2013 Kpss Cafe' me Gelmek İsteyenler Buyrun =)

Cvp yazanlara teşekkür ediyorum. Bizim eve 5 dk. Mesafede bir dersane var haftanın 4 günü anlaştım. Kuzuma babaannesi bakacak. Bide gitmek istediğim kurslar var bu sene böyle.kpss işine gelirse:)) eve kapanıp kafayı yiyemem

Bu arada anneme birazda gitmek istemiyorum. Bizimkiler çok huzursuzdur Aile içinde sürekli bir Didişme hemde gereksiz konularda. Annem hep dertli, (dert edecek bişey bulur sürekli) bu beni çok üzüyor. Elimdende bişey gelmeyince annemle görüştüğüm hafta berbat geçiyor.Eşim bazen derki kendin için değil annenler için istiyorsun atanmayı. Onlar istiyor diye.

Neyse kızlar belki bu sene ümitlerim tükenmişken Rabbim bir kapı açar diye umut ederek çok kasmadan çalışacağım. Gerisi kısmet elimden başka bişey gelmez.

Cvp yazanlara teşekkür ediyorum. Bizim eve 5 dk. Mesafede bir dersane var haftanın 4 günü anlaştım. Kuzuma babaannesi bakacak. Bide gitmek istediğim kurslar var bu sene böyle.kpss işine gelirse:)) eve kapanıp kafayı yiyemem

Bu arada anneme birazda gitmek istemiyorum. Bizimkiler çok huzursuzdur Aile içinde sürekli bir Didişme hemde gereksiz konularda. Annem hep dertli, (dert edecek bişey bulur sürekli) bu beni çok üzüyor. Elimdende bişey gelmeyince annemle görüştüğüm hafta berbat geçiyor.Eşim bazen derki kendin için değil annenler için istiyorsun atanmayı. Onlar istiyor diye.

Neyse kızlar belki bu sene ümitlerim tükenmişken Rabbim bir kapı açar diye umut ederek çok kasmadan çalışacağım. Gerisi kısmet elimden başka bişey gelmez.

hayırlı olsun canım yeni işin:KK16:
kpss ye tekrardan hazırlanmana sevindim.bende kasmadan çalışanlardan olucam:KK31:

kızlarım çok özledim sizleri:KK54:
1 2 gün sonra yine sizinleyim :emir_bebek:
ooyy valla özledim rengişim seni yaa:KK19:
yokluğun hissediliyo valla:KK5:

hayırlı olsun canım yeni işin:KK16:
kpss ye tekrardan hazırlanmana sevindim.bende kasmadan çalışanlardan olucam:KK31:

ooyy valla özledim rengişim seni yaa:KK19:
yokluğun hissediliyo valla:KK5:

tuğbişim ben de seni özledim:KK54::KK54::KK54:
sizin yoluğunuzda ben de hissediliyor datlum valla:KK16:

Teşekkür ederim Tuğbacm. Şuan çalışmaya başlayamam bütün kitaplarıda attım Zaten ama pes etmek gücüme gidiyor. Yenilen pehlivan gibiyim doymuyorum:))

Bu sene bitti diyordum ama bitmiyor işte. Bu diploma bende durdukça biteceği yok maalesef....

günaydın kızlar bende perşembe evimdeyim inşallah eylülde başlıyorum bende senin gibiyim pirayecim 7. girişim olacak daha doymadım yenilmeye yenene kadarda doymam :KK53:
bulursam dersaneye kaydolacam ücretli yapcam kursa gitcem bu sene aşırı emek yok canı isterse kpss nin :KK31:

günaydın kızlar bende perşembe evimdeyim inşallah eylülde başlıyorum bende senin gibiyim pirayecim 7. girişim olacak daha doymadım yenilmeye yenene kadarda doymam :KK53:
bulursam dersaneye kaydolacam ücretli yapcam kursa gitcem bu sene aşırı emek yok canı isterse kpss nin :KK31:

Ben de 2 Eylül'de başlama niyetindeyim.:KK31:

Teşekkür ederim Tuğbacm. Şuan çalışmaya başlayamam bütün kitaplarıda attım Zaten ama pes etmek gücüme gidiyor. Yenilen pehlivan gibiyim doymuyorum:))

Bu sene bitti diyordum ama bitmiyor işte. Bu diploma bende durdukça biteceği yok maalesef....
inşallah bu sene kpss yenilecek bize canım:KK16:
aynen öyle canım aşırı bi emek yok bendende bu sene:KK31:

kendini hazır hissediyorsan başla kuzum :KK16:
bana daha o ilham gelmedi :KK24:
bi de çok sıcak havalar:111:

nilim ben de kafayı neye saracağımı şaşırdım sorsan herşeyi yapmak istiyorum ama hepsi elimde patlayacak diye korkuyorum :KK1: bir taraftan yüksek lisansa başvurdum bir taraftan iş arıyorum bir taraftan hangi dershane iyi onu araştırıyorum ücretli öğretmenlik falan hepsi birbirine girdi coştum yani :KK9::KK9::KK9:ha birde fotoğrafçılık kursuna kayıt yaptırmayı düşünüyorum :KK52::KK52:

kızlarım çok özledim sizleri:KK54:
1 2 gün sonra yine sizinleyim :emir_bebek:

biz de seni özledik rengişim :KK54::KK54:

ben başladım biraz ama düzenli bir çalışma olmuyor plan yapmak gerekiyor onu da bir türlü beceremedim yapıp yapıp değiştiriyorum nerden başlasam karar veremedim :KK31::KK31:

Son düzenleme:
Nil senin branş sosyaldi galiba matematik çalışcakmısın benimde coğrafya çalışsam yinemi boşa gider acaba. Benimde 5. Artık demem kimseye Kpss çalışıyorum demem kimseye habire soruyorlar.

Tuğba inş. Bu sene yeneriz. Yetti artık çektiğimiz.

Biz çalışmıcaz diyoruz ama yine kaptırırız kendimizi eminim:))

Geçen yıl kayınvalide de bile 5 soru bankası bitirdim gidip geldikçe. Aldığım puan 72

Beyazanne bahsettiğin ders programını bana atarmısın. Yada kızlar sizde varsa. Ben bi yerde kesinlikle hata yapıyorum. Çok çalışıyorum . Tamam matematik yapamıyorum ama matematiksiz 80 alanlarda var.

Kızlar bu sene kararsızım ya ders çalışma konusunda bu sistem çok karıştırdı beni.

Nil senin branş sosyaldi galiba matematik çalışcakmısın benimde coğrafya çalışsam yinemi boşa gider acaba. Benimde 5. Artık demem kimseye Kpss çalışıyorum demem kimseye habire soruyorlar.

Tuğba inş. Bu sene yeneriz. Yetti artık çektiğimiz.

Biz çalışmıcaz diyoruz ama yine kaptırırız kendimizi eminim:))

Geçen yıl kayınvalide de bile 5 soru bankası bitirdim gidip geldikçe. Aldığım puan 72

Beyazanne bahsettiğin ders programını bana atarmısın. Yada kızlar sizde varsa. Ben bi yerde kesinlikle hata yapıyorum. Çok çalışıyorum . Tamam matematik yapamıyorum ama matematiksiz 80 alanlarda var.

Kızlar bu sene kararsızım ya ders çalışma konusunda bu sistem çok karıştırdı beni.
PİRAYECİM EVET SOSYALCİYİM BEN GECEN YIL EŞİMİN ARKADAŞINDAN MAT ÖZEL DERS ALDIM 6 MAT YAPTIM AMA O SORULARA GÖRE İYİYDİ BİLE BU YIL ALES KİTABINDAN TÜRKÇE MAT ÇALIŞICAM EYLÜLDE İNŞALLAH SONRA ALAN VE GKGY BİTECEK ZATEN ALANIMA ÇALIŞIRKEN BERABER ÇALIŞMIŞ OLACAM MART GİBİDE EGTMİ BİTİREYİM SONRASINDA SORU DENEME TEKRAR ...
canım bence sen çalışıyodun ama kendine güvenemiyodun gibi geldi hatalıysa düşüncem kusura bakma bu yıl çalış güven cografya aşırı yüksek kapatmıyor atanabilecek bi bölüm
bu arada bizide arada cografya çalıştır olurmu :KK48:
bence en büyük hatamız aşırı kasmak yoksa zekamızda çalışmamızda az degil atananlardan :KK34:

Son düzenleme:
Birde bu sene tek kaynaktan çalışmayı düşünüyorum kafamı karıştırmayacağım. Eğitimdende soru çözerim sadece bende.

Birde bu sene tek kaynaktan çalışmayı düşünüyorum kafamı karıştırmayacağım. Eğitimdende soru çözerim sadece bende.
bana hep senin soru eksiğin var derlerdi bu sene çok soru çözdüm am fazla bişey değişmedi bu sene kaliteli kaynak az öz bilgi
zaten görüldüki ne konu ne soru ile sorulanı bilmenin imkanı konuların ucu bucagı yok şans nasip kader bize düşende ALLAH A tefekkür etmek için elimizden geleni yapmak çalışabildiğimiz kadar çalışmak :KK31:

Evet canım doğru söylüyorsun mesela matematik çalışırken nasıl olsa yapamayacağım diye çalışıyordum. Öylesine vicdanım için sanki. Deli gibi anlamsız bir çalışma stili:))

Coğrafya da yardımcı olmaya çalışırım ne demek. ama son yıllarda güncel ve yorum soruyorlar kolay gibi gözüken zor sorular eğitime benzetiyorum coğrafya sorularını son yıllarda....

Evet canım doğru söylüyorsun mesela matematik çalışırken nasıl olsa yapamayacağım diye çalışıyordum. Öylesine vicdanım için sanki. Deli gibi anlamsız bir çalışma stili:))

Coğrafya da yardımcı olmaya çalışırım ne demek. ama son yıllarda güncel ve yorum soruyorlar kolay gibi gözüken zor sorular eğitime benzetiyorum coğrafya sorularını son yıllarda....
aynen öyle canım sınav anında psikolojik savaş verdiriyo adamlar resmen :KK53:
mat konusunda dersanede konuyu ögrenirsin eve gel soru çöz hergün 10 soruda olsa düzenli olarak inşallah bizimde yüzümüz gülecek bu arada bebiş biraz daha büyümüştür akıllı dururda rahat haırlanırsın inşallah

Bende artık çok soru çözmekle alakalı olduğunu düşünmüyoru. Günde 300 350 400 450 bazen 500 soru çözerdim. Ama bu sene soru sayısına takılmayacağım kendi özetlerimi çıkarıp konuyu iyice özümseyene kadar başka konuya geçmeyeceğim yavaş olsun tam otursun. ( yeni tarzım):))

Varsa taktik alalım kızlar gerçi bende hiç bi taktik işe yaramadı.

Canım bu sene dersaneye gitmiyorum.4 gün çalışıcam coğrafya ve sosyal derslerine gircem.

Mata ofis okuldan baksam nasıl olur.İşe yararmı ama ben mat da çok kötüyüm umutsuz vaka.

X