptüm seni smile
(smiley kullanamadım sitede bi sorun var galiba =) )

sevcan son sayfalardan okuduğum kadarıyla evleniyorsun 3 hafta kalmış düğüne
ve atanacaksın, iyi bir puan almışsın tercih şansın bile var
şu sayfada bir çok kişinin en azından birine sahip olmak isteyipde olamadığının
ikisine birden sahipsin
ve şuan en heyecanlı dönemdesin, bunları stresle harmanlama
bırak herşeyi akışına, hayatın ne getireceğini bilemezsin ki
nişanlını seviyorsan, göze alıyorsan bazı şeyleri fedakarlık da yapmalısın
tabi inanıyorsan onun senin arkanda olduğuna ve olacağına

tayin çıkarmı, gelirmi gidermi gibi uzun vade hesapları yapmamayı hayat bize her defasında öğretiyor
ama biz hep unutuyoruz
nişanlının şu sözüne çok hak verdim, bırak akışına herşeyi
çünkü bizim de eşimle tam kırılma noktasında belki de birlikte bulduğumuz tek orta yol
tamam ne senin dediğin ne benim dediğim bırakalım akışına, su akar yolunu bulur dediğimiz anda çok güzel şeyler başladı
o yüzden bugünlerinin tadını çıkar :KK3:

kızlarım ben 5 günlüğüne yokum:KK6:
biraz gezeyim:KK55:

görüşürüzz sizi seviyorum:KK54:

ikisine birden sahipsin

tayin çıkarmı, gelirmi gidermi gibi uzun vade hesapları yapmamayı hayat bize her defasında öğretiyor
ama biz hep unutuyoruz
çünkü bizim de eşimle tam kırılma noktasında belki de birlikte bulduğumuz tek orta yol
tamam ne senin dediğin ne benim dediğim bırakalım akışına, su akar yolunu bulur dediğimiz anda çok güzel şeyler başladı

o kadar haklısın ki canım....
iki insanın hayatını birleştirme süreci baya bi sıkıntılı oluyo zaten hele bide aileler de olunca işin içinde...
ama dediğin gibi su akar yolunu bulur elbet...

bizi birbirimizde tutan güclü bişi varki herşeye rağmen kopamıyoruz..
sevgi kazanır hep de inş....
rabbim daha zorlarıyla imtihan etmesin..

güzel yorumun için sağolasın ebrum :KK17:

o kadar haklısın ki canım....
iki insanın hayatını birleştirme süreci baya bi sıkıntılı oluyo zaten hele bide aileler de olunca işin içinde...
ama dediğin gibi su akar yolunu bulur elbet...

bizi birbirimizde tutan güclü bişi varki herşeye rağmen kopamıyoruz..
sevgi kazanır hep de inş....
rabbim daha zorlarıyla imtihan etmesin..

güzel yorumun için sağolasın ebrum :KK17:

hadi gel tatlım kafa dağıtalım..link kopyalamayı unuttum da yeni başlığım var..eşya bakıyorum:))

sen halledebildin mi bari?

ikisine birden sahipsin

ama biz hep unutuyoruz

süper...

akışına bırak..

çünkü akıntıya karşı yüzmek sadece daha fazla yorulmana sebep oluyor...

kızlarım ben 5 günlüğüne yokum:KK6:
biraz gezeyim:KK55:

görüşürüzz sizi seviyorum:KK54:
biz de seni seviyoruz renk kuşum
doya doya hasret gider sevdiceğinle :KK8:
Kızlar artık benimde bi sevdicegim vaaarrr :KK52:

janemm hayırlı olsun :KK69::nazar:
tuğbamın dediği gibi olsa bi dert olmasa bi dert :KK1: ama bu yaşta bulmak en iyisi sanırım
uzun yıllar çıkmanın avantajları çok ama dezavantajları da var. :nazar:

Merhaba kızlar uyku tutmadı size yazayım dedim. Aslında daha önce uzun uzun yazmıştım ama telefonun azizliğine uğradım.

Daha önce yazmıştım, hatırlayanlar olur. Bende sınava çocukla hazırlananlardanım. Çok uğraştım, çok çabaladım, elimden gelenin fazlasını yaptım ama olmadı. Çocuğumu bırakıp ders çalıştım, çok çalıştım gerçekten. Bi yerde hata yapıyorum ama nerde bilmiyorum.

Bu sene girersem 5. Girişim olacak. İlk sene hazırlanmadım ama son 3 sınav gerçekten deli gibi çalıştım. Şimdi o günleri hatırlayınca bile gözlerim doluyor. Bir daha dayanamam gibi geliyor.

Galiba pes ediyorum. Kazananlara şimdiden hayırlı olsun. Bende bundada vardır bi hayır deyip kendimi avutuyorum.

Sizler arada bir yazdığım halde bana yardımcı olmaya çalıştınız çoğu zaman. Nil, kusursuz deli, sedef, beyaz anne, ebon daha adını sayamadığım pek çok üye. İnşallah emeklerinizin karşılığını alırsınız.

Aslında belkide işin sırrı pes etmemek, her şeye rağmen.

Sağlam bir psikoloji lazım Kpss için. Oda bende yok Kpss kitaplarını bile görünce gözlerim doluyor.

Bide eşime yaptığım haksızlıklar gözümün önüne geliyor. O aslında bana hep destek oldu ama ben adama hep sorun çıkardım. Herşeyin sorumlusu oydu benim gözümde. Şimdi düşünüyorum alakası yok. Ben bile bana katlanamazken o bana katlandı.

Aldığım puanı öğrendiğim gün eşim geldi, bebeğimizi kucağına aldı.( ben ağlamaklı)sarıldık üçümüz biz bi aileyiz dedi:)) gülüştük

Şimdi bide yaptığım haksızlıklara kızıyorum. Annemlerle bile görüşmüyorum doğru dürüst. Sebep Kpss.

Yaptığım hiç bir şeye değmedi ya ona yanıyorum. 4 koca yılım gitti bu iğrenç sisteme...

Bide eşime yaptığım haksızlıklar gözümün önüne geliyor. O aslında bana hep destek oldu ama ben adama hep sorun çıkardım. Herşeyin sorumlusu oydu benim gözümde. Şimdi düşünüyorum alakası yok. Ben bile bana katlanamazken o bana katlandı.

Aldığım puanı öğrendiğim gün eşim geldi, bebeğimizi kucağına aldı.( ben ağlamaklı)sarıldık üçümüz biz bi aileyiz dedi:)) gülüştük

Şimdi bide yaptığım haksızlıklara kızıyorum. Annemlerle bile görüşmüyorum doğru dürüst. Sebep Kpss.

Yaptığım hiç bir şeye değmedi ya ona yanıyorum. 4 koca yılım gitti bu iğrenç sisteme...

canım ben seni sanki 349.dönem başlığından hatırlıyorum yanılıyor muyum ki:26:ya da burdan hatırlıyorum emin değilim, kendine haksızlık etme canım bu kpss hepimizin sinirlerini mahvetti, bana nasılsın diye sorduklarında altında ne anlamlar arıyodum:18:küfür gibi geliyodu her şey batıyodu yani bunları yapan sadece sen değildin:KK34:ve ne mutlu ki bak çocuğun var üstelik eşinde çok anlayışlı senin üzülmene dayanamıyo allah bozmasın:nazar:
diğer kızlar nerelerdesiniz terk-i diyar mı eylediniz burayı:KK52:

Merhaba kızlar uyku tutmadı size yazayım dedim. Aslında daha önce uzun uzun yazmıştım ama telefonun azizliğine uğradım.

Daha önce yazmıştım, hatırlayanlar olur. Bende sınava çocukla hazırlananlardanım. Çok uğraştım, çok çabaladım, elimden gelenin fazlasını yaptım ama olmadı. Çocuğumu bırakıp ders çalıştım, çok çalıştım gerçekten. Bi yerde hata yapıyorum ama nerde bilmiyorum.

Bu sene girersem 5. Girişim olacak. İlk sene hazırlanmadım ama son 3 sınav gerçekten deli gibi çalıştım. Şimdi o günleri hatırlayınca bile gözlerim doluyor. Bir daha dayanamam gibi geliyor.

Galiba pes ediyorum. Kazananlara şimdiden hayırlı olsun. Bende bundada vardır bi hayır deyip kendimi avutuyorum.

Sizler arada bir yazdığım halde bana yardımcı olmaya çalıştınız çoğu zaman. Nil, kusursuz deli, sedef, beyaz anne, ebon daha adını sayamadığım pek çok üye. İnşallah emeklerinizin karşılığını alırsınız.

Sağlam bir psikoloji lazım Kpss için. Oda bende yok Kpss kitaplarını bile görünce gözlerim doluyor.

canım sıkma canını bak beyazanne var burda o da evli çocuklu ve kpss ye de baya bi girmiş ve bu sene güzel bir puan aldı atanacak hayırlısıyla inşallah:KK16:
çok çalıştım fedakarlık yaptım aileme bile gitmedim demişsin ya sana önerim bu senede şansını dene ve bu kadar taviz verme yaşantından.hem taviz vererek daha çok sıkıntıya strese giriyor insan kendimden biliyorum.benimde 3. girişim olacak bu sene çok iyi hazırlanmıştım ama olmadı ne diyeyim kısmet:KK31:
bak seni seven ve destekleyen bir eşin var ne güzel Allah mutluluğunuzu daim etsin:nazar:
pes etme bu senede gir derim ben.bi de bölüm neydi canım:26:

hatırladım seni canım bi ara bizimleydin sonra dersaneye başlamıştın bıraktın bak benimde 7. girişim olacak bu yıl kpss 3 ve 10 dan 77 puan aldım ama alan bitirdi beinid nasip etmedi yaradan bahaneside alan oldu
bende çok fedakarlık yaptım yeni evliydim eşimi bile görmedi gözüm ders çalışmaktan
bu yıl ücrelide yapcam bebişte yapcam derste çalışıcam fedakarlık olacak ama asla gecen yılki ladar degil sende öyle yap bari o lanet sınava girdiğimizde bunun içinmiydi demeyelim :KK19:

X