2014 aralik anneleri hadi burdan baslayalim

Benimde doğumum aralık başı gibi olcak görünüyo 6 haftalığım daha ilk gebeliğim o çift çizgiyi gördüğümde saatlerce ağladım çok değişik bi duygu ilk muayenemde kese karnımdan görünmedi alttan ultrasonla bakıldı utançtan kıpkırmızı olmustum yeni evliyim bi de :) ama rahmimde bnmde bi arkadaş yazmış aynı kalp şeklinde gibiydi belki öyle yaratılmışındır dedi doktor herşey için daha çok erken dedi kesin bişiler söylemek için umarım bi sorun yoktur onu kaybetmek istemiyorum :KK43: ne kadar beni bulantılardan halsizlikten yataktan çıkartmasa da onu şimdiden çok seviyorummm :) rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aslinda hastaneye kan tahlili yaptiralim kesinlestirelim diye gitmistik bu yuzden devlet hastanesine gittik. Bu durumla karsilasinca ozele gitcem bikac gun sonra. Esimin tayini nedeniyle yeni tasindik pek bildigimiz doktorda yoktu arastirdik biraz o doktorada gidince yazarim gelismeleri. Tesekkur ederim ilginize. Dualarinizi bekliyorum

Bninde aynı şeyi söyledi canım doktor kalp şeklinde gibi dedi ama bekarkeb de evlindiğim ilk zamanlarda da ultrosana girmiştim ben hiç öle bişi dememişti doktorlar niye öyle çıktı anlamadım bnde 6 haftalığım ben alttan ultrosanla baktı bi de bana doktor inşallah herşey yolundadır

Bugun gene doktora gittim bu doktorunda ilgisini begenmedim dogru doktoru ne zmn bulcam bilmiyorum. Ozel durumum oldugu icin herseyle ilgilensin istiyorum. Bir onceki doktorun raporuna baka baka konustu sinir oldum bosuna bekledim o kadar saat. Bu doktor biraz daha iyimser konustu digerine gore. Seyahat edebilirsin dedi. Hangisine inancam ben????

Meraba kizceler 4 nisanda hamileligimi ogrendim aralikta dogum gorunuyor sizde benim gibiyseniz tanisalim konusalim gidisatimizi karsilastiralim ama sadece aralikta dogum yapacak olanlar yazsin

merhaba canım m ben de hamîleliğimi 2 nisanda öğrendimm:21: 6.haftamın içindeyimm. haftaya bebişimin kalp atışını duycaz inşallah :KK16: 2 gün önce sadece keseciği görebildikkk bu arada tüm hamişlerii tebrik ediyorumm Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah:nazar:

Benimde doğumum aralık başı gibi olcak görünüyo 6 haftalığım daha ilk gebeliğim o çift çizgiyi gördüğümde saatlerce ağladım çok değişik bi duygu ilk muayenemde kese karnımdan görünmedi alttan ultrasonla bakıldı utançtan kıpkırmızı olmustum yeni evliyim bi de :) ama rahmimde bnmde bi arkadaş yazmış aynı kalp şeklinde gibiydi belki öyle yaratılmışındır dedi doktor herşey için daha çok erken dedi kesin bişiler söylemek için umarım bi sorun yoktur onu kaybetmek istemiyorum :KK43: ne kadar beni bulantılardan halsizlikten yataktan çıkartmasa da onu şimdiden çok seviyorummm :) rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inş

ben de o çift çizgiyî gördüğümde saatlerce ağladım ve Rabbime şükrettimm.. gerçktn çok güzel bi duygu:KK16::emir_bebek::nazar: keşke alttan muayene olmasaydın biraz daha beklerdin canım içini ferah tut ama ultrason bile zararlıymış bebişlerimize.. bu arada ne kadarlık evlisin? kaç yaşındasın? hangi şehirdesin?

ben de o çift çizgiyî gördüğümde saatlerce ağladım ve Rabbime şükrettimm.. gerçktn çok güzel bi duygu:KK16::emir_bebek::nazar: keşke alttan muayene olmasaydın biraz daha beklerdin canım içini ferah tut ama ultrason bile zararlıymış bebişlerimize.. bu arada ne kadarlık evlisin? kaç yaşındasın? hangi şehirdesin?

Üstten görünmedi canım kese dış gebelik olma ihtimaline karşı alttan muayene oldum 2 gün öncede kahverengi lekelenmem oldu korktm doktora acile gittim yine alttan muayene oldm :KK43: kocama bu kadar açmadm valla ya :) düşük tehlikesi var diye ilaç verdi doktor yatıyorum şimdi sürekli :KK43: bn 23 yaşındayım canım daha 10 aylık evliyim istanbul eyüpte oturuyorum

Benim bebegim 6 haftalikmis . simdiden 2-3 kilo verdim bisey yiyemiyorum. Bulantim cok oluyor. Doktor ilac verdi iciyorum ama halsizlikve yorgunlugum cok oluyor. Sizde durumlar nasil?

Benim daha 5 bucuk haftalıkken başladı canım bulantılarım özellikle sabahları düşük ihtimalim var şimdi annemdeyim 1 haftadır bnde sürekli yatıyorum herşey o kadar çok kokuyo ki anlatamam bi de bi halsizliğim var canımı çekiyolar sanki sürekli yorgunum göğüslerim çok ağrıyo ilk onlardan dolayı şüphelendim ben ztn hamile olabilceğimden bende durumlar böyle :) sağlıkla kucağımıza alalım da inş her acıya razıyım yeter ki bebeğim sağlıklı olsun

meraba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve bende allah nasip ederse inşallah aralık annesiyim.4+5 haftalık benim bebeğim bugun kese görüldü.rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah.benim 3.gebeliğim diğer ikisinde biri düşük oldu diğeride gelişemediği için 5 aylık bitiminde gebelik sonlandırıldı ve ölü doğum yaptım çok zor günler geçirdimm.nasip se inşallah bu bebeğimi kucağıma almak istiyorum dualarımızı esirgemeyelim birbirimizden...

Rabbim yardımcın olsun canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın

Üstten görünmedi canım kese dış gebelik olma ihtimaline karşı alttan muayene oldum 2 gün öncede kahverengi lekelenmem oldu korktm doktora acile gittim yine alttan muayene oldm :KK43: kocama bu kadar açmadm valla ya :) düşük tehlikesi var diye ilaç verdi doktor yatıyorum şimdi sürekli :KK43: bn 23 yaşındayım canım daha 10 aylık evliyim istanbul eyüpte oturuyorum

anladım canım senin alttan muayene şartmış. çok dikkat et. hiçbişey yapma. baksınlar sana.
kıyamam sana Allah yardımcın olsun. ben de 23 tüm evlendiğimde. 1.5 yıl old bizim de. ben de istdeyîm ama anadolu yakası.

anladım canım senin alttan muayene şartmış. çok dikkat et. hiçbişey yapma. baksınlar sana.
kıyamam sana Allah yardımcın olsun. ben de 23 tüm evlendiğimde. 1.5 yıl old bizim de. ben de istdeyîm ama anadolu yakası.

Biraz da bnm pimpirikliğim var tabi acele ettim bn birz okuduğuma göre lekelenmelerin olması normalmiş ama düşük de olabilirmiş korktum işte napım...sürekli yatıyorum kusamıyorum ama öğürüyorum hiç bişi yapamayınca kendimi aciz hissetmeye başladım biraz da hormonlardan olsa gerek durup durup ağlıyorum ah bu hormonlar :) Benim eşim de anadolu yakasında doğmuş büyümüş eltim görümcemler fln hep karşıda çok anadolu yakasına gidip geliyoruz bu tarafta olsaydın doktor hastane sorcaktm nereye gdiyosn diye araştırma içindeyim bnde Seninde hepimizinde Allah yardımcısı olsun canımızdan can veriyoruz işimiz zor :)

Biraz da bnm pimpirikliğim var tabi acele ettim bn birz okuduğuma göre lekelenmelerin olması normalmiş ama düşük de olabilirmiş korktum işte napım...sürekli yatıyorum kusamıyorum ama öğürüyorum hiç bişi yapamayınca kendimi aciz hissetmeye başladım biraz da hormonlardan olsa gerek durup durup ağlıyorum ah bu hormonlar :) Benim eşim de anadolu yakasında doğmuş büyümüş eltim görümcemler fln hep karşıda çok anadolu yakasına gidip geliyoruz bu tarafta olsaydın doktor hastane sorcaktm nereye gdiyosn diye araştırma içindeyim bnde Seninde hepimizinde Allah yardımcısı olsun canımızdan can veriyoruz işimiz zor :)

endişelenmkte haklısın canım bende d lekelenme olsa eminim ben de telaş yapar ve dr a gîderdim. kendini sakın aciz hissetme senin şu an canının içinde can var. içimizde ne kadar büyük olaylar oluyo farknda mısın? sen can taşıyosun ve ayaklarının altında Cennet olacak pek yakında ne kadar güzel :KK49: böyle mutlu bir hamiş moduna gir bakiiimmm hemen:21: aslına kendi dr umu öneririm sana. eğer bu tarafa sık geliyosan. çamlıca erdem hastansi dr. ayşegül ünal. balım kaymağım o benim:KK9: çook şeker bi dr. seninle açık açık ve tatlı tatlı konuşur. sürekli bişeyler anlatıyo olması insanı gevşetiyo inanki :KK8:

Kendimi çok garip hissediyorum bazen ben ki ufak yeni doğmuş bebeği bile kucağıma alamazken şimdi kendim doğurcam nasıl bakıcam bakabilcem mi acaba buna hazır mıyım yatarken o kadr çok boş vaktim var ki sürekli kuruyorum kafamda. Yatmaktan artık belim ağrıdı ayaklrım tutuldu bişi yiyemiyorum ya diyorum ki yeter ki yiyebiliyim 20 kilo bile almaya razıyım senin nasıl bulantı durumu bi de ne kadarlık canım senin ikimizin aynı gidiyo galiba 😊 canım bnm görümcemin eltimin doğum yaptığı hastane varmış saygıydı adı doğuma ona gideriz diyo kaynanam belki de bilmyrm napcam yerimden kalkamyrm şimdi sürekli aynı doktora gitmk istyrm ilgilenmezler çnkü bi de doğum nasıl olcak belli olmaz acil bişi çıkar Allah korusun yetişemezsm bi de karsıya :KK43: kafamda deli sorularrr anlıcağınn :)

merhaba hamisler bizimde 6 yillik hasretimiz bebisimiz pirlantamiz nihayet tesrif etti. aslama tup bebek laproskopi genetik test mi dersiniz birsuru sey yasadik bu alti yilda. ne gozyaslari ne hayalkirikliklari ... simdi ben ruyada gibiyim bazen ruya mi acaba hala diyorum. ben im son adetim 15 subat.ama yumos takibi olmustum biraz gec dollenmis civcivim oyuzden gecen cuma 6 haftalikti yani su an 6+2 yim keseyi ve kalbi ustten karin ultrasonuyla gorduk ay kalbi ekranda nasil atiyor ay heyecandan olucem sandim.
allaha binkez sukur olsun rabbim o inci tanemizi bize bagislasin sizlerinkinide size bagislasi. saglikla sihhatle arkasalar.benim tahmini dogum tarihim 5 aralik cok bulantim var dun kutlama yaptik kv demde hicbisey yiyemedim bu aksamda kendi annemde kutlucaz. bu gunleri n hayaluni cok kurmustum.bem burasi sayesinde cok sey ogrendim hamisligi
me kk vesile oldu yasasin kk:nazar nazar nazar

merhaba hamisler bizimde 6 yillik hasretimiz bebisimiz pirlantamiz nihayet tesrif etti. aslama tup bebek laproskopi genetik test mi dersiniz birsuru sey yasadik bu alti yilda. ne gozyaslari ne hayalkirikliklari ... simdi ben ruyada gibiyim bazen ruya mi acaba hala diyorum. ben im son adetim 15 subat.ama yumos takibi olmustum biraz gec dollenmis civcivim oyuzden gecen cuma 6 haftalikti yani su an 6+2 yim keseyi ve kalbi ustten karin ultrasonuyla gorduk ay kalbi ekranda nasil atiyor ay heyecandan olucem sandim.
allaha binkez sukur olsun rabbim o inci tanemizi bize bagislasin sizlerinkinide size bagislasi. saglikla sihhatle arkasalar.benim tahmini dogum tarihim 5 aralik cok bulantim var dun kutlama yaptik kv demde hicbisey yiyemedim bu aksamda kendi annemde kutlucaz. bu gunleri n hayaluni cok kurmustum.bem burasi sayesinde cok sey ogrendim hamisligi

Çok sevindim canımm ya çok zor zamanlar geçirmişin ne acılar üzüntüler yaşadın kim bilir ama mükafatını da aldın Allahın izniyle Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Merhaba anne adaylari. Kac gundur nternete bile giremiyordum bulantidan ve kusmaktan. Suan o kadar iyiyimki Allahima sukurler olsyn. Hic bisey yiyemiordum su icsem kusuyordum. Birgun hastanede kaldim ve doktorym bulanti icin bir ilac onerdi cok ise yariyor ve hicbir sakincasi yok ilacin. İlacin adi "zofran 8 mg " Yiyemiorum hersey kotu kkuo gibi geliorsa mutlaka alin. Biraz pahali ama o kotu gunler bittiya herseye raziyim.

merhaba arkadaşlar,
benimde doğum inşallah aralık ayı içinde görünüyor.
dün muayeneye gittim 6+1 günlük hamileyim ve kese boyu 20,3 mm. olarak gözüktü.
Haftaya kalp atışlarını duyabilmek için tekrar muayeneye gideceğim.
inşallah sağlıklı sıhhatli bir şekilde tüm arkadaşlar bebişlerini kucaklarına alırlar

bunlara benzer tedavileri bende yaşadım 5 yıldan sonra bebek hasretimiz samsunda son buldu diyebilirim.Ne ilaçlar ne tedaviler sonunda tüp bebek ile hamile kalabildim .şimdi 6 haftalık 2 gün önce doktora gittiğimde canlandığını ultrasonda kıpırdandığını söyledi doktor haftaya geldiğinde kalp atışını dinleyeceksin dedi.Bu aralar yeni yeni bulantılarım başladı ama ben engelleyecek cinste değil.Rabbim hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin olmayanlara ,bizler gibi uğraşıp durmadan hemen rabbim nasip etsin.:nazar:

Meraba kizlar bende sizdenimm Allah izin verirse aralik da alicam bebisimi kucagima sat im 4 mart haftaya persembe de bebisimin kalp atislarini dinlicez cok heycanliyim ilk gebeligim cunku

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bunlara benzer tedavileri bende yaşadım 5 yıldan sonra bebek hasretimiz samsunda son buldu diyebilirim.Ne ilaçlar ne tedaviler sonunda tüp bebek ile hamile kalabildim .şimdi 6 haftalık 2 gün önce doktora gittiğimde canlandığını ultrasonda kıpırdandığını söyledi doktor haftaya geldiğinde kalp atışını dinleyeceksin dedi.Bu aralar yeni yeni bulantılarım başladı ama ben engelleyecek cinste değil.Rabbim hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip etsin olmayanlara ,bizler gibi uğraşıp durmadan hemen rabbim nasip etsin.:nazar:
allah saglikla kucagina almayi nasip etsin herkesin insallah. biz ve bizim gibiler disiyle tirnagiyla kazaniyor bebegini.oyuzden onlar inci tanesi allahim kucagimiza alalim buyutelim sen nasip et. brnde cok korkuyorum bisey olucsk diye esirge yarabbi amin...

X