2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

mrb mayıs topiğiyle başlamıştım takip etmeye bugün hamile olduğumu öğrendim :emir_bebek: sabah test yaptım silik çizgi çıktı beta hcg'yi ölçtürdüm 178 çıktı değer:) çokkkk mutluyum darısı başınızaaaaaa
:nazar:

Hamile olan arkadaşlar hayırlı olsun bizede dua edin hamislerim duasi kabul olur; ) bu arada iki uc gün kaldi batima benim gibi olan varmi belirtiniz felan ne durumdasiniz

İnşallah 3 yıldır evliyim 1 yıldır çocuk istiyoruz yapmadigim bi sey kalmadı doktorlar bile sasirmis durumda))) son care bu ay yumyrtlama testi kullaniyorum bakalim nolacak. Ekime kadar bekleyis olmasa tup bebek

Hamile olan arkadaşlar hayırlı olsun bizede dua edin hamislerim duasi kabul olur; ) bu arada iki uc gün kaldi batima benim gibi olan varmi belirtiniz felan ne durumdasiniz
benim reglime 1-2 gün kaldı ama şimdilik bişey yok karnımda gerginlik hissediyorum farklı olarak ve göğüs agrım var arada da baş dönüyör böyle bulantı şeklinde bilmemki hamilemi kaldım:KK35:

Hic bi belirtim yok benim çarşamba günü en geç adet olucam geçen hafta iki gün kasık ağrım oldu kurtajdan once bi hafta kala kasik agrim olurdu cok değişiklik oldu goguslerim agrirdi oda yok bakalım hayırlısı inşallah olur bu ay

X