2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

Whiteandblue

Kûn fe yekûn🙏
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2009
14.445
8.140
Bismillahirrahmanirrahim...

bu ay bütün arkadaşları hamile görmek istiyorum. Uçarı kaçarı yok herkes hamiş olacak. Sağlıkla sıhhatle kucağına alacak.

Öncelikle pozitif oluyoruz bayanlar. Olumsuzlukları aklımızdan atıyoruz. Şunu biliyoruz ki bebeğimiz olacak. RABBİM YARDIMCımız olacak. Yaradanımdan asla ümidinizi kaybetmeyin. Her daim mutlu olun kafanızdan bebek fikrini atın ama iki gunde bir çalışın hatta yumurtlama gunu hergun çalışın.

Umarım bu ay diğer topiklerden daha çok hamiş olur grubumuzda.

hepinize kucak dolusu sevgiler...

Bismillahirrahmanirrahim
Bu topik uğur getirsin inş 11 agustos dogum günüm mutlu haberler ile sevindirsin rabbim
20 yasındayım 5 aylık evliyim hamiş olmak istiyorum şuan adetliym diğer batım 8 agustos ins bakalım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bismillahirrahmanirrahim...

bu ay bütün arkadaşları hamile görmek istiyorum. Uçarı kaçarı yok herkes hamiş olacak. Sağlıkla sıhhatle kucağına alacak.

Öncelikle pozitif oluyoruz bayanlar. Olumsuzlukları aklımızdan atıyoruz. Şunu biliyoruz ki bebeğimiz olacak. RABBİM YARDIMCımız olacak. Yaradanımdan asla ümidinizi kaybetmeyin. Her daim mutlu olun kafanızdan bebek fikrini atın ama iki gunde bir çalışın hatta yumurtlama gunu hergun çalışın.

Umarım bu ay diğer topiklerden daha çok hamiş olur grubumuzda.

hepinize kucak dolusu sevgiler...

Inşallah canim hayırlısıyla kalalim benim buayda olmadi nedeninide bilmiyorum hersey yolunda ama cok takıyorum galiba benim bat 8 agustos bakalım hayırlısı senin gebelik nasıl gidiyor tatlm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ohh agustosuda acmissin bacim...ben cok relax oldugumu dusunmustum ama takildigim.bir nokta var bu ay 2 gun gecikmeyle 2 gun regli oldum acaba hamilemiyim diye dusunmkten kendimi.alamiyorum....pihtilasmis.kanama olmadi hic taze kan ve 3 ped fln kirlettim

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Bu ay topiğine geçelim başka yolu yok. İnş. uğurlu gelir hepimize. benim beklenen adet hala gelmedi ama bu aya geçtiğim kesinleşti. Bu ay stres yapmamayı denicem, inş. becerebilirim.

Kızlar incir havuc kürüne ne zaman başlanması gerekiyor ?

Kızlar incir havuc kürüne ne zaman başlanması gerekiyor ?

Adet bitiminde 5. Gün gibi önce incir kürü içiyorsun 9. Gün gibi de havuç kürüyle birlikte içiyorsun. İncir yumurtayı olgunlaştırıyor, havuc çatlamasını sağlıyor ya o yüzden. Ben uygulayan arkadaşlardan böyle öğrendim canım.

Kizlar su an çok kötüyüm adetin bitti diye banyo yapmistim sonrasında ilişki oldu hemen peceteye silince bi de ne göreyim pembe kan var çok kotu oldum ya napicam günah mi bilmiyorum bi de asiri bas dönmem var bir haftadir az kanamam olmuştu hamile olup üstüne normal adet gibi kanama olur mu bilmiyorum su an yine aklim karisti kasiklarim agriyo şimdide bi de enfeksiyonla ugrasiyorum

Kizlar sürekli peceteye pembe kan geliyor kesinlikle son günlerinde pembe olmazdi acaba hamilemiydim adet olanlar varmis diye biliyorum hamileysem ilişki buna zarar vermiş olabilir mi

Adetiniz normalde kaç gün sürüyor ve yoğun mu olurdunuz ? Bu sefer kac gün sürdü ve hep pembemiydi

Yerleşme kanaması denilen sey lekelenme tarzında kahverengi oluyor az az bi kac gün sürüyor üstüne görme dedikleride hamile iken adet oluyorsunuz ama sık görülen bir sey degildir bu ayrıca normal adetiniz gibi şakır şakır kanama olmaz benim bildklerm bu seklde

Normalde de az olur benim adetim 3 gün falan ama bu kez ayin 10unda kahve leke geldi 12 sine kadar bisey yoktu 12sinde ve13 un de ped kullandim o kadar 14 unde bisey yoktu bitti oruç tutayim diye banyo yaptim ilişkiden sonra pembe kanama başladı korkuyorum ya bebisim vardida bisey mi oldu acaba

Kizlar su an çok kötüyüm adetin bitti diye banyo yapmistim sonrasında ilişki oldu hemen peceteye silince bi de ne göreyim pembe kan var çok kotu oldum ya napicam günah mi bilmiyorum bi de asiri bas dönmem var bir haftadir az kanamam olmuştu hamile olup üstüne normal adet gibi kanama olur mu bilmiyorum su an yine aklim karisti kasiklarim agriyo şimdide bi de enfeksiyonla ugrasiyorum

Canım korkma. Adet az az geldiğinde günü uzuyor. Benim de gecen adetim az geldi ve 7 gün sürdü. Normalde 4-5 günde kesilirdi tamamen. Ben de kaç kez bitti die banyo yaptım sonra damla damla geldi her seferinde. Ben de senin gibi hamileydim de üstüne mi gördüm die şüphelendim.

Sen var ya dinle ilgili ortaya lafi atiyorsu milleti birbirine dusurup cekiliyorsun gunah mi sevap mi merak ediyorsan diyanet fetva hatti var 190 ara ogren. Simdi biri gunah diyecek biri sevap diyecek yine milleti birbirine dusureceksin burdaki insanlarin dini bilgisene ne kadar guveniyorsun ara ogren

Selam bnde temmuzu geçirdim. İnşallah agustostan umutluyum.blackcim topik için teşekkür ederiz gülüm.

X